This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

12. Aprilveiling 2012

Auction on Friday, April 27, 2012 from 02:00

Completed | Default auction

Lampetstel
Starting price 50 EUR

Prachtig gaaf 5-delig keramieken lampetstel van Societe Ceramique Maastricht ca. 1900 in zeer goede staat 32xø36cm. Cond.: G

3 Dekselschalen + Juskom
Starting price 35 EUR

Vijf delen porseleinen eetservies ca. 1930, gemerkt Thuny Tjechoslowakije; 1x sauskom, 3 dekselschalen en 1 vleesschotel 23-38cm. Cond.: G

Cake dekselschaal
Result: 75 EUR

Prachtige keramieken cake/dekselschaal met voorstellingen van kinderen spelend met dieren. gesigneerd Sancy Wyhe? (onduidelijk gesigneerd) Engeland ca. 1900 14x28x13cm. Cond.: G

2 Grote kommen, Quang Xi
Starting price 135 EUR

Twee grote Chinees porseleinen kommen 18e eeuw met blauw bloemendecor, 1 kom heeft randschades en 1 kom heeft randschades en haarscheur 9xø18,5cm. Cond.: R

Lampetstel
Starting price 25 EUR

Keramieken Villeroy & Boch lampetstel 3-delig ca. 1900 31xø36cm. Cond.: G

2 Beeldjes
Starting price 15 EUR

Twee beeldjes; 1x Chinees aardewerken beeld voorstellend een knielende dame 20e eeuw, (voet met lichte schade) 15x10x8cm. en 1x porseleinen beeldje van een musicerend echtpaar 2e helft 20e eeuw 15x8,5...

3 Herend schaaltjes
Starting price 40 EUR

Drie Herend schaaltjes 20e eeuw met bloemmotief ø10cm., 8x6,5cm. en 7,5x5,5cm. Cond.: U

Div. delen serviesje
No reserve price

Diverse delen van een Chinees of Japans serviesj, groen van kleur en gedecoreerd met vogels. Serviesje bestaat uit 7 schoteltjes (1 met chip) ø11cm. 4 kopjes waarvan 3 gaaf en 1 gelijmd ca. 5cm. hoog....

8-Kantige vaas, zilv. dop
Starting price 300 EUR

Chinees porseleinen vaasje 19e eeuw met zilveren montuur en tuindecor met figuren 16,5x6,5x6,5cm.

Gemberpot, zilveren dop
Result: 200 EUR

Chinees porseleinen 19e eeuws vaasje met zilveren montuur en bloemmotief met Chinese tekens 14xø10cm. Cond.: G

Jugendstil stijl vaas
Starting price 90 EUR

Jugendstil stijl siervaas, gemerkt Unicorn Studio met zweepslagmotief 2e helft 20e eeuw in goede staat 35cm. COnd.: G

Jugendstil vaas vrouw
Starting price 120 EUR

Grote porseleinen vaas in jugendstil vormgeving, gemerkt Unicorn Studios Fine Porcelain 34xø18cm. Cond.: G

Vlinder dekseldoosje
Result: 240 EUR

Aparte Chinees porseleinen (vlinder)dekseldoos 20e eeuw met daarin 5 hapjesschalen, rondom beschilderd 4x18x21cm. Cond.: G

Porseleinen bierkruik
Starting price 80 EUR

Duitse porseleinen bierpul met tinnen deksel ca. 1900, genummerd. Landschapsvoorstelling in rocailles met figuren 14xø10,5cm. Cond.: G

Hollands bord, 18e eeuw
Starting price 60 EUR

Hollandse 18e eeuwse Delfts keramieken bord met teken (verso) en donkerblauw bloemmotief. Lichte randglazuurschade ø31cm. Cond.: G

Grote blauwe pot
Result: 110 EUR

Grote keramieken cachepot ca. 1900 van Villeroy & Boch Bonn met blauw decor in goede originele staat 22x37x28cm. Cond.: G

Ronde schaal
Result: 20 EUR

Grote keramieken plateel schaal, gemerkt Ram Persian Made in Holland Handpainted 20e eeuw in zeer goede staat 8xø32cm. Cond.: G

Trekpotje, 19e eeuw
Starting price 15 EUR

Chinees porseleinen trekpotje 18e-19e eeuw zonder deksel met blauw decor. Tuitje is waarschijnlijk gerestaureerd 10xø11cm. Cond.: G

Speksteen figuur, Chinees
Starting price 30 EUR

Chinese spekstenen Geisha ca. 1900 in zeer goede staat 15x5,5x4cm. Cond.: G

Aziatische vaas, speksteen
Starting price 30 EUR

Chinese spekstenen vaas met apen, vogels en bloemmotief (chip af) 12,5x13x3,5cm. Cond.: R

Kinderserviesje
Result: 20 EUR

Twee porseleinen kinderserviesjes 1e helft 20e eeuw. Servies 1 bestaat uit 5 kopjes, 6 schotels, 1 theekannetje, melkkannetje en suikerpotje. Andere servies bestaat uit 2 kop&schotels, theepotje, melk...

Ovale broodschaal
Result: 20 EUR

Langwerpige keramieken broodschaal Societe Ceramique Maastricht ca. 1920. Roze decor en figuren 8x36x22,5cm. Cond.: G

2 Theepotten
Starting price 20 EUR

Twee antieke theepotten; 1x Grote Biedermeier theepot met landschapsdecor (chip uit rand) 16x25xø18cm. en 1x Wedgwood theepot ca. 1900 met bladmotief, prachtige vormgeving (barst en chip) 18x21xø15cm....

Stel vazen Boch
Starting price 20 EUR

Stel Hollandse Boch Royal Sphinx vazen met Delfts decor 1e helft 20e eeuw 26xø13cm. Cond.: G