Jugendstil notenhouten kolenkastje met kiepbare binnenbak ca. 1900. gestoken paneel 55x38x38cm. COnd.: G
19e Eeuwse beklede hocker van eikenhout, bewerkt met prachtige gobelinstof 50x46x46cm. Cond.: G
Vier eikenhouten Louis Seize stoelen 18e eeuw. 2x Armleunstoel (100x61x60cm.) en 2x zonder armleun (97x50x50cm.). In originele ongerestaureerde staat met biezen zitting, cond.: G
Hollands eiken theekastje ca. 1900, rondom glas en bewerkt. Staand op flespoten 73x43x66,5cm. Cond.: G
Eiken Mechelse salontafelca. 1880 in zeer goede staat 52x102x81cm. Cond.: G
Duitse Grunderzeit 3 laden commode ca. 1890 vurenhout (Weichholz) met origineel beslag in goede orignele staat 87x100x59cm. Cond.: G
Oude notenhouten salontafel 20e eeuw in Engelse stijl met houtsnijwerk en gebogen poten. 58x60x87cm. Cond.: G
Iepenhouten Windsor armleunstoel met lederen zitting eind 19e eeuw en onderling verbonden poten. In zeer goede staat 80x58x66cm. Cond.: G