19e Eeuwse gecontourneerde schildpad theedoos/dekseldoos. Afmeting: 9 x 12 x 8 cm. In goede staat.
Groot terracotta tuinbeeld met bronskleurige patina. 20e Eeuw. Stukje van basement af. Afmeting: H 69 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse militaire oefensabels. Oxidatie. Afmeting: L 105 cm. In goede staat.
Bijzonder inktstel met zilver, 925/000. Inktstel op een rechthoekig gecontourneerd zwart houten basement rijkelijk versierd met zilveren elementen, met wapenschild met linten, voorzien van gravure: "...
Lot met twee Russische horloges met automatische uurwerken. Een double model met dag en datum en een witmetalen model met datumaanduiding. Iin goede staat
Design metalen bureaulamp met groen glazen kap. 21e Eeuw. Afmeting: 37 x 25 x 16 cm. In goede staat.
Zilveren kovsch, 84 zolotniks, voorzien van vergulding, deels met emaille versiering in wit grijs en rood. 14x7x7cm. ca 147 gram. In zeer goede staat
Grote notenhouten gestoken kaarskandelaar in Barok-stijl. Italië. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 160 cm. In goede staat.
Groot zilveren bestek, 833/000, Model Haags Lofje met 8 tafel- en 7 dessertmessen, MT.: Koninklijke van Kempen en Begeer, Voorschoten, jl.:l:1971, 7 tafel- en 7 dessertvorken, waarvan 1 met gravure, 8...
Zilveren comfoor met ketel, 833/000, gezaagd comfoor uit geheel uit zilver, geplaatst op 3 bolpoten, voorzien van een omgeslagen rand met filetbewerking met gecontourneerde beugel met graveerwerk. De ...
Twee oude Chinese rolschilderijen. Eén maal katten bij waterpartij, met tekst en symbolen. Eén maal twee vogels bij bosschage + signatuur. Afmeting: circa 180 - 200 cm. In goede staat.
Drie antieke Hollandse Biedermeier tabakspotten, onder andere iepenhout en noten. Circa 1850. Afmeting: 15 - 23 cm. In goede staat.
Antieke bronzen buste van Napoleon Bonaparte op zwart marmeren sokkel. Circa 1900. Afmeting: 20 cm. In goede staat.
Drie diverse antieke fotolijsten. 1x Messing verguld, 19e eeuw. 1x Messing vernikkeld met kruis en gravure, 19e eeuw. 1x Brons, historisme met putti, circa 1880. Afmeting: 18 - 24 cm. In goede staat.
Geelgouden oorclips, 585/000, met bloedkoraal. Oorclips met een bloemvormige rand bezet met een ronde bloedkoraal cabouchon. ø oorclip 11 mm. ca 4,2 gram. In goede staat
Set met drie zilveren kandelaren, op vierkant gecontourneerde voet, met vierkante uitlopende pilaar en rond licht. MT.: 2x Gerritsen en van Kempen, Zeist. jl.: W:1956. 833/000, 1x MT.: Koninklijke van...
Grote terracotta bronskleurige tafellamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 78 x Ø 60 cm. In goede staat.
Fraaie broche, Fashion jewellery, stillistisch gevormd en voorzien van diverse gekleurde stenen in een goudkleurige rand. Merk Fabrise Paris. 10x5cm. In goede staat.
Twee dozen divers oud/antiek. Onder andere: aardewerk, Delfts, Makkum, porselein et cetera. 19e - 20e Eeuw. Enkele beschadigingen mogelijk. Afmeting: 8 - 25 cm. In goede staat.
Witgouden collier met hanger, 750/000, met diamant. Een fijn ankercollier met daaraan een peervormige hanger bezet met briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,40 ct. grootte 18,5x10 mm. 42 cm. Totaal...
Zilveren sieradenset, 835/000, met een choker, armband, ring met open scheen, oorstekers en een broche. Allen gemaakt uit grillig gevormde staven. 50 cm, 18 cm, ca ø 50, 2x2cm en 5,5x2cm. totaal ca 46...
