This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

10. Januariveiling 2012

Auction on Friday, January 13, 2012 from 01:00

Completed | Default auction

Louis Philippe secretaire
Result: 225 EUR

Duitse Louis Philippe schrijfsecretaire ca. 1880 van notenhout met wortelnoten fineer. Prachtig binnenwerk met 8 lades en deurtje, lichte fineerschade. Meubel is in redelijke ongerestaureerde staat 17...

Armleunstoeltje
Result: 40 EUR

Louis Quinze stijl stoel 1e helft 20e eeuw met petit point stoffering 84x61x61cm. Cond.: G

Eiken Grunderzeit bijzettafel
Result: 130 EUR

Eikenhouten bijzettafel Grunderzeit ca. 1890 Duitsland met marmeren blad. Lichte fineerschade op blad. geheel staand op wieltjes 77x51x51cm. Cond.: G

Eetkamer tafel, geschulpt blad
Result: 140 EUR

Mahoniehout gefineerde eetkamertafel met geschulpt blad ca. 1860. De tafel bevindt zich in nette ongerestaureerde staat 77xø125cm. Cond.: G

Miniatuur commode
Result: 90 EUR

19e Eeuwse Duitse miniatuurcommode met 3 lades voor een poppenhuis. In zeer goede originele staat 8,5x11x6cm. Cond.: G

6 Louis Philipe stoelen
Starting price 150 EUR

Zes Hollandse mahoniehouten Louis Philippe stoelen met groene velours bekleding ca. 1870. 95x43x48cm. Cond.: R

Empire commode, 20e eeuw
Starting price 325 EUR

Empire stijl commode 2e helft 20e eeuw van notenfineer en intarsia (inlegwerk) met band en vrouwenfiguur. Massief bronzen beslag en sierwerk. tevens bandintarsia op het blad en zijkanten. Meubel is in...

Kast met zijstukken
Result: 240 EUR

Duitse 3-deurs vitrinekast ca. 1890, mahoneifineer met zuilen en snijwerk. 2 Zijdeurtjes met snijwerk (licht beschadigd) 173x105x42cm. Cond.: G

Stoeltje
Result: 60 EUR

Aparte eikenhouten opklapbare tafelstoel,met lederen zitting ca. 1930 ,rugleuning is omklapbaar tot tafel, 79x60x50cm. Cond.: G

Eikenhouten voetenbankje
Result: 20 EUR

Eikenhouten voetenbankje met lederen bekleding ca. 1910 9x30x22cm. Cond.: G

Kersenhouten kist
Result: 50 EUR

Prachtige bewerkte kersenhouten kist, rondom bewerkt met Jugendstil motieven ca. 1910 15x40x28cm. Cond.: G

Hoekkast
Result: 120 EUR

Massief houten hoekkastje, mahoniekleurig met uitstekende paneel onder en glas boven. Kwaliteitsmeubel 2e helft 20e eeuw 193x60x40cm. Cond.: G

Spiegel, Ventiaans
Result: 90 EUR

Oude Ventiaanse glazen spiegel 2e helft 20e eeuw, bewerkt met bloemmotief 93x60cm. Cond.: G

Gestoken spiegel, verguld
Result: 220 EUR

Grote goudkleurige houten gestoken spiegel, Oosters model 2e helft 20e eeuw in goede staat 165x82cm. Cond.: G

Gestoken oude tafel
Result: 120 EUR

Eikenhouten gestoken ovale tafel ca. 1880 Frankrijk. Coulissentafel zonder bladen, Meubel is in goede originele staat 61x115x101cm. Cond.: G

Hangoortafel
Result: 175 EUR

Eikenhouten Engelse hangoortafel met getorste poten ca. 1890 70xø120cm. Cond.: G

Empire trumeau
Starting price 450 EUR

Kleine mahoniefineer op eiken Empire trumeau met vuurverguld beslag ca. 1820. Bruin marmeren blad, met lade, geheel staand op leeuwepoten. In nette ongerestaureerde staat 66x29x50cm.

Wortelnoten barok commode
Result: 150 EUR

Hollandse Louis Quinze stijl wortelnoten fineer buikcommode met origineel bronzen beslag. geheel staand op klauwpoten 2e helft 20e eeuw 74x96x45cm. Cond.: G

Bruidskistje
Result: 40 EUR

Klein Duits handbeschilderd kistje ca. 1920 met rond deksel en 4 gebogen pootjes. Kist is aan 5 zijden beschilderd met een bloemdecor met vogels en in het midden een man en vrouw 31x55x24cm. Cond.: G

Ronde mahonie tafel
Result: 90 EUR

Ronde mahoniehouten eettafel, Louis Philippe ca. 1880 in goede originele staat Cond.: G

Kinder hoekstoel
Starting price 150 EUR

Antiek mahoniehouten Engelse kinderhoekstoel met inlegwerk. Nette stoffering met koperen nagels, Victoriaans 60x47x45cm. Cond.: G

Kersen commode
Result: 40 EUR

Modern kersenhouten bureaumeubel met 4 laden 2e helft 20e eeuw 82,5x80x37cm. Cond.: G

Kersen dressoir
Result: 100 EUR

Groot kersenhouten wandmeubel/dressoir 2e helft 20e eeuw met 4 lades en 4 deuren 84x240x50cm. Cond.: U

Eethoek + 4 stoelen
Result: 220 EUR

Moderne kersenhouten eethoek met lederen rugleuning en zitting 76x125x80cm. en 103x53x54cm. Cond.: G