Icoon van de Moeder Gods die door twee engelen gekroond wordt als Koningin van de hemel. De engelen dragen ronde schilden met de afkorting Mater Theou d.w.z. Moeder Gods. Russische icoon, eind 19e eeu...
Willem Cornelis Rip (Rotterdam 1856 - 1922 Den Haag), Haagse school, aquarel op papier, poldergezicht met molens 26x40cm. Cond.: U
Antiek miniatuur schilderij met ivoren lijst ca. 1900. Voorgedrukt en opgewerkt 10x11cm. Cond.: G
Pieter Johannes Alexander Wagemans (Den Haag 1879 - 1955 Den Haag), olieverf op paneel, stadsgezicht met figuren en gracht 24x30cm. Cond.: G
Pieter Johannes Alexander Wagemans (Den Haag 1879 - 1955 Den Haag), olieverf op paneel, stadsgezicht met figuren en gracht 24x30cm. Cond.: G
Frans Baaijens (Enschede 1896 - ) Leerling van B.H. Bolink, olieverf op linnen, bosgezicht in herfsttooi 50x70cm. Cond.: G
Meinert Volkers 1987 (Enschede 1927 - 2000), olieverf op linnen, abstracte compositie 33x38cm. Cond.: U
J.J.H. van Leeuwen, olieverf op linnen, strandgezicht met figuren 40x50cm. Cond.: U
J.J.H. van Leeuwen, olieverf op linnen, strandgezicht met figuren en boten 40x50cm. Cond.: U
Hendrik Cornelis Kranenburg (Amsterdam 1917 - Laren), olieverf op paneel, stadsgezicht Parijs 30x20cm. Cond.: G
Fulton 21e eeuw, olieverf op paneel, zeegezicht met driemasters 30x40cm. Cond.: G
Willem Alexander Knip (Amsterdam 1883 - 1967 Blaricum), olieverf op linnen, landschap met sloot en koeien (chips verf af) 35x45cm. Cond.: G
Aquarel op papier, ongesigneerd 18e-19e eeuw, romatisch landschap met waterval en figuur op brug, in ronde vorm ø16cm. Cond.: G
Johan Hendrik Mastenbroek (Rotterdam 1875 - 1945 Rotterdam), olieverf op linnen, havengezicht Rotterdam met zicht op De Grote Kerk (Sint Laurens) met vele schepen en figuren. Herkomst particulier bez...
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, bosgezicht met waterval (18e eeuwse lijst) 48x64cm.
Elsa Rubbens 1939 (Waalwijk 1902- 1998 Delden), gemengde techniek op papier, de drie Koningen met Maria en kindje Jezus 60x80cm. Cond.: G
Gesigneerd F.D.L. ca. 1930, olieverf op linnen, Giethoorn 50x70cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, interieur met jonge moeder en baby in de wieg 56x65cm. Cond.: G
Willem Witjens (Den Haag 1884 - 1962 Den Bosch), olieverf op linnen, kustgezicht Britannië 100x50cm. Cond.: G
Frederik Jacobus van Rossum du Chattel (1856 -1917), olieverf op linnen, wintergezicht langs de Vecht 80x50cm. Cond.: U
R. Gefaner ca. 1920 (Duitse school), olieverf op linnen, gezicht op moestuin aan een meer 60x46cm. Cond.: G
Zivojin Celic (1954 Nis - Belgrado), diverse tentoonstellingen, acryl op linnen, abstracte compositie 82,5x105cm. Cond.: U
A. Derksen van Angeren, gravure op papier, havengezicht met driemasters 30x40cm. Cond.: G
Ongesigneerd 18e eeuw, olieverf op paneel, Griekse godin Athene 23,5x19cm. Cond.: G