This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

09. Oktoberveiling 2011

Auction on Saturday, October 15, 2011 from 02:00

Completed | Default auction

Eikenhouten wandklok
Result: 40 EUR

Westminster wandregelateur ca, 1930 in eiken kast, Duitsland met Silent, Westminster en Ave Maria slagwerk. In zeer goede staat 75x32x20cm. Cond.: U

Franse zwart marmeren pendule
Starting price 250 EUR

Grote Franse zwart marmeren pendule ca. 1880 met precisieslinger. Gesigneerd Chassignole Beaujeu. Achtdaags uurwerk en prachtige geëmailleerde wijzerplaat in zeer goede staat 46x37x14cm. Cond.: G

Zaanse klok, groot model
Result: 25 EUR

Zaanse wandklok 2e helft 20e eeuw met noten kast en bronzen armaturen 24x26x17cm. Cond.: G

Zaanse wandklok
Result: 25 EUR

Oude Zaanse wandklok met notenhouten kast en bronzen ornamenten 2e helft 20e eeuw 63x27x14cm. Cond.: G

Eiken tafelklok
Result: 1.300 EUR

Grote Engelse eikenhouten tafelklok met messing wijzerplaat en mooi uitgewerkte kast ca. 1880. Bijzonder uurwerk met 7 bellen en kwartierslag (Carrillon) 58x36x22cm. Cond.: G

Bim Bam klok
Result: 45 EUR

Eikenhouten Westminster wandregelateur ca. 1930 met geslepen glas in zeer goede staat 79x36x20cm. Cond.: G

Wandregelateur Commodoor
Result: 25 EUR

Oude notenhouten wandregelateur van het merk Commodoor 2e helft 20e eeuw met batterijfunctie 66x23x10cm. Cond.: G

Franse comtoise
Result: 190 EUR

Franse comtoise wandklok met aparte harpslinger ca. 1870. Massonnier a Villeneuve les Boulois 150x28x16cm. Cond.: G

Notenhouten vrijslinger + kuif
Result: 130 EUR

Antieke notenhouten vrijslinger voorzien van een Gustav Becker Silezia uurwerk. Compleet met kuif. Uurwerk en slinger voorzien van Jugendstil motief. In goede staat 82x14x20cm. Cond.: G

Koekkoeksklok
Result: 20 EUR

Oude mooi bewerkte koekkoeksklok, Duitsland 20e eeuw 40x28x15cm. Cond.: G

Franse marmeren pendule
Starting price 250 EUR

Zware Franse marmeren pendule ca. 1880, roze-oker geaderd met achtdaags uurwerk en prachtige geëmailleerde wijzerplaat in zeer goede staat 34x24,5x16cm. Cond.: G

Mini comtoise
Result: 50 EUR

Oude mini comtoise met harpslinger 2e helft 20e eeuw (mist wijzer). Messing met houten kast, uurwerk F.H.S. Germany 24x17x11cm. Cond.: G

Klok in belvorm
Starting price 375 EUR

Antieke bronzen klok ca. 1900 in de vorm van een middeleeuwse bel, staand op 4 pootjes. messing wijzerplaat met emaille cartouches in zeer goede staat 21xø14cm. Cond.: G

Duitse wandklok, Schmeckenbecher
Result: 15 EUR

Oude Duitse wandklok, gemerkt E. Schmeckenbecher West germany met slagwerk 2e helft 20e eeuw 25x22x10cm. Cond.: G

Regelateur
Result: 50 EUR

Antieke Duitse Junghans wandregelateur met kuif. Geheel compleet met knoppen. Notenhout (mahoneigekleurd) 96x37x19cm. Cond.: G

Tafelklok ca. 1875
Starting price 160 EUR

Antieke Franse pendule ca. 1880 in Louis Quinze stijl van compositie metaal en emaille wijzerplaat 35x29x14cm. Cond.: G

Friese staartklok
Result: 60 EUR

Oude wortelnoten Friese staartklok, mahoniegekleurd. Compleet met bronzen beelden en uurwerk met maanstand. In zeer goede staat 100x25x17cm. Cond.: G

3-Delig klokkenstel
Starting price 400 EUR

Groot 3-delige Frans pendulestel ca. 1890 met groene onyx voet en compositie metalen figuren. Vrouwenfiguur met zwaard gesigneerd "La Paix Armee par Auguste Moreau". Met geëmailleerde wijzerplaat, in ...

Frans pendulestel ca. 1890
Starting price 450 EUR

Bijzonder Frans 3-delige klokkenstel ca. 1880 met tweesoortig marmeren sokkels en compositie metalen figuren met leeuwvoorstelling. Gesigneerd T. Cartier, wit geëmailleerde wijzerplaat, klokkenstel in...

Eikenhouten tafelklok
Result: 40 EUR

Eikenhouten tafelklok ca. 1910, front met intarisa. Uurwerk met gongslag en gemerkt Mauthe. Wijzerplaat-glas ontbreekt 32x21x13cm. Cond.: G

Franse pendule ca. 1880
Starting price 100 EUR

Marmeren Franse pendule ca. 1890 met emaille wijzerplaat 25x44x21cm. Bovenkant bevat 4 boorgaten, Cond.: G

Junghans vrijslinger
Starting price 250 EUR

Duitse Junghans Jugendstil vrijslinger met floraal zweepslag motief op wijzerplaat en slinger ca. 1900. Eiken kast en kroon in uitstekende staat 84x36x18cm. Cond.: G

Klokkenstel
Result: 60 EUR

Antiek Frans klokkenstel ca. 1900 (beschadigd) van blauw aardewerk met bronzen armaturen 53x23x16cm. en 30x14x14cm. Cond.: M

Frans pendulestel
Result: 400 EUR

3-Delig Frans pendulestel ca. 1880 van groen onyx met bronzen ornamentuur en 5-lichts kandelaars. Achtdaags uurwerk en wit geëmailleerde wijzerplaat in zeer goede staat 46x24x14cm. en 43x14x14cm. Cond...