Prachtig gaaf 5-delig keramieken lampetstel van Societe Ceramique Maastricht ca. 1900 in zeer goede staat 32xø36cm. Cond.: G
Vijf delen porseleinen eetservies ca. 1930, gemerkt Thuny Tjechoslowakije; 1x sauskom, 3 dekselschalen en 1 vleesschotel 23-38cm. Cond.: G
Prachtige keramieken cake/dekselschaal met voorstellingen van kinderen spelend met dieren. gesigneerd Sancy Wyhe? (onduidelijk gesigneerd) Engeland ca. 1900 14x28x13cm. Cond.: G
Twee grote Chinees porseleinen kommen 18e eeuw met blauw bloemendecor, 1 kom heeft randschades en 1 kom heeft randschades en haarscheur 9xø18,5cm. Cond.: R
Keramieken Villeroy & Boch lampetstel 3-delig ca. 1900 31xø36cm. Cond.: G
Twee beeldjes; 1x Chinees aardewerken beeld voorstellend een knielende dame 20e eeuw, (voet met lichte schade) 15x10x8cm. en 1x porseleinen beeldje van een musicerend echtpaar 2e helft 20e eeuw 15x8,5...
Drie Herend schaaltjes 20e eeuw met bloemmotief ø10cm., 8x6,5cm. en 7,5x5,5cm. Cond.: U
Diverse delen van een Chinees of Japans serviesj, groen van kleur en gedecoreerd met vogels. Serviesje bestaat uit 7 schoteltjes (1 met chip) ø11cm. 4 kopjes waarvan 3 gaaf en 1 gelijmd ca. 5cm. hoog....
Chinees porseleinen vaasje 19e eeuw met zilveren montuur en tuindecor met figuren 16,5x6,5x6,5cm.
Chinees porseleinen 19e eeuws vaasje met zilveren montuur en bloemmotief met Chinese tekens 14xø10cm. Cond.: G
Jugendstil stijl siervaas, gemerkt Unicorn Studio met zweepslagmotief 2e helft 20e eeuw in goede staat 35cm. COnd.: G
Grote porseleinen vaas in jugendstil vormgeving, gemerkt Unicorn Studios Fine Porcelain 34xø18cm. Cond.: G
Aparte Chinees porseleinen (vlinder)dekseldoos 20e eeuw met daarin 5 hapjesschalen, rondom beschilderd 4x18x21cm. Cond.: G
Duitse porseleinen bierpul met tinnen deksel ca. 1900, genummerd. Landschapsvoorstelling in rocailles met figuren 14xø10,5cm. Cond.: G
Hollandse 18e eeuwse Delfts keramieken bord met teken (verso) en donkerblauw bloemmotief. Lichte randglazuurschade ø31cm. Cond.: G
Grote keramieken cachepot ca. 1900 van Villeroy & Boch Bonn met blauw decor in goede originele staat 22x37x28cm. Cond.: G
Grote keramieken plateel schaal, gemerkt Ram Persian Made in Holland Handpainted 20e eeuw in zeer goede staat 8xø32cm. Cond.: G
Chinees porseleinen trekpotje 18e-19e eeuw zonder deksel met blauw decor. Tuitje is waarschijnlijk gerestaureerd 10xø11cm. Cond.: G
Chinese spekstenen Geisha ca. 1900 in zeer goede staat 15x5,5x4cm. Cond.: G
Chinese spekstenen vaas met apen, vogels en bloemmotief (chip af) 12,5x13x3,5cm. Cond.: R
Twee porseleinen kinderserviesjes 1e helft 20e eeuw. Servies 1 bestaat uit 5 kopjes, 6 schotels, 1 theekannetje, melkkannetje en suikerpotje. Andere servies bestaat uit 2 kop&schotels, theepotje, melk...
Langwerpige keramieken broodschaal Societe Ceramique Maastricht ca. 1920. Roze decor en figuren 8x36x22,5cm. Cond.: G
Twee antieke theepotten; 1x Grote Biedermeier theepot met landschapsdecor (chip uit rand) 16x25xø18cm. en 1x Wedgwood theepot ca. 1900 met bladmotief, prachtige vormgeving (barst en chip) 18x21xø15cm....
Stel Hollandse Boch Royal Sphinx vazen met Delfts decor 1e helft 20e eeuw 26xø13cm. Cond.: G