Antieke notenhouten Duitse Grunderzeit spiegel. Mooi versierd met halve zuilen en kuif (lijstje weg) 158x81cm. Cond.: G
Armleunstoel 19e eeuw in Louis XIV stijl met petit-point (borduurwerk )bekleding. Mooi snijwerk 111x71x75cm. Cond.: G
Oude notenhouten salontafel 20e eeuw in Engelse stijl met houtsnijwerk en gebogen poten. 58x60x87cm. Cond.: G
Oud tafeltje met speeldoos en inlegwerk van diverse houtsoorten. Speeldoos speelt wanneer het blad omhoog gaat 2e helft 20e eeuw 43x38x28cm. Cond.: G
Louis Seize stijl wandspiegel 19e eeuw met handgestoken houten vergulde lijst. Licht beschadigd 70x53x6cm. Cond.: G
Hollands mahoniehout fineer penantkastje ca. 1880 in redelijke ongerestaureerde staat 96x103x47cm. Cond.: G
Antieke Zuid Duitse origineel beschilderde hangspinde ca. 1800-1830. Beschilderd met rocailles en bloemen. Origineel beslag, slotje is vervangen 60x45x27cm. Cond.: U
Engels eikenhouten 19e eeuws klaptafeltje. Opklapbare driepoot, 8-kantig met koperen wieltjes en een zeskantig blad. In goede staat 70x64x64cm. Cond.: G
Mahoniehouten kastje met band ingelegd ca. 1900. Origineel beslag, geheel staand op koperen wieltjes in zeer goede staat 88x48x87cm. Cond.: G
Mahoniehouten po kastje met lade en jalouziedeurtje ca. 1900 in goede ongerestaureerde staat 63x48x52cm. Cond.: G
Eikenhouten met noten muntenkabinet ca. 1910 met originele sloten en shcranieren. Twee deurtjes met daarachter 8 laden. Meubel verkeerd in zeer goede staat 32x35x20cm. Cond.: G
Antieke eiken rookstoel 19e eeuw met rijk bewerkte rugleuning met twee lades in de rugleuning. Museumstuk. Stoffering is matig 91x47x56cm. Cond.: G
Oud Engels eikenhouten wijntafeltje met mooie bewerkte poot ca. 1920 in zeer goede staat ø59cm. Cond.: G
Antieke eikenhouten armleunstoel met vlechtwerk in de zitting en rugleuning. Met getorste voorpoten en snijwerk, vermoedelijk Engeland 82x55x58cm. Cond.: G