Grote glazen karaf met tinnen armaturen in Art Nouveau stijl (Jugendstil) 2e helft 20e eeuw 36,5xø13cm. Cond.: G
Aparte kopergeslagen lamp met rondom 2 tweedimensionale voorstellingen van landelijk motief met vee 20e eeuw 51xø30cm. Cond.: G
Oude vernikkelde Art Deco hanglamp met hout ca. 1930 (3-lichts). Kan een poetsbeurt gebruiken 64x47x52cm. Cond.: G
18x Stuttgarter Weihnachtskrippe met tekeningen van Paula Jordan, Verlage Junge Gemeinde Stuttgart 20e eeuw. Geschikt voor kaarslicht Cond.: G
Bronzen hanglamp ca. 1900 met glazen bewerkte kappen in goede originele staat Cond.: G
Oude Indonesische kris met bewerkte houten grip en originele houten schede 20e eeuw Cond.: G
Chinees porseleinen staande schemerlamp 2e helft 20e eeuw met geisha en gouddecor in zeer goede staat 44xø23cm. Cond.: G
Twee olifanten ca. 1900; 1x compositie metaal en 1x ivoor 6-9cm. Cond.: G
Grote massief notenhouten lampevoet 50-er jaren in goede staat 121xø30cm. Cond.: G
Oud Hollands wandlepelrek met 6 tinnen lepels in barok stijl 20e eeuw 41x21cm. Cond.: G
Messing heiligkruis 19e eeuw. Kerkelijk met vuurvergulde corpus 30xø16cm. Cond.: G
Oude kopergeslagen wanddecoratie 1e helft 20e eeuw met 17e eeuwse voorstelling van figuren in zeer goede staat 69x55cm. Cond.: G
Nieuwwaardig metalen pyramidevormig windlicht 82x31x31cm. Cond.: U