Vier doorbroken Meissen gebaksbordjes "streublümchen" ø18cm. Cond.: U
Royal Copenhagen diep porseleinen bordje 20e eeuw, letters NAX 2800/z.s59 4xø18cm. Cond.: G
Twee imari dekselvazen met bronzen voet en houders in de vaas voor wierook 19e eeuw. Deksels zijn vakkundig gerestaureerd 23xø12cm. Cond.: R
5 Imari porseleinen borden met goud decor. China 19e eeuw 4,5xø24cm. 1 Bord heeft een chip. Cond.: U
Chinese imari schotel 18e eeuw, gedecoreerd met blad- en vismotief. ø28cm. Cond.: U
Chinees Fam Rose bord 18e eeuw beschilderd met palmen en bloemen. Haarscheur in de bodem, minimale schilfers ø22cm.
Imari kop en schotel 19e eeuw, beide met geschulpte rand. Kopje heeft een haarscheur en chipje H.: 6cm.
Imari bord ca. 1890, gedecoreerd met paradijsvogels en bloemen ø35cm.
Twee antieke Imari sierborden 19e eeuw. beide met haarscheuren ø25cm. en 24x28cm. Cond.: R
Twee antieke porseleinen goud-imari borden. Japans 19e eeuw in goede staat ø31cm.
1x Chinees bord Quang Long begin 18e eeuw ø22,5cm. met bloem- en vogeldecor. 1x Imari bord met bloemdecor.
Monumentale Satsuma vaas met bladgoud, tempelleeuwen en figuren. 20e Eeuw Japans 47x34x25cm. Cond.: G
Zes delen Imari porselein midden 20e eeuw met bloemdecor. 23cm. 17cm. en 24cm. Cond.: G
Vijf delen imari porselein 19e eeuw. 3 Delen met lichte beschadiging 3x15cm. en 2x12cm. Cond.: R
19e Eeuwse blauw Chinese celadon kraagvaas. Handbeschilderd met planetn en vazen op sokkel. Lichte randschade 59,5xø20cm. Cond.: G
Twee Chinese borden 18e eeuw met landschapsdecor van bloemen en paleis. ø23cm. Cond.: U
Chinees wandbord 18e eeuw met gecontoerneerde rand, lange leis- en bloemdecor ø27cm. Cond.: U
Chinees bord 18e eeuw, gezicht op een meer Quang Long, randschilfers ø23cm.
19e Eeuwse blauw Chinese celadon kraagvaas. Handbeschilderd met landschapsdecor en 2 vogels 42,5xø18cm. Cond.: G