Bijzonder grote vroeg 19e eeuwse Duitse grenen boerentafel staand op 6 taps toelopende poten. Breed blad met aan beide zijden een lade. De tafel bevindt zich in originele staat (oude bierlak), 220x105...
Hollandse notenhouten hangvitrine met witgeschilderd binnenwerk in zeer goede staat. 2e Helft 20e eeuw 73x67x20cm. Cond.: G
Antieke 19e eeuwse massief mahoniehouten tafeltje met messing beslag en hekwerk. Frankrijk ca. 1880, rijkelijk bewerkt. Marmeren blad is gebarsten Cond.: G
Engelse mahoniehouten 19e eeuwse salontafel met groen leer op het blad (geschulpt blad) en koperen wieltjes. 43x82x82cm. Cond.: G
Engelse lederen orenfauteuil 1e helft 20e eeuw, kleur groen-blauw, staand op beukenhouten poten. Leer is gecraceleerd 100x75x69cm. Cond.: G
Antieke gestoffeerde armleunstoel staand op mahonie poten en koperen wieltjes. Stoffering is matig, verder in goede staat 95x78x90cm. Cond.: G
Smalle hoge nieuwe spiegel, Franse stijl in goudkleur met facetgeslepen spiegel en uitgewerkte kroon. Rococo stijl 173x56cm. Cond.: U
Duits eikenhouten Grunderzeit dressoir met vroeg barok stijl beslag in zeer goede staat met getorste zuilen 160x75x65cm. Cond. : G
Engels ovaal mahoniehouten bijzettafeltje in Sheraton stijl, eind 20e eeuw 47x50x39cm. Cond.: G
Mahoniehouten Louis Philippe naaitafeltje ca. 1880 met vakverdeling (en garenbak) binnenin en spiegel. Bijzonder mooi onderstel, staand op wieltjes 71x54x40cm. Cond.: G
Prachtige notenhouten William en Mary stijl tweezitsbank ca. 1880. Cognackleurige lederen bekleding in zeer goede staat. Mooie onderling verbonden poten met bollen 120x117x67cm. Cond.: G
Art Deco messing wastafel op wieltjes met twee marmeren bladen, waarschijnlijk ooit met hotel-functie 77x75x46cm. Cond.: G
Vier antieke laat Biedermeier stoelen ca. 1860 wortel/essen fineer. Mooi uitgewerkt in de rugleuning en voorzijde van de poten. Ongerestaureerd 90x36x54cm. Cond.: G
Verguld mahoniehouten bankje, nieuwwaardig in Empire stijl met Biedermeier stoffering 52x100x50cm. Cond.: G
Eiken borstelbak met deksel ca. 1900, rijkelijk uitgewerkt in rococo stijl in zeer goede staat 21x36x13cm. Cond.: U
Engelse mahoniehouten spiegelcommode ca. 1900 met band intarsia. Geheel staand op koperen wieltjes in goede staat 174x107x46cm. Cond.: G
Zes antieke eiken Grunder stoelen ca. 1880 met mooi snijwerk en onderling verbonden poten. Velours bekleding in goede staat afgewerkt met koperen nagels 103x42x53cm. Cond.: G
Grenenhouten Duitse koelkast ca. 1900 met origineel beslag, slot en sleutel. Bevat 2 deuren en van binnen geheel bekleed met zink. In zee goede originele ongeloogde staat 185x76x103cm. Cond.: G
Engelse Victoriaanse vlinderbank ca. 1870 van mahoniehout en mooi snijwerk. Gestoffeerd met blauwe stof 107x150x83cm. Cond.: G
Kersenhouten Biedermeier stijl (voeten)bankje met nieuwe stoffering, in nieuwstaat 21e eeuw 46x44x36cm. Cond.: U
Hollandse notenfineer penantkastje Willem III met origineel beslag ca. 1880. In redelijke ongerestaureerde staat 98x104x42cm. Cond.: R
Groot eikenfineer buffet, Duitsland ca. 1930 met mooi houtsnijwerk en geslepen glas. Compleet met sleutels in zeer goede staat 165x195x70cm. Cond.:G
Vergulde stuckwerk spiegel met kuif 19e eeuw in barokstijl. Licht beschadigd 92x66x16cm. Cond.: G
Antieke Engelse bank gestoffeerd met zijde(beschadigd) staand op vier mahoniehouten poten en koperen wieltjes 72x78x149cm. Cond.: G