Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op paneel, vissers bij een rivier 25x15cm. Cond.: G
Maximiliaan Louis Henk Maas (1924 - 2005 Rotterdam), gouache op papier, abstracte compositie 60x80cm. Cond.: G
Onduidelijke gesigneerd, olieverf op paneel, berkebomen bij een meer 30x24cm. Cond.: G
Indonesisch schilderij op zijde ca. 1950 verso Dewa Poetoeh Mokoh. Prachtige kwaliteit, verf op zijde 60x43cm. Cond.: G
Wilhelm Hambuchen (1869 - 1939 Duitsland), olieverf op linnen, Hollands havengezicht 60x80cm. Cond.: G
Boltee of Ottes?, olieverf op linnen, plasgezicht met eendenkooi 40x50cm. Cond.: G
Johannes de Jong (Rotterdam 1864 - 1901), olieverf op linnen, boereninterieur met oma, moeder en kind 60x80cm. Cond.: R
Ongesigneerd 21e eeuw, olieverf op paneel, twee strandgezichten met kinderen 9x7cm. Cond.: G
H. Koolen, olieverf op linnen, vaas met bloemen 24x30cm. Cond.: M
Indonesisch op zijde geschilderd schilderij, gesigneerd Awan Segallalano, Bali 50-er jaren. Mooie kwaliteit 54x43cm. Cond.: G
Franz Helfferich 1929,(1871-1941 Den Haag) Olieverf op linnen, Boerenhuis met vrouw op klompen. 90x60 cm.,
Cond.:G
Reproductie Rudolph Koller Zurich 1873, druk op papier, postkoets 57x46cm. Cond.: G
Ongesigneerd, olieverf op paneel, landschap met herder en vee 30x24cm. Cond.: G
Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, bruggetje bij Giethoorn 8x9cm. Cond.: G
Brouwer, olieverf op paneel, havengezicht met molen en bootje 13x18cm. Cond.: G
A.W. Seger, gemengde techniek op papier, Olena Toscane 49x63cm. COnd.: G
J.G. Gestenhauer ca. 1900, olieverf op paneel, bospad met figuren 21x22cm. Cond.: G
C. de Boer ca. 1930, olieverf op paneel, dorpshavengezicht 32x20cm. Cond.: G
Heyl, olieverf op linnen, poldergezicht met boerderij en molen 50x70cm. Cond.: G
Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, landschap met molen 233x17cm. Cond.: G
A.G. Dieperink (Amsterdam 1901 - 1972), olieverf op linnen, stilleven met `boeken 30x40cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, Hoenderhof 24x18cm. Cond.: G