This website uses cookies

12. Aprilveiling 2012

Auction on Friday, April 27, 2012 from 02:00

Completed | Default auction

Art Deco dekselschaal
Starting price 15 EUR

Kristallen dekselpot met gouddecor afbeelend kinderfiguren (beschadigd) 17xø12cm. Cond.: R

2 Houten lampen
Starting price 40 EUR

Staande schemerlamp
Result: 35 EUR

Oude staande messing schemerlamp met een porseleinen figuur gemonteerd in 18e eeuwse stijl. Waarschijnlijk een "huwelijk" van een figuur en lamp 60x31x31cm. Cond.: G

Tiffany lamp
Starting price 50 EUR

Tiffany stijl glas in lood tafellamp 2e helft 20e eeuw in goede staat 41xø24cm.

Verzilverde schuiftrombone
Result: 60 EUR

Grote barometer, snijwerk
Starting price 80 EUR

Grote rijk bewerkte barometer met Hollands opschrift ca. 1900. W.J. Lauwers Amsterdam 58x29x6cm. Cond.: G

Doosje diversen
Result: 30 EUR

Kavel diversen 20e eeuw o.a; plated, koperwerk, lakwerkpaneel, aardewerk etc. Cond.: G

Barometer met snijwerk
Starting price 40 EUR

Duitse bewerkte barometer met bladmotief, R. Treuer Mohrenstr. 41 Berlin W 44x20x5cm. Cond.: G

2 Beeldjes Egypte
Starting price 90 EUR

Twee keramieken beeldjes naar Egyptische oudheid 20e eeuw in goede staat 20-22cm. Cond.: G

2 Bos kastsleutels
Result: 95 EUR

Twee grote bossen antieke kastsleutels ca. 19e eeuw Cond.: G

Scheepsroer
Starting price 60 EUR

Antiek scheepsroer van eikenhout ø50cm. Cond.: G

Krantenhouder
Starting price 20 EUR

Spiegel
Starting price 20 EUR

Goudkleurige spiegel ca. 1900 in goede staat 72x46cm. Cond.: G

Spatdraad, Foo hond
Starting price 40 EUR

Chinees houten Foo-Hond 18e-19e eeuw met draaimechaniek 11x19x6cm. Cond.: G

Masker, Bali
Result: 30 EUR

Oud tropisch houten Balinees masker 2e helft 20e eeuw van man met hoofdtooi, baard en snor 22x17cm. Cond.: G

Spiegel
Starting price 20 EUR

2 Kandelaars, wijndruiven
Starting price 100 EUR

Twee vernikkelde kandelaars ca. 1880 met wijndruiven motief in goede staat 25x11x11cm. Cond.: G

Borduursel
Starting price 35 EUR

Gietijzeren stoofje ca. 1880
Starting price 10 EUR

Gietijzeren theelicht 19e eeuw in mooie barok vormgeving 9x18x14cm. Cond.: G

Eiken wandrek met 2 borden
Result: 25 EUR

Mechels eiken wandrek ca. 1890 met twee porseleinen Chinese sierborden ca. 1900 met karpermotief 39x91cm. Cond.: G

Lepelrekje
Starting price 20 EUR

Oud Hollands wandlepelrek met 6 tinnen lepels in barok stijl 20e eeuw 41x21cm. Cond.: G

Petroleumlamp, schippertje
Result: 10 EUR

Bontjas + Muts
Starting price 50 EUR

Middenlange bruine bontjas met muts in zeer goede staat, ca. maat 42

Bontjas
Starting price 50 EUR

Korte middenbruine bontjas met leer afgezet in zeer goede staat. ca. maat 42