2 Delen kristal. 1x Kristallen ijsemmer met verchroomde rand en hengsel 22xø11cm. 1x Kristallen geslepen bloemvaas, met lichte randschade aan de voet 16xø13cm. Beide 20e eeuws.
Aardewerken serveerschaal Mason's England 1e helft 20e eeuw. Bloemmotief in het midden 27,5x23,5cm. Cond.: G
3 Blauwe Chinese porseleinen rijstkommen 1e helft 20e eeuw, verschillende afmetingen. Handbeschilderd met bloemen. Cond.: G (middelste heeft ene chip), Grote schaal.: 7,5xø19,5cm.
Porseleinen groep Sommeil , Dresden, midden 20e eeuw,15x17x12cm.
Porseleinen beeld van een edele dame,gemerkt King's Italië,20e eeuw, 15xø16cm.
Porseleinen groep van een valsspeler tijdens het kaarten. op houtenplateau,gesign. Merli,King's Italië, 20e eeuw,29x56x35cm.
Porseleinen beeld van een zwerver ,Dresden gem.,f met kroon, midden 20e eeuw,10,5x4x4cm.
Porseleinen beeld van een trompetist, Dresden, midden 20e eeuw, 14xø6cm.
2 Porseleinen beeldje van een druivenplukker (20xø7cm.) en druivenplukster (21xø7cm.). Dresden, midden 20e eeuw,(vrouw zeer licht bestoten).
Porseleinen beeld van een musicerende dame, met heer.Dresden, midden 20e eeuw, 16x17x11cm.
Oud Hollands hangvitrinekastje met inhoud. Diverse porseleinen delen (kopjes, schoteltjes, figuren), sommige beschadigd. Cond.: G
6 Oud Hollandse tegels met eiken lijst begin 20e eeuw 17x17x1cm. Cond.: G
3 Kleine schaaltjes van keramiek Holland Gouda (NP AR) met Jugendstil decor ca. 1900. 1 Beschadigd 1,8ø8cm. Cond.: G
Drie oude goud-imari porseleinen bordjes 20e eeuw met ophangsysteem. ø16cm. 1 beschadigd Cond.: G
2 Balustervormige Delfts blauwe vazen compleet beschilderd met 2 oude zeilboten. Voeten zijn beschadigd 23x12cm.
Gegraveerd persglas kunstvoorwerp. Voorstellend visarend. Gesigneerd Mut. Jonasius Suilis 20e eeuw 19x15x4cm. Cond.: U
Grote porseleinen schaal begin 20e eeuw van het merk Gloria Rembrandt Karlsbad. Romantische voorstelling met 3 figuren afgewerkt met goud 4xø32cm. Cond.: U
6 Delen kristal o.a; 1x Grote dekselpot, schenkkan, karafje, bonbonschaaltje met onderschaaltje, klein dekselpotje en een asbakje. Allen eind 20e eeuw Cond.: G
6 Delen kristal o.a; 3x vaasje, grote schaal, asbak en een grote ronde asbak. Allen 20e eeuw Cond.: G
2 Porseleinen beeldjes van draaiorgelfiguren , Dresden, midden 20e eeuw,14,5xø6cm. en 15xø6cm.
Porseleinen man en vrouw,Sitzendorf, Dresden midden 20e eeuw, 12x14x8cm.