Westminster wandregelateur ca, 1930 in eiken kast, Duitsland met Silent, Westminster en Ave Maria slagwerk. In zeer goede staat 75x32x20cm. Cond.: U
Grote Franse zwart marmeren pendule ca. 1880 met precisieslinger. Gesigneerd Chassignole Beaujeu. Achtdaags uurwerk en prachtige geëmailleerde wijzerplaat in zeer goede staat 46x37x14cm. Cond.: G
Zaanse wandklok 2e helft 20e eeuw met noten kast en bronzen armaturen 24x26x17cm. Cond.: G
Oude Zaanse wandklok met notenhouten kast en bronzen ornamenten 2e helft 20e eeuw 63x27x14cm. Cond.: G
Grote Engelse eikenhouten tafelklok met messing wijzerplaat en mooi uitgewerkte kast ca. 1880. Bijzonder uurwerk met 7 bellen en kwartierslag (Carrillon) 58x36x22cm. Cond.: G
Eikenhouten Westminster wandregelateur ca. 1930 met geslepen glas in zeer goede staat 79x36x20cm. Cond.: G
Oude notenhouten wandregelateur van het merk Commodoor 2e helft 20e eeuw met batterijfunctie 66x23x10cm. Cond.: G
Franse comtoise wandklok met aparte harpslinger ca. 1870. Massonnier a Villeneuve les Boulois 150x28x16cm. Cond.: G
Antieke notenhouten vrijslinger voorzien van een Gustav Becker Silezia uurwerk. Compleet met kuif. Uurwerk en slinger voorzien van Jugendstil motief. In goede staat 82x14x20cm. Cond.: G
Oude mooi bewerkte koekkoeksklok, Duitsland 20e eeuw 40x28x15cm. Cond.: G
Zware Franse marmeren pendule ca. 1880, roze-oker geaderd met achtdaags uurwerk en prachtige geëmailleerde wijzerplaat in zeer goede staat 34x24,5x16cm. Cond.: G
Oude mini comtoise met harpslinger 2e helft 20e eeuw (mist wijzer). Messing met houten kast, uurwerk F.H.S. Germany 24x17x11cm. Cond.: G
Antieke bronzen klok ca. 1900 in de vorm van een middeleeuwse bel, staand op 4 pootjes. messing wijzerplaat met emaille cartouches in zeer goede staat 21xø14cm. Cond.: G
Oude Duitse wandklok, gemerkt E. Schmeckenbecher West germany met slagwerk 2e helft 20e eeuw 25x22x10cm. Cond.: G
Antieke Duitse Junghans wandregelateur met kuif. Geheel compleet met knoppen. Notenhout (mahoneigekleurd) 96x37x19cm. Cond.: G
Antieke Franse pendule ca. 1880 in Louis Quinze stijl van compositie metaal en emaille wijzerplaat 35x29x14cm. Cond.: G
Oude wortelnoten Friese staartklok, mahoniegekleurd. Compleet met bronzen beelden en uurwerk met maanstand. In zeer goede staat 100x25x17cm. Cond.: G
Groot 3-delige Frans pendulestel ca. 1890 met groene onyx voet en compositie metalen figuren. Vrouwenfiguur met zwaard gesigneerd "La Paix Armee par Auguste Moreau". Met geëmailleerde wijzerplaat, in ...
Bijzonder Frans 3-delige klokkenstel ca. 1880 met tweesoortig marmeren sokkels en compositie metalen figuren met leeuwvoorstelling. Gesigneerd T. Cartier, wit geëmailleerde wijzerplaat, klokkenstel in...
Eikenhouten tafelklok ca. 1910, front met intarisa. Uurwerk met gongslag en gemerkt Mauthe. Wijzerplaat-glas ontbreekt 32x21x13cm. Cond.: G
Marmeren Franse pendule ca. 1890 met emaille wijzerplaat 25x44x21cm. Bovenkant bevat 4 boorgaten, Cond.: G
Duitse Junghans Jugendstil vrijslinger met floraal zweepslag motief op wijzerplaat en slinger ca. 1900. Eiken kast en kroon in uitstekende staat 84x36x18cm. Cond.: G
Antiek Frans klokkenstel ca. 1900 (beschadigd) van blauw aardewerk met bronzen armaturen 53x23x16cm. en 30x14x14cm. Cond.: M
3-Delig Frans pendulestel ca. 1880 van groen onyx met bronzen ornamentuur en 5-lichts kandelaars. Achtdaags uurwerk en wit geëmailleerde wijzerplaat in zeer goede staat 46x24x14cm. en 43x14x14cm. Cond...