This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

09. Oktoberveiling 2011

Auction on Saturday, October 15, 2011 from 02:00

Completed | Default auction

Antieke grenen tafel
Result: 350 EUR

Bijzonder grote vroeg 19e eeuwse Duitse grenen boerentafel staand op 6 taps toelopende poten. Breed blad met aan beide zijden een lade. De tafel bevindt zich in originele staat (oude bierlak), 220x105...

Hangvitrine noten
Starting price 30 EUR

Hollandse notenhouten hangvitrine met witgeschilderd binnenwerk in zeer goede staat. 2e Helft 20e eeuw 73x67x20cm. Cond.: G

Mahonie tafeltje, messing hekje
Result: 100 EUR

Antieke 19e eeuwse massief mahoniehouten tafeltje met messing beslag en hekwerk. Frankrijk ca. 1880, rijkelijk bewerkt. Marmeren blad is gebarsten Cond.: G

Salontafel
Result: 120 EUR

Engelse mahoniehouten 19e eeuwse salontafel met groen leer op het blad (geschulpt blad) en koperen wieltjes. 43x82x82cm. Cond.: G

Engelse orenfauteuil
Result: 80 EUR

Engelse lederen orenfauteuil 1e helft 20e eeuw, kleur groen-blauw, staand op beukenhouten poten. Leer is gecraceleerd 100x75x69cm. Cond.: G

Armleunstoel
Result: 50 EUR

Antieke gestoffeerde armleunstoel staand op mahonie poten en koperen wieltjes. Stoffering is matig, verder in goede staat 95x78x90cm. Cond.: G

Smalle spiegel
Result: 150 EUR

Smalle hoge nieuwe spiegel, Franse stijl in goudkleur met facetgeslepen spiegel en uitgewerkte kroon. Rococo stijl 173x56cm. Cond.: U

Dressoir
Result: 90 EUR

Duits eikenhouten Grunderzeit dressoir met vroeg barok stijl beslag in zeer goede staat met getorste zuilen 160x75x65cm. Cond. : G

Bijzettafel
Result: 30 EUR

Engels ovaal mahoniehouten bijzettafeltje in Sheraton stijl, eind 20e eeuw 47x50x39cm. Cond.: G

Naaitafeltje
Result: 160 EUR

Mahoniehouten Louis Philippe naaitafeltje ca. 1880 met vakverdeling (en garenbak) binnenin en spiegel. Bijzonder mooi onderstel, staand op wieltjes 71x54x40cm. Cond.: G

Tweezits bank
Starting price 250 EUR

Prachtige notenhouten William en Mary stijl tweezitsbank ca. 1880. Cognackleurige lederen bekleding in zeer goede staat. Mooie onderling verbonden poten met bollen 120x117x67cm. Cond.: G

Messing wastafel, wieltjes
Result: 100 EUR

Art Deco messing wastafel op wieltjes met twee marmeren bladen, waarschijnlijk ooit met hotel-functie 77x75x46cm. Cond.: G

4 Biedermeier stoelen
Starting price 300 EUR

Vier antieke laat Biedermeier stoelen ca. 1860 wortel/essen fineer. Mooi uitgewerkt in de rugleuning en voorzijde van de poten. Ongerestaureerd 90x36x54cm. Cond.: G

Verguld bankje
Result: 70 EUR

Verguld mahoniehouten bankje, nieuwwaardig in Empire stijl met Biedermeier stoffering 52x100x50cm. Cond.: G

Wandkastje
Result: 80 EUR

Eiken borstelbak met deksel ca. 1900, rijkelijk uitgewerkt in rococo stijl in zeer goede staat 21x36x13cm. Cond.: U

Mahonie kastje, 4 laden
Result: 120 EUR

Engelse mahoniehouten spiegelcommode ca. 1900 met band intarsia. Geheel staand op koperen wieltjes in goede staat 174x107x46cm. Cond.: G

6 Eiken stoelen met snijwerk
Result: 350 EUR

Zes antieke eiken Grunder stoelen ca. 1880 met mooi snijwerk en onderling verbonden poten. Velours bekleding in goede staat afgewerkt met koperen nagels 103x42x53cm. Cond.: G

Koelkast, grenen panelen
Result: 275 EUR

Grenenhouten Duitse koelkast ca. 1900 met origineel beslag, slot en sleutel. Bevat 2 deuren en van binnen geheel bekleed met zink. In zee goede originele ongeloogde staat 185x76x103cm. Cond.: G

Biedermeier Bank
Result: 200 EUR

Engelse Victoriaanse vlinderbank ca. 1870 van mahoniehout en mooi snijwerk. Gestoffeerd met blauwe stof 107x150x83cm. Cond.: G

Kersenhouten voetenbank
Result: 80 EUR

Kersenhouten Biedermeier stijl (voeten)bankje met nieuwe stoffering, in nieuwstaat 21e eeuw 46x44x36cm. Cond.: U

Penantkastje Willem III
Result: 150 EUR

Hollandse notenfineer penantkastje Willem III met origineel beslag ca. 1880. In redelijke ongerestaureerde staat 98x104x42cm. Cond.: R

Duits buffet
Result: 150 EUR

Groot eikenfineer buffet, Duitsland ca. 1930 met mooi houtsnijwerk en geslepen glas. Compleet met sleutels in zeer goede staat 165x195x70cm. Cond.:G

Vergulde spiegel met kroon
Result: 110 EUR

Vergulde stuckwerk spiegel met kuif 19e eeuw in barokstijl. Licht beschadigd 92x66x16cm. Cond.: G

Engelse bank
Result: 100 EUR

Antieke Engelse bank gestoffeerd met zijde(beschadigd) staand op vier mahoniehouten poten en koperen wieltjes 72x78x149cm. Cond.: G