Kavel van 24 munten Duitsland; 7 Munten van 5 Mark tussen 1968 en 1986 o.a; 1x 5 Mark 1979 Albert Einstein UNC-, allen UNC/UNC-, 17 diverse marken en pfennigen
Kavel met 13 diverse munten Württemburg o.a; 3 Mark 1911 UNC-. Diverse andere marken en kreuzers
5 Munten Württemburg; 1x 1/2 gulden 1849 ZF/PR, 1x 5 Mark 1876 FR/ZF, 1x 5 Mark 1913 ZF/PR, 1x 3 Mark 1909 F/ZF en 1x 1 Gulden 1841 PR-
Kavel van 13 munten Waldech, o.a; 2/3 Thaler 1810 B napoleon ZF, verder meerdere centen, thalers en pfennigen 1751-1864.
Thaler 1765 Neurenberg PR-, prachtige patina op de keerzijde.
3x 6 Pfennig Paderborn (1x 1706 bisschoppelijke met tegenstempel ZF-, 1748 ZF en 1706 bisschoppelijke zonder tegenstempel ) en 1x 3 Pfennig Rostock 1761 PR-
Kavel van 18 munten waaronder Pfennigen Rostock, Paderborn en Osnabruck, Kreuzers en enkele onduidelijke munten.
1 Reichsthaler / 60 Stürer 1765 C Pruissen FR/ZF
1x 1/3 Reichsthaler 1787 A UNC- Pruissen, 1x 1/3 Reichsthaler 1773 A FR/ZF
3x Thaler Pruissen, 1x Thaler 1809 A FR+, 1x Reichsthaler 1815 A FR, 1x Thaler 1837 ZF
1x Thaler Pruissen 1830 A ZF/P, tikje in rand, 1x Vereinsthaler Pruissen 1859 A PR
3x Thaler Pruissen, 1x 1844 A (iets beschadigd) ZF-/ZF, 1x 1824 A ZF, 1x 1817 A ZF-/ZF
4 Munten van 4 Groschen Pruissen; 1805 FR, 1809 A PR/UNC, 1803 ZG/FR, 1797 A FR/ZF-