gesig. Brolsma, olieverf op paneel, strandgezicht, hollandse school 14x11cm
Aquarel ingelijst gesig. James Hardy,1832-1889 Engeland, voorstellend aangeschoten gevogelte in landschap cond.uitstekend, 26x18cm.
Anton Karssen, olieverf op linnen, Hollandse school, stadsgezicht,cond.uitstekend,40cmx50cm
J. du Rien, olieverf op linnen, stadsgezicht van Parijs,cond.Goed, 40x50cm
Evert Moll, olieverf op linnen, landschap, 1878-1955 Den Haag 39x29cm
Geo Poggenbeek, linnen op paneel, liggende koe, 1853-1903 Amsterdam cond.redelijk,25.5x16cm
Litho Van Mastenbroek, litho op papier, Haven Rotterdam Goed ,70x74cm