This website uses cookies

13. Juliveiling 2012

Auction on Friday, July 20, 2012 from 02:00

Completed | Default auction

Kopergeslagen tabaksset
Starting price 30 EUR

Tinnen karaf
Result: 20 EUR

Grote glazen karaf met tinnen armaturen in Art Nouveau stijl (Jugendstil) 2e helft 20e eeuw 36,5xø13cm. Cond.: G

Koperen lampevoet
Starting price 50 EUR

Aparte kopergeslagen lamp met rondom 2 tweedimensionale voorstellingen van landelijk motief met vee 20e eeuw 51xø30cm. Cond.: G

Nikkelen theeset + comfoor
Starting price 35 EUR

Art Deco lamp
Result: 50 EUR

Oude vernikkelde Art Deco hanglamp met hout ca. 1930 (3-lichts). Kan een poetsbeurt gebruiken 64x47x52cm. Cond.: G

18x Stuttgarter Weihnachtskrippe
Starting price 25 EUR

Krantenhouder
Starting price 10 EUR

Hanglamp, brons
Result: 50 EUR

Bronzen hanglamp ca. 1900 met glazen bewerkte kappen in goede originele staat Cond.: G

Doos diversen
Result: 25 EUR

Spiegel
Result: 10 EUR

Kris
Starting price 25 EUR

Oude Indonesische kris met bewerkte houten grip en originele houten schede 20e eeuw Cond.: G

Staande schemerlamp
Result: 32 EUR

Chinees porseleinen staande schemerlamp 2e helft 20e eeuw met geisha en gouddecor in zeer goede staat 44xø23cm. Cond.: G

Staande petroleumlamp
Result: 110 EUR

Lamp porseleinen voet
Starting price 15 EUR

2 Olifanten
Starting price 160 EUR

Twee olifanten ca. 1900; 1x compositie metaal en 1x ivoor 6-9cm. Cond.: G

Lampevoet
Starting price 20 EUR

Grote massief notenhouten lampevoet 50-er jaren in goede staat 121xø30cm. Cond.: G

2 Delen koperwerk
Starting price 15 EUR

Lepelrekje
Starting price 10 EUR

Oud Hollands wandlepelrek met 6 tinnen lepels in barok stijl 20e eeuw 41x21cm. Cond.: G

Album ca. 1890 met 7 drukwerken
Starting price 30 EUR

2 Hollandse kalenders
Result: 100 EUR

Messing crucifix
Starting price 30 EUR

Messing heiligkruis 19e eeuw. Kerkelijk met vuurvergulde corpus 30xø16cm. Cond.: G

Messing kistje
Result: 120 EUR

Messing wanddecoratie
Starting price 80 EUR

Oude kopergeslagen wanddecoratie 1e helft 20e eeuw met 17e eeuwse voorstelling van figuren in zeer goede staat 69x55cm. Cond.: G

Metalen windlicht
Starting price 25 EUR

Nieuwwaardig metalen pyramidevormig windlicht 82x31x31cm. Cond.: U