This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

07. Aprilveiling 2011

Auction on Friday, April 8, 2011 from 02:00

Completed | Default auction

Kapitaal Schwarzwald klokkenstel
Starting price 1.750 EUR

Kapitaal Schwarzwald klokkenstel van groot formaat met zijstukken. Geëboniseerd hout met met bijzonder snijwerk van vogels, eikebladeren en een vos. Uurwerk is in tact. Klok is 64x52x29cm. Zijstukken ...

Regelateur
Result: 60 EUR

Antieke Gustav Becker Silezia wandregelateur met notenhouten kast. Compleet met kroon en tollen 77x37x16cm. Cond.: G

Kolompendule ca. 1910
Result: 110 EUR

Antieke kolompendule ca. 1900. Duitland pfeilkreuz. Mahoniegekleurde kast. Compleet 36x14x22cm. Cond.: G

Kienzle vrijslinger
Result: 50 EUR

Antieke Kienzle Jugendstil vrijslinger in gesloten kast met kroon. Kast is donker gebeitst 88x40x18cm. Cond.: G

Fries staartklokje
Result: 60 EUR

Hollands Fries schippertje met maanstand en Westminster slagwerk. 2e Helft 20e eeuw met eiken kast 76x22x15cm. Cond.: G

Vuurvergulde pendule
Starting price 850 EUR

Antieke, marmer met brons, Franse pendule in Empire stijl II periode ca. 1880. Monogram B.R. 31x20x13cm. Cond.: U

Regelateur
Starting price 40 EUR

Antieke regelateur, Amerikaans model ca. 1900 met gong. Zwart gekleurd 50x31x12cm. Cond.: G

Tafelklok
Starting price 1.700 EUR

Franse pendule 1855 met gezwarte kast en vuurvergulde ornamenten, pookjes en ballustrade. 1 Knop bovenop mist 53,5x30x15cm. Cond.: G

Sallandse klok
Result: 35 EUR

Sallandse klok met maanstand en vrije slinger in noten kast. Gemaakt door de firma Warmink 52x23x15cm. Cond.: G

Kolompendule
Starting price 200 EUR

Antieke Franse kolompendule 19e eeuw. Zwarte lak met bouille techniek. ingelegd met koper en parelmoer. Moet worden gerestaureerd 52x30x17cm. Cond.: G

Zaanse klok
Result: 30 EUR

Oude Zaanse klok met vrije slinger in eiken kast 52x24x15cm. Cond.: G

Art Nouveau pendule
Starting price 40 EUR

Marmeren Art Nouveau pendule ca. 1930 Frankrijk, minime beschadiging 21,5x20x9,5cm. Cond.: G

Zaanse klok
Result: 30 EUR

Grote oude Zaanse klok in notenhouten kast met slinger 67x29x17cm. Cond.: G

Zaanse klok
Result: 25 EUR

Grote Zaanse klok 2e helft 20e eeuw met eiken kast en messing sierwerk. Slinger zit in de kast 63x25x18cm. Cond.: G

Art Deco klokje
Starting price 20 EUR

Art-Deco tafelklok 30-er jaren (2 gekleurde glasplaatjes missen) 41,5x15x6cm. Cond.: G

Kolompendule ca. 1870
Result: 400 EUR

Antiek Franse kolompendule 19e eeuw van notenhout met inlegwerk. Vuurvergulde ornamenten en capitellen. Emaille wijzerplaat, uurwerk gemonogrammeerd G.A. 51x26x15cm. Cond.: G

Klokje met console
Starting price 80 EUR

Oude pendule met wandconsole eind 20e eeuw met een Zwitsers kwaliteit uurwerk. Houten kast met bloemen beschilderd. De klok is afgewerkt met messing sierlijsten, in zeer goede staat, merk Eluxa 51x23x...

Wandklok, Oeil de Boeuf
Starting price 250 EUR

Antieke Frans wandklok Oeil de Boeuf (koeienoog) ca. 1880 met emaille wijzerplaat en inlegwerk met parelmoer. Gesigneerd Ferdinand Grenier St. Germain des Fosses. Mist het glas ervoor. 62x59x15cm. Con...

Marmeren klokkenstel
Starting price 700 EUR

Groot 3-delig antiek pendulestel van marmer en brons ca. 1880 Frankrijk. gesigneerd Verso Bonnet en Pottier Paris, met zgn. kwikslinger, 45x27x12cm. en 32xø9cm. Cond.: G

Friese staartklok
Result: 400 EUR

Antiek eikenhouten Friese staartklok ca. 1800. geheel origineel met figuren en beschildering. Bevat mechaniek met in de toog een bewegende putto met trompet 141x36x21cm. Cond.: U

Scheepsklok
Starting price 50 EUR

Oude messing scheepsklok Royal Mariner van Schatz 20e eeuw. 10xø11cm. Cond.: G

Wekkertje
Result: 8 EUR

Rose marmeren wekkertje 60-70 er jaren. Uurwerk is merkloos 9,5x10x5,5cm. Cond.: G

Oud tafelklokje
Result: 120 EUR

Oude tafelklok met datum- en dagaanduiding en maanstand, uurwerk F.H.S. Germany (uurwerk in tact) 30x18,5x13cm. Cond.: U

Friese staartklok
Starting price 250 EUR

Hollandse Friese eiken staartklok 19e eeuw. Mooie patina en originele beschildering 147x38x23cm. Cond.: U