Kristallen dekselpot met gouddecor afbeelend kinderfiguren (beschadigd) 17xø12cm. Cond.: R
Twee Neo Barok tafellampen met houten voet en linnen kap 2e helft 20e eeuw 88xø40cm. Cond.: G
Oude staande messing schemerlamp met een porseleinen figuur gemonteerd in 18e eeuwse stijl. Waarschijnlijk een "huwelijk" van een figuur en lamp 60x31x31cm. Cond.: G
Tiffany stijl glas in lood tafellamp 2e helft 20e eeuw in goede staat 41xø24cm.
Prachtige oude plated trombone, gemerkt Antoine Coutois Brevete Facteur du National. 8 Rue de Nancy Paris. In originele koffer Cond.: G
Grote rijk bewerkte barometer met Hollands opschrift ca. 1900. W.J. Lauwers Amsterdam 58x29x6cm. Cond.: G
Kavel diversen 20e eeuw o.a; plated, koperwerk, lakwerkpaneel, aardewerk etc. Cond.: G
Duitse bewerkte barometer met bladmotief, R. Treuer Mohrenstr. 41 Berlin W 44x20x5cm. Cond.: G
Twee keramieken beeldjes naar Egyptische oudheid 20e eeuw in goede staat 20-22cm. Cond.: G
Chinees houten Foo-Hond 18e-19e eeuw met draaimechaniek 11x19x6cm. Cond.: G
Oud tropisch houten Balinees masker 2e helft 20e eeuw van man met hoofdtooi, baard en snor 22x17cm. Cond.: G
Oude spiegel 2e helft 20e eeuw met geslepen glas en goudkleurige houten omlijsting 69x48cm. Cond.: G
Twee vernikkelde kandelaars ca. 1880 met wijndruiven motief in goede staat 25x11x11cm. Cond.: G
Borduurwerk 1e helft 20e eeuw, harlekijn met bloem 25x36cm. Cond.: G
Gietijzeren theelicht 19e eeuw in mooie barok vormgeving 9x18x14cm. Cond.: G
Mechels eiken wandrek ca. 1890 met twee porseleinen Chinese sierborden ca. 1900 met karpermotief 39x91cm. Cond.: G
Oud Hollands wandlepelrek met 6 tinnen lepels in barok stijl 20e eeuw 41x21cm. Cond.: G
Antieke hangpetroleumlamp (schippertje) met wit glazen reservoir. Kap beschadigd ø29cm. Cond.: R
Middenlange bruine bontjas met muts in zeer goede staat, ca. maat 42