This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

12. Aprilveiling 2012

Auction on Friday, April 27, 2012 from 02:00

Completed | Default auction

Ovale spiegel met kuif
Starting price 20 EUR

Louis Seize stijl ovale spiegel 2e helft 20e eeuw in notenhout-kleur 54x37,5cm. Cond.: G

Mahonie secretaire
Starting price 350 EUR

Prachtige Engelse mahoniehouten 19e eeuwse secretaire met origineel messing beslag, rood schrijfleer, 4 lades, vakverdeling en deurtje. Prachtige patina in zeer goede originele staat 110x88x46cm. Cond...

Eiken piedestal
Starting price 25 EUR

Eikenhouten piedestal ca. 1920 met etage en snijwerk in de spijlen in goede originele staat 111x30x30cm. Cond.: G

Eiken side-table
Starting price 50 EUR

Eikenhouten 19e eeuwse sidetable (wandtafel) in goede staat 73x104x39cm. Cond.: G

Hollandse eikenhouten vitrinekast
Result: 100 EUR

Hollandse eikenhouten 2-deurs vitrinekast met schappen en lade ca. 1910, in zeer goede staat 185x115x40cm. Cond.: G

Vierkante kindertafel
Starting price 35 EUR

Kleine vurenhouten kindertafel ca. 1890 met lade en gedraaide poten in zeer goede staat 69x70x52cm. Cond.: G

Art Deco Engelse vitrine, notenhout
Result: 190 EUR

Engelse notenhouten vitrinekast ca. 1920 met gebogen glas geheel staand op Queen-Anne poten 116x91x32cm. Cond.: U

Notenhouten hangkastje
Starting price 35 EUR

Hollandse notenhouten fineer hangvitrinekastje 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 70x68x17cm. Cond.: G

Hollandse wortelnoten vitrineopzet
Starting price 250 EUR

Hollandse wortelnoten Louis Quinze stijl vitrineopzet 2e helft 20e eeuw. In zeer goede staat met origineel bronzen beslag. Zijkanten met glas 200x130x48cm. Cond.: G

Tafel
Result: 100 EUR

Prachtige wortelnoten fineer Louis Philippe tafel met buitengewone uitgewerkte 4-spant poot ca. 1870. In originele goede staat 77x118x77cm. Cond.: G

Breistoeltje
Starting price 30 EUR

Breistoeltje 2e helft 19e eeuw met rocaille in de rugleuning. bekleed met rood velours. 76x47x48cm. Cond.: G

Wortelnoten theestoof 19e eeuw
Starting price 50 EUR

Hollandse wortelnoten fineer theestoof ca. 1800 staande op klauwpoten met origineel zinken bak en empire beslag 44x27x27cm. Cond.: G

Buikcommode, 2-lades
Starting price 375 EUR

Mahoniehout fineer Hollandse 19e eeuwse gebogen commode (ook de zijkanten zijn gebogen). Origineel beslag en sloten, geheel staand op losse voet. Meubel is in originele ongerestaureerde staat 91x47x10...

Rond eiken bijzettafeltje
Starting price 30 EUR

Ronde eikenhouten Engelse bijzettafel ca. 1930 met pitriet in goede originele staat 57xø68cm. Cond.: G

Bureaustoel
Starting price 60 EUR

Zware eiken bureaustoel ca. 1910, bekleed met leverkleurig leder in zeer goede originele staat 82x62x58cm. Cond.: G

Damesbureau
Result: 275 EUR

Mahoniehouten Engels Davenport schrijfbureau met groen schrijfleer en aan beide zijden 4 lades. In nieuwstaat 2e helft 20e eeuw 89x54x57cm. Cond.: G

Engelse kaptafel, mahonie
Result: 60 EUR

Engelse mahoniefineer spiegel-kaptafel ca. 1880 met lade in originele ongerestaureerde staat 141x91x46cm. Cond.: R

Grunderzeit naaitafeltje
Starting price 300 EUR

Origineel Duits Grunderzeit naaitafeltje ca. 1890 met noten en wortelnoten fineer. 2 Lades en origineel binnenwerk met wortelnoten vakverdeling. Geheel staand op 3-spant poot 80x48x38cm. Cond.: G

Engelse kapspiegel 1860
Result: 60 EUR

Engelse 19e eeuwse mahoniehout fineer kapspiegel ca. 1830 in originele ongerestaureerde staat 55x45x17cm.

Hollandse wortelnoten commode
Result: 100 EUR

Hollandse wortelnoten fineer Louis Quinze stijl commode met origineel bronzen beslag en sloten 2e helft 20e eeuw. 73x89x48cm. Cond.: G

Bijzettafeltje
Starting price 10 EUR

Oud Engels eikenfineer bijzettafeltje met etage en flespoten (slijtplekken) 20e eeuw 55xø80cm. Cond.: G

Noten hangvitrine
Starting price 40 EUR

Prachtige wortelfineer hangvitrine-kastje in barokstijl 2e helft 20e eeuw 65x65x17cm. Cond.: G

Biedermeier ronde bijzettafel
Starting price 50 EUR

Mahoniehouten Biedermeier bijzettafel op driespant ca. 1860 86x122x70cm. Cond.: G

Rond eiken tafeltje
Result: 40 EUR

Massief eikenhouten bijzettafeltje 30-er/40-er jaren in goede originele staat 56xø41cm.