This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

06. Januariveiling 2011

Auction on Friday, January 7, 2011 from 01:00

Completed | Default auction

2x Kristal
Starting price 10 EUR

2 Delen kristal. 1x Kristallen ijsemmer met verchroomde rand en hengsel 22xø11cm. 1x Kristallen geslepen bloemvaas, met lichte randschade aan de voet 16xø13cm. Beide 20e eeuws.

Serveerschaal Mason's
Result: 10 EUR

Aardewerken serveerschaal Mason's England 1e helft 20e eeuw. Bloemmotief in het midden 27,5x23,5cm. Cond.: G

Wedgwood kalenderbord
No reserve price

Wedgwood porseleinen kalenderbord met paarden 1981 ø25,5cm.

3 Blauwe schalen
Starting price 15 EUR

3 Blauwe Chinese porseleinen rijstkommen 1e helft 20e eeuw, verschillende afmetingen. Handbeschilderd met bloemen. Cond.: G (middelste heeft ene chip), Grote schaal.: 7,5xø19,5cm.

Porseleinen groep Sommeil
Starting price 90 EUR

Porseleinen groep Sommeil , Dresden, midden 20e eeuw,15x17x12cm.

Porseleinen edele dame
Starting price 50 EUR

Porseleinen beeld van een edele dame,gemerkt King's Italië,20e eeuw, 15xø16cm.

Porseleinen groep, valsspeler
Starting price 725 EUR

Porseleinen groep van een valsspeler tijdens het kaarten. op houtenplateau,gesign. Merli,King's Italië, 20e eeuw,29x56x35cm.

Porseleinen beeld, zwerver
Starting price 30 EUR

Porseleinen beeld van een zwerver ,Dresden gem.,f met kroon, midden 20e eeuw,10,5x4x4cm.

Porseleinen beeld, trompetist
Starting price 40 EUR

Porseleinen beeld van een trompetist, Dresden, midden 20e eeuw, 14xø6cm.

Porseleinen groep
Starting price 200 EUR

Porseleinen voorstelling van een huwelijksaanzoek,Sitzendorf, G.D.R. Oost-Duitsland, 32x26x13cm.(zeer licht bestoten)

2x Porseleinen beeld
Starting price 140 EUR

2 Porseleinen beeldje van een druivenplukker (20xø7cm.) en druivenplukster (21xø7cm.). Dresden, midden 20e eeuw,(vrouw zeer licht bestoten).

Porseleinen beeld, dame
Starting price 140 EUR

Porseleinen beeld van een musicerende dame, met heer.Dresden, midden 20e eeuw, 16x17x11cm.

Hangkastje met inhoud
Result: 40 EUR

Oud Hollands hangvitrinekastje met inhoud. Diverse porseleinen delen (kopjes, schoteltjes, figuren), sommige beschadigd. Cond.: G

6 Tegels ca. 1880
Result: 30 EUR

6 Oud Hollandse tegels met eiken lijst begin 20e eeuw 17x17x1cm. Cond.: G

Diverse tegels ca. 1910
Result: 10 EUR

9 tegels 19e eeuw met blauw decor 13x13x0,8cm. Cond.: G

3 Schaaltjes, plateel
Starting price 20 EUR

3 Kleine schaaltjes van keramiek Holland Gouda (NP AR) met Jugendstil decor ca. 1900. 1 Beschadigd 1,8ø8cm. Cond.: G

3 Imari bordjes
Starting price 10 EUR

Drie oude goud-imari porseleinen bordjes 20e eeuw met ophangsysteem. ø16cm. 1 beschadigd Cond.: G

2 Vazen
No reserve price

2 Balustervormige Delfts blauwe vazen compleet beschilderd met 2 oude zeilboten. Voeten zijn beschadigd 23x12cm.

Glazen zeearend
Starting price 50 EUR

Gegraveerd persglas kunstvoorwerp. Voorstellend visarend. Gesigneerd Mut. Jonasius Suilis 20e eeuw 19x15x4cm. Cond.: U

Schaal
Result: 10 EUR

Grote porseleinen schaal begin 20e eeuw van het merk Gloria Rembrandt Karlsbad. Romantische voorstelling met 3 figuren afgewerkt met goud 4xø32cm. Cond.: U

Divers kristal/glas
Starting price 10 EUR

6 Delen kristal o.a; 1x Grote dekselpot, schenkkan, karafje, bonbonschaaltje met onderschaaltje, klein dekselpotje en een asbakje. Allen eind 20e eeuw Cond.: G

Divers kristal/glas
Starting price 10 EUR

6 Delen kristal o.a; 3x vaasje, grote schaal, asbak en een grote ronde asbak. Allen 20e eeuw Cond.: G

2 Porseleinen beelden
Starting price 110 EUR

2 Porseleinen beeldjes van draaiorgelfiguren , Dresden, midden 20e eeuw,14,5xø6cm. en 15xø6cm.

Porseleinen man en vrouw
Starting price 70 EUR

Porseleinen man en vrouw,Sitzendorf, Dresden midden 20e eeuw, 12x14x8cm.