Franse etageretafel Art Nouveau met snijwerk. Gesigneerd Caron Bonnela Cambrai. Beschilderd met bloemen en vogels 83x78x63cm. Cond.: U
Mahoniehouten hoekkast Duits ca. 1860, deels met bloemmahonie fineer op zachthout. Eendeurs met in de bovenkant een lade.
Hollandse wortelnoten barok vitrinekast ca. 1960. Onder dubbelgebogen met 3 lades. boven met getrapte kop en kroontje 200x123x46cm. Cond.: G
Hollandse baroksecretaire 18e eeuws, enkelgebogen met schuine klep. Binnenwerk met traps toelopende laden (ca. 8 laden) en 1 deurtje 107x125x59cm. Cond.: G
Antieke Schotse mahoniehouten commode. 5 Laden met getorste zuilen. Scheur in het bovenblad verder in goede staat 135x125x56cm. Groot formaat Cond.: G
Mahoniehouten Engels bijzettafeltje ca. 1900 met ingelegd bandintarsia en in het midden een bloem. Staand op taps toelopend pootje 70x68x37cm. Cond.: G
Twee Engelse 19e eeuwse eiken gestoken stoelen (dames- en herenstoel) in zeer goede staat met rode velours bekleding. 46x75x63cm. 44x70x62cm. Cond.: U
Eikenhouten partnerdesk ca. 1920. 2-Zijdig met laden en deurtjes. Rijkelijk versierd met snijwerk 154x93x77cm. Cond.: G
Bijzondere Louis Seize stijl commode ca. 1920. Verguld brons, marquetterie inlegwerk, marmeren blad, 3 laden met koperbeslag. Blad gebroken 110x95x49cm. Cond.: G
Hollandse 18e eeuwse renaissance kast van massief eiken. Zijkant met 6 strakke panelen. Voorkant met 12 gestoken prisma vormige panelen met snijwerk. Afgezet met ebbenhout 192x185x67cm. Cond.: G
Eikenhouten kruisvoet kabinet 1e helft 19e eeuw. Hollands in originele staat met mooie patina. 160x180x54cm. Cond.: G
17e Eeuwse bolpoottafel uit de grensstreek Nederland-Duitsland. Eikenhout met vurenhout (blad is nieuw) 113x90x81cm. Cond.: G
Engelse mahoniehouten speeltafel (opklapbaar) in goede staat. Eind 19e eeuw op gedraaide poten 72x84x42cm. Cond.: G
Antieke Hollandse mahoniehouten kast ca. 1880 met kroon en tollen in zeer goede staat 226x50x52cm. Cond.: G
Antieke notenhout met wortelnoten tweedeurs linnenkast met lade ca. 1890 (Duitsland, Grunderzeit). 177x105x54cm. Cond.: U
Massief eikenhouten Duitse tweedeurskast ca. 1820 met schuine hoeken. Onder met 1 lade. Deuren en zijkanten met geborste panelen, kast is geheel demonteerbaar 192x183x73cm. Cond.: G
Niervormige Franse naaitafel in Louis Quinze stijl ca. 1920. Notenhouten met inlegwerk en bronzen ornamenten 80x48x35cm. Cond.: U
Oud bijzettafeltje met grote tegel met bloemotief 20e eeuw 70x40x40cm. Cond.: U
Engels eikenhouten kabinetkast ca. 1820 met gepaneelde deuren en origineel beslag. Binnen met vakverdeling. Kast heeft een prachtige patina 124x121x36cm. Cond.: G
Hollands eikenhouten kuifkabinet ca. 1880 met uitgewerkte kuif. Deuren zijn geacolleerd, binnen met 5 laden. Onder heeft het kabinet 3 grote lades 252x168x48cm. Cond.: G
Handgeknoopt Perzisch tapijt 20e eeuw 195x295cm. Cond.: G