Twee oude bijzettafeltjes met noten/wortelnoten fineer en bandintarsia. 8-Kantig blad 43x45x45cm. Cond.: G
Mahoniehouten naaitafel ca. 1860-1870 staand op 4-spant met volle zuilen. Naaitafel heeft aan de onderkant een schuiflade. onder de klep zitten diverse vakken en een uitneembare lade. Grote spiegel aa...
Massief eiken tweedeurs kast 1860 met gepaneelde deuren en zijkanten, Geheel uitneembaar. Cond:R 190x130x57 cm.
Oude Engelse mahoniehouten hoekvitrine (opzetkast) 2e helft 20e eeuw. Mooi zwaar kwaliteitsmeubel 179x61x35cm. Cond.: U
Twee groen lederen armleunstoelen met verstelbare rugleuning 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 91x54x53cm. Cond.: G
Oud Hollands massief eiken kastje met 2 deurtjes (geloogd) in barokstijl 20e eeuw 81x85x44cm. Cond.: G
Grote oude Chinese sidetable met 2 schuiven en 2 deurtjes 20e eeuw in zeer goede staat 83x164x50cm. Cond.: G
Antieke brede eikenhouten linnenkast ca. 1900 staande op robuuste bolpoten 231x221x40cm. Cond.: G
Oud klein notenfineer 2-deurskastje 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 72x79x44cm. Cond.: G
Eikenhouten Duitse tweedeurskast ca. 1900 met gebogen kap. Onder met 2 lades. Alles met jugendstil beslag 230x144x61cm. Cond.: R-G
Vier antieke mahoniehouten Biedermeier stoelen met groen velours bekleding ca. 1860 98x56x47cm. Cond.: R
Notenkleurige piedestal 2e helft 20e eeuw, gemaakt in de antiek-stijl. Zuil is geribt 70x23x23cm. Cond.: G
Mahoniehouten Frans buffetkastje met spiegelopzet ca. 1870. Onderstuk met 2 lades en 2 deuren. Bovenstuk is rijkelijk versierd met krullenknopjes, 2 spiegels en een uitgewerkte kroon 192x130x55cm. Con...
Smalle nieuwe goudkleurige spiegel in Franse stijl met facetgeslepen spiegel en uitgewerkte kroon in rococostijl 116x51cm. Cond.:U
Hollandse Biedermeier salontafel ca. 1870 van mahoniekleurig vruchtenhout. Blad is licht geschulpt en geheel staand op een uitgewerkte 3-poot. Mist 1 bolletje van het blad 75x134x89cm. Cond.: G
Antieke notenfineer kruispoottafel (Grunderzeit) Duitsland ca. 1890 in goede staat 77x73x47cm. Cond.: G
Antiek massief eikenhouten theekastje met rondom facetgeslepen glas en 3 deurtjes ca. 1910. Jugendstil in zeer goede staat 67x59x45cm. Cond.: G
Grote notenkleurige armfauteuil 20e eeuw met divers snijwerk en klauwpoten. Stoel is recent opnieuw gestoffeerd en gerestaureerd 114x62x69cm. Cond.: U
Grote notenkleurige armfauteuil 20e eeuw met divers snijwerk en klauwpoten. Stoel is recent opnieuw gestoffeerd en gerestaureerd 120x71x67cm. Cond.: U
Antieke Zuid Duitse origineel beschilderde hangspinde ca. 1800-1830. Beschilderd met rocailles en bloemen. Origineel beslag, slotje is vervangen 60x45x27cm. Cond.: U
Oud Chinees altaarkastje met mooi snijwerk in de deurtjes etc, Mooi balkon 20e eeuw 77x67x45cm. Cond.: G
Antieke spiegel met kroon en stucwerk ca. 1880 in Louis Seize stijl (overgeschilderd). 83x92cm. Cond.: R
Mooie wortelnoten salontafel 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat met geschulpt blad en snijwerk op de poten 51x83cm. Cond.: G
Antieke notenhouten armleunstoel ca. 1890 met mooie stoffering. Afgewerkt met koperen nagels, in zeer goede staat 73x52x52cm. Cond.: G