Groot Oosters/Indonesisch snijwerk met landschap/buffel/figuren decor. 20e Eeuws. Afmeting: H 50 x B 105 cm. In goede staat.
Herman Cornelis Adolf Paradies. 1883 - 1960. Gracht Rotterdam met vele boten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Henk ten Cate. 1867 - 1955. Poldergezicht met visser en windmolens. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 120 cm. In goede staat.
Birmese zilveren dekseldoos, uit een hoog zilver gehalte, achtkantig model versierd met offerende figuren. 11x8,5x6,5cm. ca 255 gram In goede staat
Antieke wit opaline-glazen tafel petroleumlamp. Circa 1900. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.
H. van Gessel. Pseudoniem Delfgaauw. Havengezicht Rotterdam. Craquele. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 40 cm. In redelijke staat.
Cornelis Jan Bolt. 1823 - 1879. Heuvelachtig panoramisch landschap met vee en herders. Olieverf op paneel. Afmeting: H 23 x 27,5 cm. In goede staat.
Twee zilveren schalen, trofeeën, één schaal, 800/000, met hamerslagdecoren voorzien van een omgeslagen rand met accoladevorm, op de bodem voorzien van een gravure: IX* Concorso Ippico Interregionale N...
Toegeschreven aan Nikolaas Pieneman. 1809 - 1860. Ongesigneerd. Geschenk aan kerk, zie verso. Biddende man. Krimpnaad paneel. Olieverf op paneel. Afmeting: H 70 x B 65 cm. In goede staat.
Anton Karssen. 1945 - 2019. Spelende kinderen in de duinen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Messing empire stijl wandlamp 3 lichts met koper beschilderde kap met kristallen top 2e helft 20e eeuw. 75x33 cm in goede staat.
Vier stel 835/000 zilveren viscouverts. Deels getorste stelen, steeleinde rond model met kam. Mr. J.H. Schijfsma-Sneek. Anno: 2x 1901, 2x W 1906, 4x X 1907. Afmeting: L 16,5 en 20,5 cm. Gewicht: circa...
Drie antieke gietijzeren laarzen-schrapers. 19e Eeuw. Afmeting: 25 - 36 cm. In goede staat.
Antiek Hollands eikenhout gestoken bordenrek. Circa 1880. Afmeting: 114 x 64 x 8 cm. In goede staat.
Paul Gorge. 1856 - 1941. Handwerkende vrouw in interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 67 x B 55 cm. In goede staat.
Drie gouaches Jan Hoowij. 1907 - 1987. Eén maal rotspartij met bomen Spanje. Eén maal boomstronk voor bos 1935. Eén maal boomstronk voor rots. Gouaches op papier. Afmeting: H 48 x B 32 cm. In goede st...
Zilveren brandewijnkom, 18e eeuw, versierd met drijfwerk van acanthusbladeren en bloemen. Voorzien van 2 grepen met putti, één is voorzien van een restauratie. 26x13x8cm. ca 227 gram. In goede staat
Oude houtsnede. Gemonogrammeerd Jan Mankes. Niet hand gesigneerd. Melkende boerin. Afmeting: H 19,5 x B 14,5 cm. In goede staat.
23x 2½ Cent 1877 t/m 1941. Compleet. In goede staat.
835/000 Zilveren taartschep deels floraal opengewerkt en met een afbeelding met zeilschepen, molens et cetera. Afmeting: 14 x 7 cm. Gewicht: circa 50 gram. Mr. A.M. Sustring-Sneek. En een 835/000 zilv...
J.J.H. van Leeuwen, Den Haag. 21e Eeuw. Strandgezicht Scheveningen met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21 x B 25 cm. In goede staat.
Twee schaakspelen. Drakensets met schaakbord van plexiglas en metaalkleurige kunststof schaakstukken. Afmeting: 11 x 42 x 42 cm. In goede staat.
Kees Heynsius. 1890 - 1981. Art Deco geschilderd bosven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 56 x B 46 cm. In goede staat.
