Miniatuur buffetkastje van massief notenhout eind 19e eeuw (Zuid Holland / België) 67x39x17cm. Cond.: U
Hollands miniatuur porseleinkastje van notenfineer op eiken ca. 1900. Naar 18e eeuws model met origineel beslag 92x57x19cm. Cond.: G
Antieke eiken gestoken zogenaamde Dagobert bureaustoel met leeuwekoppen 95x79x54cm. Cond.: U
Hollands eiken kabinet ca. 1800 Louis Quinze. gekapituneerde kap met getoogde deuren en originele rugwand maar met een plaat versteveigd. Zijkant moet gerestaureerd worden 242x173x58cm. Cond.: R.
Twee Louis Seize stijl beukenhouten stoelen met blauwe stoffering 20e eeuw. 90x60x53cm. Cond.: U
Drie diverse Perzische kleedjes 1x 103x62cm. 1x 59x55cm. 1x 29,5x30cm. Cond.: U