This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

45. Juliveiling 2020

AD-

Auction on Thursday, July 2, 2020 from 10:00

Completed | Default auction

Witgouden ring met diamant, pavé
Starting price 1.600 EUR

Witgouden ring, 750/000, met diamant. Bolle ring waarvan de helft is bezet met 51 briljant geslepen diamanten, totaal ca 1,08 ct VS-G. Breedte 4,3 mm. ca 6,3 gram. ø55. WVP € 4300,-. Nieuw

Witgouden oorstekers met saffier
Starting price 1.600 EUR

Sierlijke witgouden oorstekers, 750/000, met saffier en diamant. Oorstekers met een rozet voorzien van een ovaal gefacetteerde blauw saffier, totaal 0,71ct en daaromheen een rand met trapezium geslep...

Bronzen borstbeeld met hand op schouder
Starting price 1.600 EUR

Groot en zwaar 19e eeuws borstbeeld van een romein met een hand op zijn rechter schouder. Afmeting: 82 x 60 x 39 cm.

Witgouden entouragering met diamant en saffier
Starting price 1.700 EUR

Royale witgouden rozetring, 750/000, met saffier en diamant. Ring, met een grote rozet bezet met in het midden een ovaal gefacetteerde blauw saffier, ca 1,25ct, en daar omheen een rand met 10 briljant...

Roser, Stadsgezicht aan rivier
Starting price 1.700 EUR

Roser. Groot schilderij. 20e Eeuw. Stadsgezicht aan rivier. Olieverf op linnen. Afmeting: H 136 x B 250 cm. In goede staat.

Gouden armband tricolour
Starting price 1.750 EUR

Brede gouden armband, 750/000. Armband met rood-, wit- en geelgouden banden deels voorzien van een gekretste bewerking met in het midden van de armband een opgesoldeerd ruitvormig element. De armband ...

Witgouden armband met diamanten
Starting price 1.750 EUR

Witgouden armband, 750/000, met diamant. Een verlopende armband met in het midden een 15 zetkasten bezet met briljant geslepen diamanten, verlopend in grootte. Totaal ca 0,99ct. De armband is voorzien...

Bloedkoralen collier met streeksluiting
Starting price 1.800 EUR

Prachtig collier van bloedkoralen met geelgouden streekslot, 750/000. Collier met 6 rijen bloedkoraal, in kaasvorm, ø 6,5mm, bevestigd aan een grote zeer fraaie geelgouden streeksluiting, ø 44mm, opge...

Witgouden armband met diamanten
Starting price 1.800 EUR

Witgouden armband, 750/000, met diamant. Een armband bestaande uit vierkante zetkasten met in elk vier briljant geslepen diamanten, totaal ca 1,35 ct. De zetkasten zijn verbonden door middel van staaf...

Ongesigneerd, Dochter voedt gevangene (vader) in gevangenis
Starting price 1.800 EUR

Ongesigneerd. 17e Eeuw. Dochter voedt gevangene (vader) in gevangenis. Restauraties. Afmeting: H 81 x B 103 cm. In redelijke staat.

Roodgouden ring met diamanten
Starting price 1.835 EUR

Roodgouden ring, 750/000, met diamanten. Brede roodgouden ring met briljant geslepen diamanten, totaal ca 1,32 ct. Breedte 9 mm. ø 54. ca 12,9 gram. Winkelverkoopprijs € 4450,-. Nieuw

Witgouden ring met smaragd en diamant
Starting price 1.900 EUR

Witgouden ring, 750/000, met diamant en smaragd. Stevige ring voorzien van een ovale rozet met in het midden een ovaal gefacetteerde smaragd, 1,15 ct. Met in de rand om de smaragd 10 briljant geslepen...

Engelse staande klok
Starting price 1.900 EUR

19e Eeuwse Engelse mahoniehouten staande klok met speelwerk op acht bellen, kwartierslag, seconden en maanstand. Uurslag op gongspiraal + aan/uit functie. Met volle Korintische zuilen en vergulde mess...

Witgouden ring met diamant
Starting price 1.950 EUR

Prachtige witgouden ring, 750/000, met diamant. Ring met 3 strakke rozetten bezet met briljant geslepen diamanten, welke doorlopen in de band. Totaal ca 0,99 ct. Breedte ring 8,3 mm. ø 55, ca 4,3 gram...

Gouden choker met diamant
Starting price 2.000 EUR

Elegante geelgouden choker, 750/000, met diamanten. Fijn gevlochten collier met daaroverheen geschoven een grote losse hanger met in het midden een grote briljant geslepen diamant, ca 0,90 crt SI-I. N...

P.P. Schiedges I, Scheepvaart op het IJ in Amsterdam
Starting price 2.000 EUR

P.P. Schiedges I. 1812 - 1876. Scheepvaart op het IJ in Amsterdam. Olieverf op paneel. Afmeting: H 33 x B 47 cm. In goede staat.

J. Freudenberg, Hollands wintergezicht met ijspret
Starting price 2.000 EUR

J. Freudenberg. 1818 - 1873. Hollands wintergezicht met ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: H 31 x B 44 cm. In goede staat.

A. Verhoesen, Stal met drie militaire paarden
Starting price 2.000 EUR

Albertus Verhoesen. 1906 - 1881. Stal met drie militaire paarden, kippen en soldaat. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 46 cm. In goede staat.

Beeld, R. Clark
Starting price 2.000 EUR

Gesigneerd bronzen beeld van R. Clark. 20e Eeuw. Prachtig groot gepatineerd beeld van een cowboy met drie paarden. Geplaatst op een houten basement. Afmeting (zonder basement): 70 x 160 x 36 cm. In go...

Chinese pijpvaas
Starting price 2.000 EUR

Zeldzame Chinees porseleinen pijpvaas met rondom figuren decor. Twee minimale chips. Afmeting: 41 x Ø 23 cm. In goede staat.

Gouden fantasiering met saffier en diamant
Starting price 2.200 EUR

Geelgouden fantasiering, 750/000, met diamant en saffier. Ring met een geelgouden band met een opgesoldeerde witgouden element bezet met een ovaal gefacetteerde en 2 peervormig gefacetteerde blauw saf...

Zilveren servies, 5 delig
Starting price 2.400 EUR

Groot zilveren koffieservies, 900/000, met een koffiekan, theekan en 2 melkkannen geplaatst op een bijbehorend dienblad. Het servies heeft een rond/bol model en is versierd met cannelures en een gekre...

Zilveren kovsch
Starting price 2.500 EUR

Zilveren kovsch, 84 zolotniks, voorzien van vergulding, deels met emaille versiering in wit grijs en rood. 14x7x7cm. ca 147 gram. In zeer goede staat

Zilveren troon met emaille
Starting price 2.500 EUR

Zilver vergulde troon, 88 zolotniks, versierd met emaille. Troon, met scharnierend deksel, met cloissonne bewerking met floraal decor en een voorstelling van een mensfiguur met vogellichaam. 6x6x8cm. ...