This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

07. Aprilveiling 2011

Auction on Friday, April 8, 2011 from 02:00

Completed | Default auction

Ovale tafel, modern/klassiek
Result: 20 EUR

Massief eikenhouten ovale salontafel eind 20e eeuw 52x155x93cm.

Eetkamertafel
Result: 125 EUR

Moderne mahoniehouten ovale eetkamertafel (1 maal te verlengen met tussenblad) van goede kwaliteit, houtgepint met tapstoelopende poten 78x174x107cm. Cond.: G

Spiegel
Starting price 35 EUR

Antieke Engelse ovale koperen spiegel met 3 koperen ornamenten. De spiegel is facetgeslepen 55x79x3cm. Cond.: G

Hollands buffetkastje
Result: 75 EUR

Eikenhouten Hollands buffetkastje ca. 1910. Bovenstuk met facetgeslepen spiegel en divers houtsnijwerk. Gebogen kastjes met gebogen glas 187x140x49cm. Cond.: U

Plantentafeltje
Result: 10 EUR

Eikenhouten plantentafeltje 20-er jaren 56xø43cm. Cond.: G

Eiken hangoortafel
Starting price 80 EUR

Antieke eiken Engelse hangoortafel ca. 1910 in goede staat met getorste poten 74x103x141cm. Cond.: G

Ladenkastje, teak
Result: 70 EUR

Modern ladenkastje van teakhout , met 10 lades in nieuwstaat 114x57x31cm. Cond.: G

Mahonie wandtafel
Result: 100 EUR

Engelse mahoniehouten gefineerde wandtafel 19e eeuw ingelegd met band. Gebogen front, taps toelopende poten. In zeer goede staat 71x56x105cm. Cond.: G

Tafel, salonmodel
Result: 30 EUR

Antieke Biedermeier salontafel, noetenhout 19e eeuw Holland 55xø100cm. Cond.: G

Eiken wandtafel
Result: 170 EUR

Antieke Hollanse eiken baroktafel (2e periode) ca. 1900. Onderling verbonden flespoten en houtsnijwerk in de lades 90x120x54cm.

Tafel, brons beslag
Result: 125 EUR

Notenhouten haltafeltje met messing omrandingen en beslag. In de lade een bronzen plaquette. Blad is met bloemen beschilderd en omrand met intarsia. Zijkanten met marmer 21e eeuw. 86x74x54,5cm. Cond.:...

Leren draaifateuil
Result: 50 EUR

Bruin gecapituneerde leder draai relaxstoel 80-er jaren Cond.: G 105x80x74cm.

Schrijfsecretaire
Starting price 40 EUR

Oude beukenhouten schrijfsecretaire 20e eeuw, notengekleurd met schuine klep en Queen-Anne poten 95x75x40cm. Cond.: R

Eikenhouten tafel
Starting price 50 EUR

Oude eikenhouten tafel van Janos Varecza met neogothische voet 20e eeuw 61xø83cm. Cond.: U

Eiken bijzettafel
Result: 20 EUR

Antieke eikenhouten bijzettafel met 2 etages ca. 1890, Grunderzeit Duitsland 75x66x45cm. Cond.: G

Klapstoeltje
Result: 5 EUR

Houten klapstoeltje met petit point stof midden 20e eeuw. 100x50x50cm. Cond.: G

Teakhouten theemeubel
Result: 50 EUR

Teakhouten theemeubel met dienblad eind 20e eeuw. Rondom glas, mooi snijwerk en Queen Anne poten 73x74x48cm. Cond.: G

Hollandse hangvitrine
Result: 60 EUR

Grote antieke mahonie gefineerde Hollands hangvitrine 19e eeuw. Staand op moderne massief mahonie ondertafel ,van latere datum. Lichte beschadigingen 105x93x34cm. en 72x96x32cm. Cond.: G

Bureau
Starting price 125 EUR

Notenkleurig strak bureau met links achter de deur 1 schapje en rechts achter de deur 3 lades. 20e eeuws. Bureau kan vrij staan. 80x125x85cm. Cond.: G

Commode met spiegelopzet
Result: 160 EUR

Noten halkastje met spiegelopzet. Onder heeft het kastje een klep met daarachter 1 schapje. Panelen met snijwerk, spiegel is facet geslepen met bovenop 2 tollen ca. 1880 230x95x55,5cm. Cond.: G

Messing vitrine
Result: 40 EUR

Moderne messing vitrine met 2 glasdeuren en spiegel op de bodem 70x81x46cm. Cond.: G

Fries stoeltje
Result: 25 EUR

Antiek eiken Fries stoeltje met pitriet en bewerkte rug ca. 1900. Mooie patina 91x47x59cm. Cond.: U

Tafeltje met brons
Result: 100 EUR

Frans bijzettafeltje met diverse houtsoorten ingelegd in bloemmotief midden 20e eeuw. geheel afgezet met bronzen applicaten en hekje. Tafeltje heeft 1 lade 75x47x34cm. Cond.: G

Biedermeier stoel
Result: 25 EUR

Mahoniehouten biedermeier stoel ca. 1840 Duits. 83x40x54cm. Cond.: G