Twee sierlijke kristallen luciferhouders met geëtst floraal decor geplaatst op een ronde zilveren voet, 833/000, met parelrand. Geplaatst op een zwarte houten basement. ø 11x22cm. In goede staat
Grote wit marmeren Louis Seize pendule met Korinthische zuilen. Circa 1800. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op zilveren bel en touwtjeslinger. Goede vuurvergulde bronzen ornamentuur. Afmeting: 47 x 29...
W. Zwart. Circa 1930. Hollands landschap met koeien. Olieverf op linnen op paneel, marouflé. Afmeting: H 26 x B 36 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Friese stoelklok met wekker. Lood amateuristisch gerepareerd. Afmeting: 70 cm. In redelijke staat.
Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Huis van Hös Jaan Enschede. Hier staat nu het M.S.T. ziekenhuis. Aquarel op papier. Afmeting: H 26 x B 36 cm. In goede staat.
Twee grote zilveren miniaturen, 835/000, met een ophaalbrug, 9,5x4x5cm, en een figuur bij bedstede. 6,5x6,5x4cm. MT.: Lesener Amsterdam b.v. 1958-1988. Totaal ca 116 gram. In goede staat
Ernt Dezentjé, Bloemen, Kenyeri Flower Bali. 1885 - 1972. Bloemen, Kenyeri Flower Bali. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 24 cm. In goede staat.
Antieke wekker naar beeldhouwer Coustou. Circa 1920. Compositie metaal. Afmeting: 22 x 19 x 14 cm. In goede staat.
Kristallen lepelvaas met zilveren rand met parelbewerking, 833/000, ø6x8cm, gevuld met 12 zilveren theelepels, Art Deco, MT.:Hooijkaas, Schoonhoven. 11cm. ca 115 gram. In goede staat
Antieke Franse vergulde pendule op houten vergulde console (compositie metaal). 8 Daags, halfuurslag. Circa 1860. Afmeting 35 x 46 x 16 cm. Versiering stukje gietwerk los erbij en verder in redelijke ...
Lot met zilveren bestekdelen, 833/000, met 11 taartvorkjes, 2 roomlepels en een taartschep versierd met een Louis XVI bewerking. MT.: J.M. van Kempen, Voorschoten, jl.:H,I,J: 1917-1918-1919. 13-25 cm....
J. Sluitkamp, Hollandse school schelpenvisser bij de branding. Circa 1930. Olieverf op linnen. Afmeting 40 x 50 cm. In goede staat.
Zilveren kandelaar, 925/000, 3 lichts, ovaal met kantelrand, met strak gevormde armen, geplaatst op een ovale voet met kantelrand. MT.: Wolter Otto, Schwabisch Gmund. 21x7x10cm. ca. 158 gram. In goede...
Chinese natuurstenen trekpot met draken decor. Afmeting: 16 x 13 x Ø 6,5 cm. In goede staat.
Drie delen 18e eeuws Chinees porselein. Familie Rose, Mandarijn decor. Eén schotel goed, één schotel + kopje chips. Afmeting: 7,5 - 12 cm. In redelijke staat.
Twee Chinese terracotta geglazuurde figuren. Chinese vrouwen. Enkele chips. Afmeting: 24 - 33 cm. In redelijk/goede staat.
Twee maal China. 20e Eeuw. Bestaande uit: Porseleinen penselenvaas met rozen decor + bodemmerk. Bewerkte kom, materiaal ?. Afmeting: 15 - 29 cm. In goede staat.
Vergulde Chinese bronzen boeddha zittend op lotusbloem. Met Chinese tekens en swastika. Afmeting: 18 x 12 x 10,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Ming schaaltje. 16e Eeuw met herten decor en Christies sticker. Afmeting: 2,7 x Ø 13 cm. In goede staat.
Antieke Chinese of Tibetaanse bronzen boeddha in lotushouding. Afmeting: 15 x 9,5 x 7,2 cm. In goede staat.
Drie bijzondere Aziatische haarpinnen handgemaakt uit geelmetaal; één gemaakt uit een gesneden jade in bloemvorm, één in parapluvorm met emaille en één in de vorm van een kever met stenen en emaille. ...
Zilveren eierlepel, 833/000, met een bak voorzien van een geschulpte rand. De steel in gecontourneerd en versierd met graveerwerk. MT.: T.L.Uriot, Amsterdam jl.: S:1877. 20 cm. ca 53 gram. In goede st...
