Antiek notenhouten 6-kantig bijzettafeltje met etage en gedraaide poten 66x42x42cm. Cond.: G
Grote antieke grenenhouten tweedeurs glaskast ca. 1900 met schappen (donkergebeitst) en uitstaande panelen 200x140x43cm. Cond.: G
Antieke eikenhouten theetafel met porseleinen los bovenblad met voorstelling van vogel in het bos, Grunderzeit Duitsland. Gebarsten 77x43x70cm. Cond.: G
Engels 19e eeuws mahoniehouten dames schrijftafel met 3 lades en schrijfleer (dik fineer). In originele ongerestaureerde staat (poot is los) 78x52x77cm. Cond.: R
Hollandse uiltjesstoel 19e eeuws van iepenhout met biezen zitting. Stukje hout bij het uiltje mist 89x45x38cm. Cond.: G
Spaanse salontafel met 2 lades geheel gemaakt naar 18e eeuws voorbeeld. tafel is geheel gemaakt van oud hout o.a; eiken en vruchtenhout 50x125x70cm. Cond.: G
Botenhouten driehoek bureaustoel met gestoken rugleuning ca. 1900 in goede staat 85x73x59cm.
Eikenhouten met grenen penantkast (hoog) 19e eeuw met lade en twee deurtjes in originele ongerestaureerde staat 113x86x39cm. Cond.: G
Eikenhouten 4-deurs kast ca. 1910 met zuilen, Biedermeier stijl. Geslepen glas en lijsten op de deuren en origineel Jugendstil beslag. De kast bevindt zich in ongerestaureerde staat 183x126x56cm. Con...
Hollands dubbelgebogen eikenhouten commode 2e helft 20e eeuw in Louis Quinze stijl 65x64x36cm. Cond.: G
Massief eiken Neo Barock uittrektafel ca. 1900 216x100x75cm. Cond.: G
Wortelnoten facetgeslepen spiegel 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 111x50cm. Cond.: G
Eiken kist met Gothische panelen 19e eeuw op sleevoeten 57x100x49cm. Cond.: G
Prachtige eikenhouten Mechelse eethoek met 6 stoelen (93x46x44cm.) en uittrektafel (79x128x98cm.) ca. 1890. Stoelen zijn professioneel bekleed met donkergroen nappa-leder. De eethoek is in zeer goede ...
Hollandse Louis Quinze stijl wortelnoten vitrineopzet ca. 1930 met origineel bronzen beslag. Deurtje is verbogen, verder in goede staat 209x137x40cm. Cond.: G
Oude bruinlederen zitpoef in goede staat op houten poten 50x63x66cm. Cond.: G
Langwerpige roestvrijstalen salontafel met messing en twee geslepen glasplaten 2e helft 20e eeuw 43x69x136cm. Cond.: G
Mahoniehouten etagere (butlertray), geschikt voor Engelse brunch met scones etc. 100x30x25cm. Cond.: G
Engelse mahoniehouten 4-laden commode met aan beide zijden een verlengbaar blad 2e helft 20e eeuw. In zeer goede staat 78x64x35cm. Cond.: G
Eikenhouten theekastje ca. 1920 met bol glas in het deurtje en parelrand 76x88x57cm. Cond.: G
Massief eikenhouten boekenkastje ca. 1920, boven met 2 deuren en facet geslepen glas 108x74x36cm.
Eikenhouten Jugendstil hangkastje ca. 1920 met in de deur een achter glas beschilderd ruitje. Achter het deurtje 1 lade en 2 plankjes 45,5x42,5x17cm. Cond.: G
Zes Mechelse eiken stoelen met lederen bekleding op de zitting en rugleuning ca. 1880. Stoelen zijn mooi uitgewerkt en in goede staat 112x47x49cm. Cond.: G
Hollands grenen hoekkastje 19e eeuw met schuine hoeken. Later beschilderd 129x70x37cm. Cond.: G