This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

01. Septemberveiling 2009

Auction on Friday, September 25, 2009 from 00:00

Completed | Default auction

Schilderij Brolsma
Starting price 110 EUR

gesig. Brolsma, olieverf op paneel, strandgezicht, hollandse school 14x11cm

Aquarel James Hardy
Starting price 1.250 EUR

Aquarel ingelijst gesig. James Hardy,1832-1889 Engeland, voorstellend aangeschoten gevogelte in landschap cond.uitstekend, 26x18cm.

6 etsen
No reserve price

6 etsen

Schilderij A. Karssen
Starting price 660 EUR

Anton Karssen, olieverf op linnen, Hollandse school, stadsgezicht,cond.uitstekend,40cmx50cm

tekening
Result: 15 EUR

Oosterse tekening op papier, onduidelijk gesigneerd.16x24cm.

Dispo
Result: 75 EUR

Olieverf op paneel, Dispo, stadsgezicht. 13x18cm

J. du Rien
Starting price 50 EUR

J. du Rien, olieverf op linnen, stadsgezicht van Parijs,cond.Goed, 40x50cm

3 Engelse prenten
No reserve price

Drie ingelijste Engelse prenten 18x24cm.

Schilderij R. Deggen
No reserve price

gesig. R Deggen, vrouw met paard

3 ingekleurde Franse modeprenten
Starting price 125 EUR

3 ingekleurde Franse modeprenten, 22x28cm.

Houtsnede
No reserve price

C. Lebeau, Duinlandschap, houtsnede 118x78cm.

Schilderij Nico Zwiers
No reserve price

Nico Zwiers, olieverf op linnen, stilleven 50x70cm

8 etsen en prenten
Starting price 40 EUR

8 etsen en prenten Cond.: R

Olieverfschilderij Evert Moll
Starting price 2.200 EUR

Evert Moll, Den Haag, 1875-1955, voorstellend branding cond.uitstekend, 60x100cm

schilderij
Result: 75 EUR

Olieverf voorstellend Schelpenvissers, gesig. G. Springer 24x30cm.

Schilderij Evert Moll
Starting price 880 EUR

Evert Moll, olieverf op linnen, landschap, 1878-1955 Den Haag 39x29cm

schilderij
No reserve price

Olieverf op linnen,gesig. A. Ersfeld, schepen op zee. 62x110cm.

William Peter
Result: 800 EUR

Olieverf op linnen, William Pether (1731-1821 England)

Schilderij G. Poggenbeek
Starting price 450 EUR

Geo Poggenbeek, linnen op paneel, liggende koe, 1853-1903 Amsterdam cond.redelijk,25.5x16cm

ets 2x
No reserve price

2x ets op papier Nic. Nieuwenhuis cond.goed, 30x42cm.

Litho Van Mastenbroek
Result: 190 EUR

Litho Van Mastenbroek, litho op papier, Haven Rotterdam Goed ,70x74cm

Dorpsstraat
No reserve price

Olieverf op linnen, voorstellend Dorpsstraat, gesig. v. Hove 30x40cm.

schilderij
Result: 30 EUR

Olieverf op linnen, onduidelijk gesig., dorpsgezicht met kerk, 33x40cm.

36 Etsen F.B. Werner
Result: 1.000 EUR

36 Etsen F.B. Werner