Franse gravure ca. 1900, gravure op papier, "Les Nimphes au Bain" ingelijst met een wortelnotenlijst 29x44cm. Cond.: U
Onduidelijk gesigneerd ca. 1910, olieverf op linnen, gemberpot met bloemen 24x30cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, goauche op papier, ezels op het strand 30x21cm. Cond.: G
Gerard Diepeveen (Enschede), olieverf op linnen, de tijd (kubistisch) 24x30cm. Cond.: G
W. ten Ham begin 20e eeuw, olieverf op paneel, boerenschuur 30x40cm. Cond.: G
H. v. Koos 1903, olieverf op linnen, zeilboot met figuren op een meer 24x35cm. Cond.: R
J. Cate begin 20e eeuw, olieverf op paneel, winterlandschap 44x30cm. Cond.: G
Meinert Volkers 1988 (Enschede 1927 - 2000), olieverf op paneel, geometriek 55x40cm. Cond.: U
E. Wield ca. 1900 Engelse school, aquarel op papier, landschap met figuren 24x17cm. Cond.: G
Klaas Bernink 1940 (Enschede), houtskool op papier, landschap met boerenhuis 28x18cm. Cond.: G
Gesigneerd Vlamerie, olieverf op linnen, stilleven met bloemen en fruit 50x60cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, boerenhoeve aan het water met figuren 18x24cm. Cond.: G
Gerard Diepeveen (Enschede), olieverf op linnen, abstracte kubistische compositie (naar Picasso) 100x80cm. Cond.: G
J. Verheyen 20e eeuw, olieverf op paneel, schelpenvissers aan het strand 30x40cm. Cond.: R
Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, bosgezicht 50x70cm. Cond.: G
A. Prins 20e eeuw, olieverf op linnen, landschap met boerderij en zeilboot 40x50cm. Cond.: G
Monogram, olieverf op linnen, kubistische gezichten 30x40cm. Cond.: G
A. v. Eynsbergen 20e eeuw, olieverf op linnen, landschap bij Overschie 30x40cm. Cond.: G
Ype Wenning (Leeuwarden 1879 - 1959 Wassenaar), aquarel op papier, binnenhofje met figuren 27x37cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op paneel (verf los), twee kindjes bij de haard 22x27cm. Cond.: R
Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, landschap met figuren en kerk 24x30cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1930, pastel op papier, vrouwelijk naakt 65x50cm. Cond.: G
N. v. Kampen 20e eeuw,olieverf op linnen, vaas met bloemen 30x40cm. Cond.: G