This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

07. Aprilveiling 2011

Auction on Friday, April 8, 2011 from 02:00

Completed | Default auction

Bijzettafeltje
Starting price 60 EUR

Notenhouten bijzettafeltje ca. 1880 Louis PHilip. Geheel staand op kruispoot 77x74x45cm. Cond.: R

Bijzettafeltje
Result: 10 EUR

Engels mahoniehouten bijzettafeltje 20e eeuw in goede staat 46xø50cm. Cond.: G

Twee bijzettafeltjes
Result: 50 EUR

Twee moderne donkergebeitste bijzettafels beide met lade tafels zijn gemaakt in de barokstijl. In zeer goede staat 46x60x60cm. Cond.: G

2 Damesstoeltjes
Starting price 75 EUR

Twee oude stoeltjes petit point. Cremekleurig Louis Quinze stijl 2e helft 20e eeuw 87x59x61cm. Cond.: G

Spaanse panelenkast
Result: 130 EUR

Notenhouten Spaanse panelenkast met gebogen toog 2e helft 20e eeuw. Onder met 2 lades 200x135x50cm. Cond.: G

Theemeubel
Result: 35 EUR

Theemeubel ca. 1930 met facetgeslepen glas. Donkergebeitst 76x61x34cm. Cond.: G

Twee kleden
Starting price 20 EUR

Twee Perzische kleden en een kamelenzak. Cond:G

Bijzettafeltje
Result: 40 EUR

Moderne bijzettafel in kersenkleur, met lade en taps toelopende poten. 48x64x64cm. Cond.: G

Hollandse eiken kast
Result: 225 EUR

Hollandse eiken kast ca. 1900 met mooie panelen in de deuren (opgelegd) 235x165x62cm. Cond.: G

Spiegel
Result: 30 EUR

Oude spiegel 2e helft 20e eeuw, goud- en zilverkleurig 81x60cm. Cond.: G

Stoeltje
Result: 90 EUR

Bijzonder Indonesisch Jattie houten schaarstoel ca. 1940. De rugleuning is compleet uitgwerkt en er zitten 2 paradijsvogels met trotse staart in verwerkt. Armleuningen uitlopend in 2 beestenkopjes met...

6 Biedermeier stoelen
Starting price 150 EUR

Zes massief beukenhouten (notenkleurig) Biedermeier stoelen ca. 1860 met webbing zittingen 96x44x45cm. Cond.: R-G

Kruk op gebogen pootjes
Result: 25 EUR

Eikenhouten Queen-Anne hocker ca. 1920 met rose velours bekleding afgezet met grote messing nagels 51x55x43cm. Cond.: G

Mahoniehouten kamergemak
Starting price 80 EUR

Antiek mahoniehouten kamergemak kastje met band ingelegd. Staand op koperen wieltjes, vermoedelijk Engeland ca. 1900 81x51x48cm. Cond.: G

Kruisvoet kabinet
Result: 425 EUR

Eikenhouten kruisvoet kabinet 1e helft 19e eeuw. Hollands in originele staat met mooie patina. 160x180x54cm. Cond.: G

Eikenhouten hangvitrine
Starting price 10 EUR

Oude eikenhouten hangvitrine eind 20e eeuw Holland. Zijkanten met glas en een getoogde deur 58x58x17cm. Cond.: G

Italiaanse vitrine
Result: 235 EUR

Grote rijkbewerkte Italiaanse notenhouten vitrine opzetkast 2e helft 20e eeuw, in zeer goede staat. Rococo stijl, de opzet heeft speciaal gebogen glas in de zijdelen 216x182x41cm. Cond.: U

Kapstok
Result: 35 EUR

Mechelse eikenhouten kapstok ca. 1900 met 6 haken, facetgeslepen spiegel en twee leeuwekoppen 79x100cm. Cond.: G

Armstoel
Result: 45 EUR

Mahoniehouten armstoel met rode stoffering en divers snijwerk in de rug. Poten in Queen-Anne stijl met snijwerk. Stoelen zijn eind 20e eeuw 93x63x53cm. Cond.: G

Armstoel
Starting price 45 EUR

Mahoniehouten armstoel met rode stoffering en divers snijwerk in de rug. Poten in Queen-Anne stijl met snijwerk. Stoelen zijn eind 20e eeuw 93x63x53cm. Cond.: G

Teakhouten TV kastje
Starting price 40 EUR

Modern teakhouten TV meubel 76x86x55cm. Cond.: G

Voetenbankje
Result: 10 EUR

Eikenhouten Engels voetenbankje 1e helft 20e eeuw 53x46x35cm. Cond.: G

Miniatuurkastje
Starting price 40 EUR

Antiek mahoniehouten miniatuurkastje met 4 deurtjes met opschrift "Rexophone". Aan beide zijkanten 2 koperen 2-dimensionale platen met zeilschepen afgebeeld ca. 1920. 48x37x22cm. Cond.: G

Perzisch tapijt
Starting price 10 EUR

Handgeknoopt Perzisch tapijt 139x90cm. Cond.: U