Notenhouten bijzettafeltje ca. 1880 Louis PHilip. Geheel staand op kruispoot 77x74x45cm. Cond.: R
Engels mahoniehouten bijzettafeltje 20e eeuw in goede staat 46xø50cm. Cond.: G
Twee moderne donkergebeitste bijzettafels beide met lade tafels zijn gemaakt in de barokstijl. In zeer goede staat 46x60x60cm. Cond.: G
Twee oude stoeltjes petit point. Cremekleurig Louis Quinze stijl 2e helft 20e eeuw 87x59x61cm. Cond.: G
Notenhouten Spaanse panelenkast met gebogen toog 2e helft 20e eeuw. Onder met 2 lades 200x135x50cm. Cond.: G
Theemeubel ca. 1930 met facetgeslepen glas. Donkergebeitst 76x61x34cm. Cond.: G
Moderne bijzettafel in kersenkleur, met lade en taps toelopende poten. 48x64x64cm. Cond.: G
Zes massief beukenhouten (notenkleurig) Biedermeier stoelen ca. 1860 met webbing zittingen 96x44x45cm. Cond.: R-G
Antiek mahoniehouten kamergemak kastje met band ingelegd. Staand op koperen wieltjes, vermoedelijk Engeland ca. 1900 81x51x48cm. Cond.: G
Eikenhouten kruisvoet kabinet 1e helft 19e eeuw. Hollands in originele staat met mooie patina. 160x180x54cm. Cond.: G
Oude eikenhouten hangvitrine eind 20e eeuw Holland. Zijkanten met glas en een getoogde deur 58x58x17cm. Cond.: G
Grote rijkbewerkte Italiaanse notenhouten vitrine opzetkast 2e helft 20e eeuw, in zeer goede staat. Rococo stijl, de opzet heeft speciaal gebogen glas in de zijdelen 216x182x41cm. Cond.: U
Mechelse eikenhouten kapstok ca. 1900 met 6 haken, facetgeslepen spiegel en twee leeuwekoppen 79x100cm. Cond.: G
Mahoniehouten armstoel met rode stoffering en divers snijwerk in de rug. Poten in Queen-Anne stijl met snijwerk. Stoelen zijn eind 20e eeuw 93x63x53cm. Cond.: G