This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

10. Januariveiling 2012

Auction on Friday, January 13, 2012 from 01:00

Completed | Default auction

Bim Bammer
Result: 32 EUR

Oude Bim Bam wandregelateur ca. 1920 Divina Germany. Eiken kast met geslepen glas 78x32x20cm. Cond.: G

Klok, 50-er jaren
Starting price 50 EUR

50-er Jaren tafelklok met slagwerk in goede staat, ongemerkt 26xø21cm. Cond.: G

Wekker
Result: 70 EUR

Pfeilkreuz wekker ca. 1900 met bel en notenhouten kast 26x15x8cm. Cond.: G

Art Deco klokkenstel
Result: 160 EUR

Prachtige 3-delige Art Deco pendulestel met achtdaags uurwerk en compositie metalen figuren. Wijzerplaat gesigneerd E. Davoust 25x31x11cm. en 17x10x10cm. Cond.: G

Comtaise
Result: 120 EUR

Frans comtoise 19e eeuw met harpslinger en wekkerfunctie, gesigneerd Wendelin Sezanne. Wijzerplaat is iets bijgeschilderd 140cm. Cond.: G

Comtoise
Result: 120 EUR

Franse comtoise ca. 1830 met harpslinger, wijzerplaat is licht bedeukt 145cm. Cond.: G

Franse reiswekker
Starting price 250 EUR

Franse reiswekker ca. 1920 in zeer goede staat met messing kast en emaille wijzerplaat 15x8x6cm. Cond.: U

Ovaal Frans reiswekkertje
Starting price 70 EUR

Oavel Franse reiswekker met porseleinen plaquettes(beschilderd met engelen en beschilderde emaille wijzerplaat ook met engelen). Deurtje achter zit los 20e eeuw 11x7x6cm. Cond.: G

Wit marmeren klokje
Starting price 380 EUR

Kleine wit marmeren pendule met bronzen ornamentuur ca. 1880 Frankrijk, in zeer goede staat 19x11x6cm. Cond.: G

Reiswekker zonder slag
Result: 115 EUR

Franse reiswekker ca. 1900 "R en C made in Paris", zonder slag in goede staat 15x8x7cm. Cond.: G

Wit marmeren pendule
Starting price 500 EUR

Prachtige wit marmeren Louis Seize stijl pendule in perfecte staat met vuurvergulde bronzen ornamentuur ca. 1880 Frankrijk Cond.: U

Klok, intarsia
Starting price 500 EUR

Franse pendule ca. 1830 met prachtig inlegwerk.Uurwerk is met touwtjesslinger en gemerkt AM Japy freres. recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd. Emaille wijzerplaat gecraceleerd 34x25...

Pendulestel, onyx marmer
Starting price 1.200 EUR

Prachtig groen onyx 3-delig pendulestel met vuurvergulde bronzen ornamentuur ca. 1880. Rondom geslepen glas met 8-daags uurwerk en compensatieslinger. In perfecte staat 42x22x9cm. Cond.: U

Porseleinen klokje
Starting price 200 EUR

Aparte bisquit porseleinen klok ca. 1880 in rococo vormgeving met cherubijkopjes, vermoedelijk Duitsland 40x18x9cm. Cond.: G

Wit gekleurd pendulestel
Starting price 350 EUR

3-Delige marmeren pendulestel, wit met zwart geaderd marmer en compositie metalen figuur en sierwerk ca. 1880. 8-Daags uurwerk S.H. Paris 35x37,5x15,5cm. en 35xø13cm. Cond.: G

Franse reiswekker
Starting price 250 EUR

Prachtige Franse reiswekker ca. 1930 met messing kast en geslepen glas in zeer goede staat 13x8x6,5cm. Cond.: U

Engelse staande klok
Result: 340 EUR

Antieke Engelse staande klok met eikenhouten kast en 8-daags uurwerk. gesigneerd John Baxter. Secondenaanduiding en datumaanduiding. Wijzerplaat is beschadigd en de verf laat los 214x47x27cm. Cond.: R...

Vuurverguld klokje
Starting price 200 EUR

Vuurvergulde bronzen klok met wekkeruurwerk met slagwerk. Goedlopende kwaliteitsklok ca. 1980 in Louis Seize stijl 25x13x8cm. Cond.: U

Bronzen kartelklok
Starting price 400 EUR

Bronzen Franse kartelklok ca. 1880 met geëmailleerde cartouches op de wijzerplaat. 8-Daags uurwerk 50x31x9cm. Cond.: G

Pendulestel geel/grijs
Result: 160 EUR

3-Delige Art Nouveau (Jugendstil) marmeren pendulestel, bestaand uit drie kleuren marmer ca. 1910. 8-Daags uurwerk 23x13x29cm. en 19x9x9cm. Cond.: G

Comtoise
Result: 75 EUR

Oude Franse comtoise met harpslinger 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 147x28x16cm. Cond.: G

Comtoise met kast
Result: 190 EUR

Franse staande 19e eeuwse comtoise klok in grenenhouten kast. Comtoise heeft pronkslinger en is prachtig uitgewerkt. "Geuill Fauquelin A. Randan" ca. 1870. IN zeer goede staat 234x45x25cm. Cond.: G

Vuurvergulde pendule
Starting price 500 EUR

Bronzen vuurvergulde pendule ca. 1840 Empire - Biedermeier. Voorstellling van een dame met duif op de schouder 35x27x12cm. Cond.: G

Pubklok met snek
Result: 150 EUR

Antieke mahoniehouten pubklok met snek. R. Jones en Co Makers London in zeer goede staat 15xø32cm.