Louis Seize stijl ovale spiegel 2e helft 20e eeuw in notenhout-kleur 54x37,5cm. Cond.: G
Hollandse wortelnoten Louis Quinze stijl vitrineopzet 2e helft 20e eeuw. In zeer goede staat met origineel bronzen beslag. Zijkanten met glas 200x130x48cm. Cond.: G
Prachtige wortelnoten fineer Louis Philippe tafel met buitengewone uitgewerkte 4-spant poot ca. 1870. In originele goede staat 77x118x77cm. Cond.: G
Breistoeltje 2e helft 19e eeuw met rocaille in de rugleuning. bekleed met rood velours. 76x47x48cm. Cond.: G
Hollandse wortelnoten fineer theestoof ca. 1800 staande op klauwpoten met origineel zinken bak en empire beslag 44x27x27cm. Cond.: G
Zware eiken bureaustoel ca. 1910, bekleed met leverkleurig leder in zeer goede originele staat 82x62x58cm. Cond.: G
Hollandse wortelnoten fineer Louis Quinze stijl commode met origineel bronzen beslag en sloten 2e helft 20e eeuw. 73x89x48cm. Cond.: G
Massief eikenhouten bijzettafeltje 30-er/40-er jaren in goede originele staat 56xø41cm.