This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

07. Aprilveiling 2011

Auction on Friday, April 8, 2011 from 02:00

Completed | Default auction

Eiken hangoortafel
Result: 90 EUR

Antieke eiken Engelse hangoortafel ca. 1910 in goede staat met getorste poten 73x106x48cm. Cond.: G

4 Mahoniehouten stoelen
Result: 200 EUR

4 Mahoniehouten uitgewerkte stoelen in Louis Philippe stijl met rode stoffering 20e eeuw 98x53x43cm. Cond.: U

Eikenhouten kuifkabinet
Result: 1.250 EUR

Hollands eikenhouten kuifkabinet ca. 1880 met uitgewerkte kuif. Deuren zijn geacolleerd, binnen met 5 laden. Onder heeft het kabinet 3 grote lades 252x168x48cm. Cond.: G

6 Boeren knopstoelen
Result: 50 EUR

Zes massief eikenhouten boeren knopstoelen met gevlochten rieten zittingen midden 20e eeuw. Stoelen en zittingen zijn in goede staat 106x48x38cm. Cond.: G

Kinderstoel, mahonie 1820
Starting price 200 EUR

Antieke mahoniehouten kinderstoel ca. 1820 Empire tijd. Halfronde voorzijde (Holland) 93x60x48cm. Cond.: G

Secretaire 1910
Result: 250 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten secretaire met schuine klep ca. 1910 in zeer goede staat. Binnenwerk met lades en vakverdeling 102x76x42cm. Cond.: U

Chinees kamerscherm
Result: 75 EUR

Groot Aziatisch kamerscherm ca. 1920 (vermoedelijk Indonesië). Uitgesneden tropisch hout ingelegd met been. Afbeelding met bloemen en vogels (delen zijn weg) 183x160cm. Cond.: R

Armstoeltje
Result: 90 EUR

Moderne armleunstoel (klassiek) van notengekleurd beukenhout, recent opnieuw gestoffeerd met mooie blauw stoffering en afgewerkt met koperen nagels. Engelse stijl 20e eeuw 81x70x60cm. Cond.: U

Mahonie 2-deurs kastje
Result: 600 EUR

Antiek mahoniehouten Empire kastje met lade en twee deuren ca. 1820. Mahonie zuilen met koperen kapitellen en koperen voeten. In zeer goede staat 89x97x49cm. Cond.: G

Salontafeltje
Starting price 60 EUR

Moderne mahoniehouten gefineerde salontafel (klassiek) ingelegd met een band. De tafel is aan beide zijden opklapbaar (verlenging) en heeft 3 lades en koperen voetjes 20e eeuw 52x156x49cm. Cond.: U

Mahonie penantkastje
Result: 70 EUR

Hollands mahoniehouten biedermeier penantenkastje ca. 1820 met gebogen lade en afgeronde hoeken 94x51x107cm. Cond.: M

Mahonie kastje met klauwpoten
Starting price 80 EUR

Antiek mahoniehouten lage kast op klauwpoten. Twee lades en twee deuren met inlegwerk, vermoedelijk Engeland 60x46x136cm. Cond.: R

Bijbelstandaard
Starting price 175 EUR

Antieke massief eikenhouten bijbelstandaard ca. 1880. Geheel staand op een 4-spant poot 102x53x28cm. Cond.: U

Mechels dressoir
Result: 240 EUR

Massief eikenhouten Mechels dressoir met opzet en leeuwekoppen. Front compleet besneden, 4 deuren en 2 lades. Tevens een klein nisje 121x158x59cm. Cond.: R-G

Eiken plantentafeltje
Result: 45 EUR

Antiek 8-kantig eikenhouten plantentafeltje met getorste poten onderling verbonden, ca. 1900. In zeer goede staat 56x60x60cm. Cond.: U

Pianostoel
Result: 30 EUR

Antieke beukenhouten Jugendstil stoel met een speciaal mechaniek om de zitting in hoogte te verstellen. Gesigneerd Beethoven D.R.W.Z. 90x43x39cm. Cond.: G

Hollands minikastje 1880
Starting price 200 EUR

Antiek Hollands kastje ca. 1870. Palissanderhout gefineerd in zeer goede staat 68x36x50cm. Cond.: G

Grunderzeit eiken kast
Result: 180 EUR

Duitse eikenhouten Grunderzeit kast ca. 1890 met spiegel en lade. Originele kroon 236x115x39cm. Cond.: G

Half rond tafeltje op klauwpoten
Result: 110 EUR

Mahoniehouten Engels chippendale halve maan tafel ca. 1920 met geschulpt blad. geheel staand op klauwpoten 71x82x43cm. Cond.: G

Perzisch tapijt
Starting price 25 EUR

Oud Perzisch tapijt 240x220cm. Cond.: G

Gangloper
Result: 50 EUR

Lange Perzische gangloper 325x82cm. Cond.: G

Grote pers
Starting price 80 EUR

Perzischs tapijt, 2000x260 cm. Cond:G

Perzisch tapijt 313x212
Result: 35 EUR

Groot Perzisch tapijt 313x212cm. Cond.: G

Oud Perzisch kleed
Result: 15 EUR

Oud Perzisch kleed 230x162cm. Cond.: G