2 Zilverkleurige armleunstoeltjes met zwarte bekleding 21e eeuw. Snijwerk in de rug. Stoeltjes zijn in nieuwstaat 83x55x45cm. Cond.: G
Grote barok sieraden-toon vitrine midden 20e eeuw. Goudkleurig, compleet uitgesneden met 8 schuiflades en overal met geslepen glas. Vitrine is iets doorgebogen. 102x250x65cm. Cond.: G
Langwerpig 2-zitsbankje. Goudkleurig in de barokstijl 20e eeuw. Rijkelijk versierd met ornamenten 50x50x100cm. Cond.: G
Oude tropisch houten Chinese stoel, zwaar uitgevoerd en rijk uitgewerkt met snijwerk. 20e Eeuw 150x50x47cm. Cond.: G
Nieuwe mahoniehouten Engelse partnerdesk met 12 lades en 2 deuren. Donkergroen schrijfleer met gouden bies 79x177x103cm. Cond.: U
Massief eikenhouten 4-laden commode ca. 1880 met origineel beslag en sloten 103x107x60cm. Cond.: G
Antieke Duitse grenen tweedeurskast ca. 1860, middengedeeld 187x140x55cm. Cond.: G
Antieke grenen tweedeurskast met gebogen koplijst en 2 lades, Duitsland ca. 1900 190x109x51cm. Cond.: G
Antiek eikenhouten theekastje ca. 1910 met rondom facetgeslepen glas in zeer goede staat 72x65x44cm. Cond.: U
Antieke Duitse grenen broodkast (middengedeeld) ca. 1860 191x125x48cm. Cond.: G
Antieke Engelse mahoniehouten wijntafel op driepoot 19e eeuw. Mooi kwaliteitsmeubel met snijwerk op de poten en gedraaide zuilen 70xø61cm. Cond.: G
Oude massief eiken tafel 2e helft 20e eeuw (model betaaltafel 18e eeuw), in zeer goede staat 51x69x82cm. Cond.: G
Antieke mahoniehouten eettafel ca. 1880 met geschulpt blad, Holland 73xø100cm. Cond.: G
Oude Hindeloopen beschilderde houten kinderwieg 2e helft 20e eeuw op houten wielen. In zeer goede staat, Hollands 100x100x50cm. Cond.: U
Wortelnoten naaitafeltje Willem III 19e eeuw. Geheel noten met wortelnoten blad en zwarte omranding en lijsten. Onder met een schuifvakje, binnen met een spiegel en diverse vakjes. Tevens een uitneemb...
Moderne mahoniehouten gefineerde salontafel (klassiek) ingelegd met een band. De tafel is aan beide zijden opklapbaar (verlenging) en heeft 3 lades en koperen voetjes 20e eeuw 52x156x49cm. Cond.: U
Antieke kapstok ca. 1900 Hollands van eikenhout met bijzonder kerfwerk 117x20x27cm. Cond.: G
Grote antieke Biedermeier mahoniehouten tafel ca. 1840 met flap aan de wandtafel 75xø126cm. In zeer goede staat Cond.: G
Grote notenhouten Engelse salontafel (Cheradon stijl) met groen lederen bovenblad, lades en messing afwerking op de poten. In goede staat 52xø103cm.
Oude Aziatische roodgelakte kist (specerijen) 20e eeuw met koperen slot en hengsel 50x48x75cm. Cond.: G
Oude Chinese kist 20e eeuw (specerijen) van vurenhout met koperen slot en hengsels 77x40x53cm. Cond.: G
Oude tweepersoons bruin lederen Chesterfield bank met knopen en kopernagels, 20e eeuw. Leer met lichte cracele 70x150x80cm. Cond.: G