This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

08. Juliveiling 2011

Auction on Friday, July 1, 2011 from 02:00

Completed | Default auction

2 Stoelen, zwart-zilver
Starting price 100 EUR

2 Zilverkleurige armleunstoeltjes met zwarte bekleding 21e eeuw. Snijwerk in de rug. Stoeltjes zijn in nieuwstaat 83x55x45cm. Cond.: G

Toonbank / Vitrine
Result: 240 EUR

Grote barok sieraden-toon vitrine midden 20e eeuw. Goudkleurig, compleet uitgesneden met 8 schuiflades en overal met geslepen glas. Vitrine is iets doorgebogen. 102x250x65cm. Cond.: G

Verguld taboeret
Result: 80 EUR

Langwerpig 2-zitsbankje. Goudkleurig in de barokstijl 20e eeuw. Rijkelijk versierd met ornamenten 50x50x100cm. Cond.: G

Chinese stoel
Starting price 175 EUR

Oude tropisch houten Chinese stoel, zwaar uitgevoerd en rijk uitgewerkt met snijwerk. 20e Eeuw 150x50x47cm. Cond.: G

Engels partnerdesk
Result: 500 EUR

Nieuwe mahoniehouten Engelse partnerdesk met 12 lades en 2 deuren. Donkergroen schrijfleer met gouden bies 79x177x103cm. Cond.: U

Eiken 4-laden commode
Starting price 100 EUR

Massief eikenhouten 4-laden commode ca. 1880 met origineel beslag en sloten 103x107x60cm. Cond.: G

Grenen tweedeurskast
Result: 130 EUR

Antieke Duitse grenen tweedeurskast ca. 1860, middengedeeld 187x140x55cm. Cond.: G

Grenen tweedeurskast
Result: 75 EUR

Antieke grenen tweedeurskast met gebogen koplijst en 2 lades, Duitsland ca. 1900 190x109x51cm. Cond.: G

Eiken theekastje
Result: 45 EUR

Antiek eikenhouten theekastje ca. 1910 met rondom facetgeslepen glas in zeer goede staat 72x65x44cm. Cond.: U

Grenen broodkast
Result: 75 EUR

Antieke Duitse grenen broodkast (middengedeeld) ca. 1860 191x125x48cm. Cond.: G

Mahonie tafeltje, rond
Result: 60 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten wijntafel op driepoot 19e eeuw. Mooi kwaliteitsmeubel met snijwerk op de poten en gedraaide zuilen 70xø61cm. Cond.: G

Massief eiken tafel
Starting price 50 EUR

Oude massief eiken tafel 2e helft 20e eeuw (model betaaltafel 18e eeuw), in zeer goede staat 51x69x82cm. Cond.: G

Mahonie tafel
Result: 50 EUR

Antieke mahoniehouten eettafel ca. 1880 met geschulpt blad, Holland 73xø100cm. Cond.: G

Hindeloopen kinderwieg
Starting price 100 EUR

Oude Hindeloopen beschilderde houten kinderwieg 2e helft 20e eeuw op houten wielen. In zeer goede staat, Hollands 100x100x50cm. Cond.: U

Naaitafeltje
Result: 145 EUR

Wortelnoten naaitafeltje Willem III 19e eeuw. Geheel noten met wortelnoten blad en zwarte omranding en lijsten. Onder met een schuifvakje, binnen met een spiegel en diverse vakjes. Tevens een uitneemb...

Salontafeltje
Result: 40 EUR

Moderne mahoniehouten gefineerde salontafel (klassiek) ingelegd met een band. De tafel is aan beide zijden opklapbaar (verlenging) en heeft 3 lades en koperen voetjes 20e eeuw 52x156x49cm. Cond.: U

Kapstok met snijwerk
Result: 30 EUR

Antieke kapstok ca. 1900 Hollands van eikenhout met bijzonder kerfwerk 117x20x27cm. Cond.: G

Mahoniehouten tafel
Result: 135 EUR

Grote antieke Biedermeier mahoniehouten tafel ca. 1840 met flap aan de wandtafel 75xø126cm. In zeer goede staat Cond.: G

Notenhouten Engelse salontafel
Starting price 30 EUR

Grote notenhouten Engelse salontafel (Cheradon stijl) met groen lederen bovenblad, lades en messing afwerking op de poten. In goede staat 52xø103cm.

Rode kist
Result: 25 EUR

Oude Aziatische roodgelakte kist (specerijen) 20e eeuw met koperen slot en hengsel 50x48x75cm. Cond.: G

Chinese kist
Result: 60 EUR

Oude Chinese kist 20e eeuw (specerijen) van vurenhout met koperen slot en hengsels 77x40x53cm. Cond.: G

Teakhouten TV kastje
Starting price 20 EUR

Modern teakhouten TV meubel 76x86x55cm. Cond.: G

Tweepersoon Chesterfield bank
Result: 220 EUR

Oude tweepersoons bruin lederen Chesterfield bank met knopen en kopernagels, 20e eeuw. Leer met lichte cracele 70x150x80cm. Cond.: G

Perzisch tapijt
Result: 10 EUR

Handgeknoopt Perzisch tapijt 139x90cm. Cond.: U