This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

08. Juliveiling 2011

Auction on Friday, July 1, 2011 from 02:00

Completed | Default auction

Buikkastje
Result: 35 EUR

Oud Hollands buikkastje, eikenfineer 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 65x77x38cm. Cond.: G

Chinese commode
Starting price 150 EUR

Oude Chinese roodgelakte commode met twee deuren, twee laden en mooi bronzen beslag 20e eeuw 94x95x45cm. Cond.: G

Lederen zetel
Result: 80 EUR

Moderne bruin lederen stoel met elektrische bediening voor verschillende standen 117x80x77cm. Nieuwprijs was ca. € 2.000,00 Cond.: G

Windsor armleunstoel
Result: 125 EUR

Antieke Engelse iepenhouten 19e eeuwse Windsor armleunstoel in zeer goede staat 80x65x50cm. Cond.: G

Tegeltafeltje
Result: 20 EUR

Oud massief eikenhouten Hollandse salontafel 20e eeuw, met tegels (18e-19e eeuw) in het blad, 47x68x68cm. Cond.: G

Eiken stereomeubel
Starting price 40 EUR

Modern massief eiken stereomeubel in oude stijl 70x98x48cm. Cond.: U

Ovale spiegel, zilverkleurig
Starting price 120 EUR

Ovale grote nieuwe spiegel, Franse stijl in zilverkleur met facetgeslepen spiegel. Uitgewerkte kroon en lijst in barok stijl 110x82cm. Cond.: U

Salontafel ca. 1900
Starting price 30 EUR

Antieke eikenhouten Hollandse salontafel ca. 1900 met Jugendstil stijl poten 64x98x88cm. Cond.: G

Eikenhouten schrijftafel
Result: 200 EUR

Antieke eikenhouten cilinder schrijftafel ca. 1900 op gedraaide poten met 6 lades en 3 vakken. Uitschuifbaar schrijfblad in zeer goede staat 131x112x78cm.

Eikenhouten spinde
Result: 80 EUR

Antieke eikenhouten eendeurs spinde met Gothisch deurpaneel, 18e eeuw en ouder 83x40x71cm. Cond.: R

Engelse spiegel
Result: 40 EUR

Antieke notenhouten Engelse spiegel met facetgeslepen glas en snijwerk in zeer goede staat 93x62cm. Cond.: G

4 Stoelen, Biedermeier Engels
Result: 135 EUR

Vier antieke mahoniehouten eetkamerstoelen ca. 1900 Engeland. In goede staat met velours bekleding 86x53x45cm.

Mahonie hoekstoeltje
Result: 60 EUR

Engels mahoeniehouten hoekstoeltje 19e eeuw met intarsia ingelegd. Mist 1 spijl in de rug 76x58x56cm. Cond.: G

Rond bijzettafeltje, inlegwerk
Starting price 100 EUR

Oude wijntafel met inlegwerk van diverse houtsoorten, afgewerkt met bronzen monturen en geschulpt blad 51x62x62cm. Cond.: G

Mahonie tafeltje
Result: 60 EUR

Antiek mahoniehouten Engels bijzettafeltje 19e eeuw met geschulpt blad en driepoot. Cond.: G

3 Mahoniehouten stoelen
Result: 80 EUR

Drie mahoniehouten stoelen in Biedermeier stijl 2e helft 20e eeuw met rood velours bekleding 92x57x56cm. Cond.: G

Commode met inlegwerk
Result: 175 EUR

Kleine mahoniehout gefineerde Louis Quinze commode met inlegwerk en bronzen ornamenten 21e eeuw 70x52x35cm. Cond.: G

Commode met inlegwerk
Result: 175 EUR

Kleine mahoniehout gefineerde Louis Quinze commode met inlegwerk en bronzen ornamenten 21e eeuw 70x52x35cm. Cond.: G

Ovale spiegel
Result: 10 EUR

Grote ovale Engelse spiegel met eikenhouten lijst en facetgeslepen glas ca. 1900 90x60cm. Cond.: G

Eikenhouten hoekkast
Starting price 100 EUR

Oude eikenhouten hoekkast 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat. 2-Delig met glas in het bovenste deel 197x85x52cm. Cond.: G

Eikenhouten 5 laden commode
Result: 35 EUR

Oude eikenhouten orgelgebogen Hollandse 5-laden commode 20e eeuw met bronzen beslag 76x66x32cm. Cond.: G

Hindeloopen kinderstoel
Result: 80 EUR

Oude Hindeloopen beschilderde zeskantige kinderstoel eind 19e eeuw. Handbeschilderd (later beschilderd) met bloemmotief en rocailles in zeer goede staat 116x54x43cm. Cond.: G

Dressoir 18e eeuw
Result: 200 EUR

Vroeg 18e eeuws massief eikenhouten dressoir met smeedijzeren beslag. Twee grote deuren en 1 kleine deur. Bijzonder stuk 103x152x58cm. Cond.: G

Secretaire
Starting price 350 EUR

Mahoniehout met notenhout gefineerde secretaire 21e eeuw in de Louis Quinze stijl. Rijkelijk bronzen ornamenten en handbeschilderde klep. Binnenwerk met 2 lades en bronzen ornamenten. 158x68x45cm. 1 B...