Oude ovale notenhouten bijzettafel 2e helft 20e eeuw in goede staat 55x108x50cm. Cond.: G
Antiek 19e eeuwse mahoniehouten wandconsole tafeltje met rijk uitgewerkte poot 74x72x27cm. Cond.: G
Engelse iepenhouten tiltoptafel ca. 1820-1830 met prachtige mahonieachtige patina. geheel staand op 3-spant 71x86x90cm. Cond.: G
Eikenhouten thonet stijl bureaustoel ca. 1920 84x65x53cm. Cond.: G
Oude mahoniehouten schrijfsecretaire met uitschuifbaar schrijfblad en vitrineopzet 2e helft 20e eeuw 207x84x45cm. Cond.: G
Antiek grenen nachtkastje ca. 1900 met koper beslag in goede staat 80x37x46cm.
Twee oude Hindeloopen beschilderde armleunstoelen met rieten zitting 20e eeuw (Holland) 99x56x61cm. Cond.: G
Antieke draaibare pianokruk met leren zitting (beukenhout) eind 19e eeuw 57xø32cm. Cond.: G
Antieke mahoniehouten linnenkast, Hollands Biedermeier 19e eeuw in ongerestaureerde staat 184x130x49cm. Cond.:R
Antieke eiken Hollandse 19e eeuwse 4-laden commode met schuine kanten. Ongerstaureerd 94x95x51cm. Cond.: G
Moderne schouw van cremekleurig MDF met electrische verwarming (2Kw) in zeer goede staat 107x135x25cm. Cond.: G
Twee notenhouten armleunstoelen met vlechtwerk zittingen in Louis Seize stijl ca. 1920. Bronzen applicaties en bandintarsia 75x60x44cm. Cond.: G
Grote moderne Gothische stijl spiegel met facetgeslepen glas in zeer goede staat 170x83cm. Cond.: U
Handgeknoopt Perzisch tapijt, geheel gereinigd en in nieuwstaat. Afbeeldingen van een vaas en de omranding met dieren 137x236cm. Cond.: U
Kinder schommelstoel ca. 1900 met gedraaide spijlen en groen velours stoffering 74x41x46cm. Cond.: G
Eikenhouten open boekenkast deels 19e eeuw met gebeeldhouwde koppen en 2 kapitellen. Bovenin de koplijst zit een lade verborgen 200x130x25cm. Cond.: G
Zeer fijn handgeknoopt Perzisch tapijt, rood/rose van kleur in nieuwstaat en geheel gereinigd. 160x236cm. Cond.: U
Handgeknoopt Perzisch tapijt, geheel gereinigd en in zeer goede staat eind 19e eeuw 242x60cm. Cond.: G
Oud notengefineerd wijntafeltje met intarsia 2e helft 20e eeuw met geschulpt blad 58x54x54cm. Cond.: G