GeeLong, olieverf op linnen, impressionistisch dorpsgezicht met figuren 50x60cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd, ingekleurde prent?, dorpsstraat met kerk 17,5x7,5cm. Cond.: G
Jan Korthals (Amsterdam 1916 - ), lithografie op papier, Venezia 14/3 '64, 27x18cm. Cond.: G
Monogram F.V.C. 6-3-'43, pastel op papier, waterlelies 50x35cm. Cond.: G
Lucebert V '68, zwarte inkt op papier, oliehaantje 20x29cm. Cond.: G
Bonnecruy (pseudoniem John Bevort?0, olieverf op linnen, stadsgezicht Amsterdam 96x68cm. Cond.: G
Frans Baaijens (1896 Enschede - ), olieverf op linnen, bronnendal van Springendalse beek 60x80cm. Cond.: G
Leo Brunia ca. 1930, pastel op papier, zonnebloemen op vaas 62x45cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd, gravure met aquatint, Ventië 19x13,5cm. Cond.: G
Johan Hendrik Gelink (Enschede 1909- 2011), olieverf op linnen, riviergezicht met zeilboot en dorp 50x60cm. Cond.: G
C. van Vlijmen, ets op papier, kruizen met kledingresten 16x11cm. Cond.: G
Monogram J.J.S. 1e helft 19e eeuw, olieverf op paneel (geparketteerd), man verleidt vrouw met sieraad, oudere restauratie 41x33cm. Cond.: G
Hannes Portmann 96/100, achtkleurige litho op papier, vrouwelijk naakt 60x46cm. Cond.: U
Onduidelijke gesigneerd 20e eeuw, acryl op papier, havengezicht Middellandse Zee 50x34cm. Cond.: G
Hannes Portmann 36/100, 9-kleurige litho op papier, handörgler 50x40cm. Cond.: U
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, acryl op papier, abstracte clown met marionette 25x35cm. Cond.: G
Werner Weiskönig 76/100, 4-kleurige litho op papier, "Abend auf Mallorca" 46x32cm. Cond.: U
Chr. Koelemeyer ca. 1900, olieverf op paneel, winters landschap met boerderij en figuren 16x12cm. Cond.: G
Gesigneerd Theo S., olieverf op linnen, boslaan met bomen 50x70cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 2e helft 20e eeuw, olieverf op papier, Italiaans dorpsgezicht 34x24cm. Cond.: G
Johannes Wouterus van Trirum (1924 Rotterdam - ), olieverf op paneel, 3 poezen op een kleed met koper en kruik 40x30cm. Cond.: G
Ongesigneerd 21e eeuw, olieverf op paneel, binneplaats met eenden en kippen met kool 20x24cm. Cond.: U