Zes massief eikenhouten boeren knopstoelen met gevlochten rieten zittingen midden 20e eeuw. Stoelen en zittingen zijn in goede staat 106x48x38cm. Cond.: G
Groot Aziatisch kamerscherm ca. 1920 (vermoedelijk Indonesië). Uitgesneden tropisch hout ingelegd met been. Afbeelding met bloemen en vogels (delen zijn weg) 183x160cm. Cond.: R
Moderne armleunstoel (klassiek) van notengekleurd beukenhout, recent opnieuw gestoffeerd met mooie blauw stoffering en afgewerkt met koperen nagels. Engelse stijl 20e eeuw 81x70x60cm. Cond.: U
Moderne mahoniehouten gefineerde salontafel (klassiek) ingelegd met een band. De tafel is aan beide zijden opklapbaar (verlenging) en heeft 3 lades en koperen voetjes 20e eeuw 52x156x49cm. Cond.: U
Antiek mahoniehouten lage kast op klauwpoten. Twee lades en twee deuren met inlegwerk, vermoedelijk Engeland 60x46x136cm. Cond.: R
Antiek Hollands kastje ca. 1870. Palissanderhout gefineerd in zeer goede staat 68x36x50cm. Cond.: G