This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

10. Januariveiling 2012

Auction on Friday, January 13, 2012 from 01:00

Completed | Default auction

Zeskantig bijzettafeltje
Starting price 20 EUR

Antiek notenhouten 6-kantig bijzettafeltje met etage en gedraaide poten 66x42x42cm. Cond.: G

Grenen glaskast ca. 1900
Result: 200 EUR

Grote antieke grenenhouten tweedeurs glaskast ca. 1900 met schappen (donkergebeitst) en uitstaande panelen 200x140x43cm. Cond.: G

Eikenhouten theetafel
Result: 36 EUR

Antieke eikenhouten theetafel met porseleinen los bovenblad met voorstelling van vogel in het bos, Grunderzeit Duitsland. Gebarsten 77x43x70cm. Cond.: G

Mahoniehouten dames schrijfsecretaire
Starting price 80 EUR

Engels 19e eeuws mahoniehouten dames schrijftafel met 3 lades en schrijfleer (dik fineer). In originele ongerestaureerde staat (poot is los) 78x52x77cm. Cond.: R

Uiltjesstoel
Result: 20 EUR

Hollandse uiltjesstoel 19e eeuws van iepenhout met biezen zitting. Stukje hout bij het uiltje mist 89x45x38cm. Cond.: G

Salontafel
Result: 135 EUR

Spaanse salontafel met 2 lades geheel gemaakt naar 18e eeuws voorbeeld. tafel is geheel gemaakt van oud hout o.a; eiken en vruchtenhout 50x125x70cm. Cond.: G

Dagobert stoel
Result: 100 EUR

Botenhouten driehoek bureaustoel met gestoken rugleuning ca. 1900 in goede staat 85x73x59cm.

Eikenhouten 2-deurs kastje
Result: 50 EUR

Eikenhouten met grenen penantkast (hoog) 19e eeuw met lade en twee deurtjes in originele ongerestaureerde staat 113x86x39cm. Cond.: G

Eiken 4-deurs kast
Result: 120 EUR

Eikenhouten 4-deurs kast ca. 1910 met zuilen, Biedermeier stijl. Geslepen glas en lijsten op de deuren en origineel Jugendstil beslag. De kast bevindt zich in ongerestaureerde staat 183x126x56cm. Con...

Dubbelgebogen eiken kastje
Result: 20 EUR

Hollands dubbelgebogen eikenhouten commode 2e helft 20e eeuw in Louis Quinze stijl 65x64x36cm. Cond.: G

Eetkamertafel
Starting price 100 EUR

Massief eiken Neo Barock uittrektafel ca. 1900 216x100x75cm. Cond.: G

Spiegel
Result: 35 EUR

Wortelnoten facetgeslepen spiegel 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 111x50cm. Cond.: G

Kleine Gothische kist
Starting price 200 EUR

Eiken kist met Gothische panelen 19e eeuw op sleevoeten 57x100x49cm. Cond.: G

Mechelse eettafel + 6 stoelen
Result: 230 EUR

Prachtige eikenhouten Mechelse eethoek met 6 stoelen (93x46x44cm.) en uittrektafel (79x128x98cm.) ca. 1890. Stoelen zijn professioneel bekleed met donkergroen nappa-leder. De eethoek is in zeer goede ...

Vitrineopzet ca. 1930
Starting price 550 EUR

Hollandse Louis Quinze stijl wortelnoten vitrineopzet ca. 1930 met origineel bronzen beslag. Deurtje is verbogen, verder in goede staat 209x137x40cm. Cond.: G

Leren poef
Result: 45 EUR

Oude bruinlederen zitpoef in goede staat op houten poten 50x63x66cm. Cond.: G

Roestvrijstalen salontafel
Result: 20 EUR

Langwerpige roestvrijstalen salontafel met messing en twee geslepen glasplaten 2e helft 20e eeuw 43x69x136cm. Cond.: G

Mahonie etagere
Result: 50 EUR

Mahoniehouten etagere (butlertray), geschikt voor Engelse brunch met scones etc. 100x30x25cm. Cond.: G

Engelse commode, mahonie
Result: 150 EUR

Engelse mahoniehouten 4-laden commode met aan beide zijden een verlengbaar blad 2e helft 20e eeuw. In zeer goede staat 78x64x35cm. Cond.: G

Eikenhouten theekastje
Result: 80 EUR

Eikenhouten theekastje ca. 1920 met bol glas in het deurtje en parelrand 76x88x57cm. Cond.: G

Eiken boekenkastje
Result: 50 EUR

Massief eikenhouten boekenkastje ca. 1920, boven met 2 deuren en facet geslepen glas 108x74x36cm.

Jugendstil hangkastje
Result: 140 EUR

Eikenhouten Jugendstil hangkastje ca. 1920 met in de deur een achter glas beschilderd ruitje. Achter het deurtje 1 lade en 2 plankjes 45,5x42,5x17cm. Cond.: G

6 Mechelse stoelen
Result: 340 EUR

Zes Mechelse eiken stoelen met lederen bekleding op de zitting en rugleuning ca. 1880. Stoelen zijn mooi uitgewerkt en in goede staat 112x47x49cm. Cond.: G

Hoekkastje
Result: 110 EUR

Hollands grenen hoekkastje 19e eeuw met schuine hoeken. Later beschilderd 129x70x37cm. Cond.: G