Antieke 18e eeuwse Engelse eiken panelenkist 68x125x53cm. Cond.: G 1 gaatje aan de zijkant voor kabels
Ingelegde ovaalvormige notengefineerde bijzettafel. Ingelegd met bloemmotief en speeldoos speelt bij het openen van het blad 20e eeuw. In zeer goede staat 57x66x43cm.
Zeven diverse Perzische kussen en kamelenzakken en drie andere delen Cond.: G
Groot handgeknoopt tapijt, rood van kleur, Herez 200x400cm. Cond.: G
Oude ronde spiegel met fruitvoorstelling ca. 1930 Engeland, gecraceleerd 5,5xø53cm. Cond.: G
Oude vurenhouten Chinese kist met koperen slot en handgrepen 20e eeuw 51x78x50cm. Cond.: G
Antieke beschilderde 19e eeuwse hoekkast met schappen (Duitsland of Zweden) in goede staat 176x91x46cm. Cond.: G
Antieke eikenhouten Henry Deus buffetkast ca. 1890 met handgestoken panelen en gedraaide zuilen. 227x138x51cm. Cond.: G
Mahoniehouten wandpsiegel geheel gemaakt in de Empire stijl eind 20e eeuw. Beide kanten twee volle zuilen met messing ornamenten 110x66cm.
Engels mahoniehouten fineer boekenkastje met 2 deuren en 4 lades op hogen poten, 20e eeuw. (naar 19e eeuws voorbeeld) in zeer goede staat Cond.: U
Antieke 19e eeuws Hollands mahoniehouten klapbuffet ca. 1820 in goede ongerestaureerde staat 120x70x50cm. Cond.: G