This website uses cookies

01. Septemberveiling 2009

Auction on Friday, September 25, 2009 from 00:00

Completed | Default auction

Pieneman
Starting price 2.000 EUR

2 Schilderijen C. van Leemputten
Result: 240 EUR

schilderij
Result: 25 EUR

landkaart
Result: 10 EUR

Litho op papier, landkaart Brabant.cond.redelijk 47x61cm.

Schilderij
Starting price 330 EUR

Cor Noltee, aquarel op papier, haven, 1903-1967 Dordrecht, 36x18cm

Meinert Volkers
No reserve price

Meinert Volkers, penseeltekening

Schilderij Nico Zwiers
No reserve price

Nico Zwiers, olieverf op linnen, stier 35x40cm

Tekening op papier
Result: 43 EUR

Tekening op papier, ond. gesign., leeuwen, cond.Goed, 65x43cm

Gravure
Result: 40 EUR

Gravure, Roodenburg, stadsgezicht Amsterdam 38x54cm.

E. van der Ven
No reserve price

schilderij
No reserve price

olieverf op paneel, landschap met koeien, ond. gesig.,40x60cm.

Olieverf op paneel
Result: 300 EUR

schilderij
No reserve price

Olieverf op linnen, bloemstilleven, ond. gesig.60x80cm.

Litho
Result: 40 EUR

Litho, A.J. van 't Hoff, kraaien 48x37cm.

schilderij
No reserve price

Olieverf op linnen, boerderij met schapen, gesig. Herman v. Tongeren, 100x60cm.

Prent
Result: 45 EUR

Ingelijste prent op papier, Frans Oerder, stilleven, 60x80cm.

schilderij
No reserve price

Olieverf op doek, Boerderij aan het water, ond. gesig.cond.matig, 50x70cm.

R. Fater
No reserve price

olieverf op linnen, gesig. R Fater, Vossenjacht, cond.Goed, 80x70cm

Olieverf op linnen
No reserve price

Olieverf op linnen
No reserve price

Schilderij C. Bouter
Starting price 150 EUR

"Oogsttafereel met paarden", olieverf op doek, gesig. Cor Bouter cond.Goed, 28x40cm

le Blanc joseph aquarel
Starting price 100 EUR

le Blanc joseph aquarel 26x41 cm

Schilderij Huib Daniels
Starting price 220 EUR

Huib Daniels, olieverf op paneel, voorstellend strandgezicht. cond.UItstekend, 13x18cm

Prent
Starting price 80 EUR

ingelijste prent Nico Vrielink 50x70cm.