This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

08. Juliveiling 2011

Auction on Friday, July 1, 2011 from 02:00

Completed | Default auction

Ikoon, Madonna met kind en engelen
Result: 500 EUR

Icoon van de Moeder Gods die door twee engelen gekroond wordt als Koningin van de hemel. De engelen dragen ronde schilden met de afkorting Mater Theou d.w.z. Moeder Gods. Russische icoon, eind 19e eeu...

Aquarel, Rip
Starting price 650 EUR

Willem Cornelis Rip (Rotterdam 1856 - 1922 Den Haag), Haagse school, aquarel op papier, poldergezicht met molens 26x40cm. Cond.: U

Miniatuur schilderij
Result: 50 EUR

Antiek miniatuur schilderij met ivoren lijst ca. 1900. Voorgedrukt en opgewerkt 10x11cm. Cond.: G

Schilderij, Wagemans
Result: 350 EUR

Pieter Johannes Alexander Wagemans (Den Haag 1879 - 1955 Den Haag), olieverf op paneel, stadsgezicht met figuren en gracht 24x30cm. Cond.: G

Schilderij, Wagemans
Starting price 350 EUR

Pieter Johannes Alexander Wagemans (Den Haag 1879 - 1955 Den Haag), olieverf op paneel, stadsgezicht met figuren en gracht 24x30cm. Cond.: G

Schilderij, Frans Baaijens
Result: 400 EUR

Frans Baaijens (Enschede 1896 - ) Leerling van B.H. Bolink, olieverf op linnen, bosgezicht in herfsttooi 50x70cm. Cond.: G

Meinert Volkers
Result: 70 EUR

Meinert Volkers 1987 (Enschede 1927 - 2000), olieverf op linnen, abstracte compositie 33x38cm. Cond.: U

J.J.H. van Leeuwen, strandgezicht
Starting price 450 EUR

J.J.H. van Leeuwen, olieverf op linnen, strandgezicht met figuren 40x50cm. Cond.: U

J.J.H. van Leeuwen, strandgezicht
Starting price 450 EUR

J.J.H. van Leeuwen, olieverf op linnen, strandgezicht met figuren en boten 40x50cm. Cond.: U

H.C. Kranenburg
Result: 25 EUR

Hendrik Cornelis Kranenburg (Amsterdam 1917 - Laren), olieverf op paneel, stadsgezicht Parijs 30x20cm. Cond.: G

Schilderij,
Result: 50 EUR

Fulton 21e eeuw, olieverf op paneel, zeegezicht met driemasters 30x40cm. Cond.: G

W.A. Knip, Haagse school
Starting price 850 EUR

Willem Alexander Knip (Amsterdam 1883 - 1967 Blaricum), olieverf op linnen, landschap met sloot en koeien (chips verf af) 35x45cm. Cond.: G

Aquarel Hollands, 18e eeuw
Starting price 125 EUR

Aquarel op papier, ongesigneerd 18e-19e eeuw, romatisch landschap met waterval en figuur op brug, in ronde vorm ø16cm. Cond.: G

J.H. Mastenbroek
Starting price 20.000 EUR

Johan Hendrik Mastenbroek (Rotterdam 1875 - 1945 Rotterdam), olieverf op linnen, havengezicht Rotterdam met zicht op De Grote Kerk (Sint Laurens) met vele schepen en figuren. Herkomst particulier bez...

Schilderij, Everding
Starting price 250 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, bosgezicht met waterval (18e eeuwse lijst) 48x64cm.

Elsa Rubbens
Result: 60 EUR

Elsa Rubbens 1939 (Waalwijk 1902- 1998 Delden), gemengde techniek op papier, de drie Koningen met Maria en kindje Jezus 60x80cm. Cond.: G

Schilderij, Giethoorns landschap
Result: 100 EUR

Gesigneerd F.D.L. ca. 1930, olieverf op linnen, Giethoorn 50x70cm. Cond.: G

Ongesigneerd, Larense school
Starting price 1.100 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, interieur met jonge moeder en baby in de wieg 56x65cm. Cond.: G

Willem Witjens
Starting price 400 EUR

Willem Witjens (Den Haag 1884 - 1962 Den Bosch), olieverf op linnen, kustgezicht Britannië 100x50cm. Cond.: G

Frederik Jacobus du Chattel, winter
Starting price 9.500 EUR

Frederik Jacobus van Rossum du Chattel (1856 -1917), olieverf op linnen, wintergezicht langs de Vecht 80x50cm. Cond.: U

Schilderij, R. Gefaner
Result: 50 EUR

R. Gefaner ca. 1920 (Duitse school), olieverf op linnen, gezicht op moestuin aan een meer 60x46cm. Cond.: G

Zivojin Celic, abstracte compositie
Starting price 1.000 EUR

Zivojin Celic (1954 Nis - Belgrado), diverse tentoonstellingen, acryl op linnen, abstracte compositie 82,5x105cm. Cond.: U

Litho, A. Derksen
Starting price 80 EUR

A. Derksen van Angeren, gravure op papier, havengezicht met driemasters 30x40cm. Cond.: G

Schilderij ca. 1800
Result: 200 EUR

Ongesigneerd 18e eeuw, olieverf op paneel, Griekse godin Athene 23,5x19cm. Cond.: G