Klokkenstel 3 delig, wit marmer, Frankrijk ca.1900, gemerkt: Marques de Fabrique. H46-46.5cm
eiken bewerkte dekenkist, gedateerd 1789, 57x98x50cm.
mahoniehouten rond theekastje met afneembaar blad. 77xØ48cm. Eind 20e eeuw
eiken houten mechelse eethoek,met 4 stoelen 75x134x100cm.