This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

09. Oktoberveiling 2011

Auction on Saturday, October 15, 2011 from 02:00

Completed | Default auction

Olifanttafel
Result: 80 EUR

Aziatische olifanten-tafeltje ca. 1900 van geëbonisserd hout. Olifanten met been, mooi uitgewerkt 76xø35cm. Cond.: G

Jugendstil hangkastje
Starting price 100 EUR

Eikenhouten Jugendstil hangkastje ca. 1920 met in de deur een achter glas beschilderd ruitje. Achter het deurtje 1 lade en 2 plankjes 45,5x42,5x17cm. Cond.: G

Stoel, rieten zitting
Result: 40 EUR

Engels mahoniehoutem armleunstoeltje met biezen zitting ca. 1900 in goede staat 69x53x49cm. Cond.: G

Kersenhouten voetenbank
Starting price 90 EUR

Kersenhouten Biedermeier stijl (voeten)bankje met nieuwe stoffering, in nieuwstaat 21e eeuw 36x90x34cm. Cond.: U

Eiken plantentafeltje
Result: 30 EUR

Eikenhouten plantentafeltje met etage ca. 1910 in zeer goede staat 72xø39cm. Cond.: G

19e Eeuwse klapstoel
Result: 40 EUR

19e Eeuwse beukenhouten klapstoel met stoffering in goede staat, mooie vormgeving 82x63x66cm. Cond.: G

Eiken kastje, 20-er jaren
Result: 40 EUR

Eiken kastje ca. 1920 met 4 deurtjes en lade, geschikt voor oude platenspeler. Kastje is voorzien van parelrand rond de panelen 120x60x36cm. Cond.: G

Plantentafel
Result: 40 EUR

Ronde bijzettafel van blank eikenhout ca. 1920 in Art Deco stijl met etage en parelrand. In zeer goede staat 71xø6cm. Cond.: G

Bolpoottafel
Starting price 200 EUR

Hollandse eikenhouten bolpoottafel met onderling verbonden poten ca. 1800. (blad gescheurd) 76x80x105cm. Cond.: G

Wortelnoten bureau
Result: 200 EUR

Hollandse wortelnoten schrijfsecretaire in Louis Seize stijl, 2e helft 20e eeuw. Origineel bronzen beslag, geheel staand op klauwpoten. In goede staat 103x87x48cm. Cond.: G

Damesbureau
Result: 150 EUR

Notenhout met wortelnoten Engels damesbureau met schuine klep ca. 1930. Vakverdeling met 1 lade, verder nog 4 lades. Het meubel verkeered in goede staat met origineel brons beslag en sleutels 101x50x4...

Tafel
No reserve price

Oude Engelse uittrektafel ca. 1980 in Chippendale stijl met 1 extra tussenblad, in goede staat 78x130x80cm. Cond.: G

Eiken buffetkastje
Result: 80 EUR

Hollands eiken buffetkastje ca. 1920 met facetgeslepen glas in het bovenstuk. Origineel beslag en sleutels. In zeer goede staat, mooie patina 206x105x43cm. Cond.: G

2 Armleunstoelen, Petit Point
Result: 70 EUR

Twee armleunstoelen ca. 1900 in Louis Quinze stijl met Petit-Point stoffering van beukenhout (mahonie gekleurd). In zeer goede staat 92x49x55cm. Cond.: G

Mahonie meidenkast
Result: 150 EUR

Hollands mahoniefineer meidenkastje ca. 1880 in nette ongerestaureerde staat. Fineerschade aan de deuren 182x120x42cm. Cond.: G

Mahonie halve-maantafel
Result: 120 EUR

Oud mahoniehouten Empire stijl halve maan tafel op drie spitse poten ren 2 lades met Empire beslag 20e eeuw 74x77x40cm. Cond.: R

2 Messing bedden
Starting price 250 EUR

Twee Engelse messing bedden ca. 1900 met stijlen en hoge hoofdeindes in zeer goede staat, breedte 107cm. Cond.: G

2 Engelse bedden
Result: 180 EUR

Twee Engelse messing bedden ca. 1900 met stijlen en hoge hoofdzijde. In zeer goede staat 94cm. breed Cond.: G

Massief eiken kastje
Starting price 40 EUR

Oud Hollands massief eiken kastje met 2 deurtjes (geloogd) in barokstijl 20e eeuw 81x85x44cm. Cond.: G

Stoel + Korf
Starting price 30 EUR

Gevlochten stoel met korf (riet) ca. 1910 in goede staat 90x73x76cm. Cond.: G

6 Stoelen
Result: 150 EUR

Zes Hollandse Neo Barok stoelen ca. 1900 van eikenhout met onderling verbonden poten. Stoffering van ruitstof in goede staat 93x45x44cm. Cond.: G

Flessepoottafel
Result: 180 EUR

Hollandse Neo-Barok uittrektafel ca. 1900 van eikenhout met ebbenhout effect. In zeer goede staat 77x260x80cm. Cond.: G

Italiaans wijntafeltje
Starting price 40 EUR

Oud notengefineerd wijntafeltje met intarsia 2e helft 20e eeuw met geschulpt blad 58x54x54cm. Cond.: G

Bureau
Result: 50 EUR

Grote aparte Oostenrijkse schrijftafel met 3 lades aan 1 zijde. Groen beschilderd met bloemen 20e eeuw 75x183x85cm. Cond.: G