Sigarettenkoker en parfumflesje met zilver, 833/000. Lederen koker met stalen scharnier versierd met zilveren elementen voorzien van getrembleerde bewerking, 10x13x1,5cm, en een kristallen parfumflesj...
Drie antieke zilveren lepels met Haags Lofje. Mr. Hendrik Overhulsman-Amsterdam. Anno 1809 - 1810 en herkeurmerken. Afmeting: 21 cm. Gewicht: circa 183 gram. In goede staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met landschap/tuin decor. Eén bord haarlijn. Afmeting: Ø 23,7 cm. In redelijk/goede staat.
Chinese bamboe waaier met Chinese familietekens. Afmeting: 33 x 57 cm. In goede staat.
Zilveren schaar met ketting en rokhaak, 833/000, Schaar met zilveren grepen, MT.: Weissich, Middelburg, 1817-1828, bevestigd aan een jasseronketting, voorzien van een rokhaak in schildvorm met ribdeco...
Antiek Japans bronzen figuur. Godheid op rots. 19e Eeuw. Afmeting: 20 x 18 x 12 cm. In goede staat.
Lot Chinees porselein. Bestaande uit: Familie Rose vaas met tuin decor en bodemmerk. Chinees/Japans. Een trekpot, roomkan en suikerpot met floraal/chinoiserie decor. En een dekselvaas met Geisha's, ci...
Twee karaffen met zilver, 833/000. Karaf met een geëtste meanderbewerking voorzien van een zilveren kraag en dop en een ring met ketting. ø15x32cm en een karaf met greep en een geëtste florale bewerki...
Friese draadglas theebus met 835/000 zilveren montuur met dubbele parelrand en idem dop met parelrand. Mr. P.J. Bierenbrootspot & J.P. v.d. Starre-Amsterdam. Circa 1900. Afmeting: 12 cm.
Pendant. Indonesische School. Circa 1970. Oude heer met hoed + oude dame. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 30 cm. In goede staat.
Bijzondere geelgouden ring, 750/000, met diamanten. Ring met in het midden een oud kussenvormig geslepen diamant met aan weerskanten 2 peervormig geslepen diamanten. Om deze middenstenen zitten 2 rand...
Prachtige witgouden ring, 750/000, met diamant. Ring met 3 strakke rozetten bezet met briljant geslepen diamanten, welke doorlopen in de band. Totaal ca 0,99 ct. Breedte ring 8,3 mm. ø 55, ca 4,3 gram...
Witgouden ring, 750/000, met smaragd en diamant. Rozetring met in het midden een rozet bezet met 7 singlecut geslepen diamanten, ca 0,07 ct met daaromheen een rand met 12 kleine rond gefacetteerde sma...
Dameshorloge, Tiffany & Co, model Portfolio, quarts-horloge, met een ronde stalen kast, ø 24mm, en schakelband voorzien van gematteerde bewerking. De band is voorzien van een vlindersluiting. Werkend....
Twee zilveren ringen, 925/000, met granaatachtige stenen. Een gewikkelde ring met verschillend gevormde zetkasten met gefacetteerde stenen, breedte 35mm, en een ring met peervormige granaten en markes...
Twee antieke Japanse bronzen figuren. Circa 1900. Japanse werkende vrouwen. Mooie patina. Afmeting: 16 - 17 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met turkoois. Ring met een grote ovale zetkast bezet met een ovale cabouchon turkoois, 18x14mm, de zijkant van de zetkast is opengewerkt met krullen. De band van de ring is v...
Drie Oosterse dekseldozen. Onder andere: Kampfer, met figuren/vleermuizen/messing decor. China/India. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 31 cm. In goede staat.
Witgouden ring, 585/000, met groene en diamant. rozetring met in het midden een rond gefacetteerde groene steen, met daaromheen een rand met 10 singlecut geslepen diamanten, ca 0,10 ct. ø kop 10 mm. ...
Ring, 333/000, met saffier en parel. Ring met een ovale bewerkte witte zetkast bezet met 2 rond gefacetteerde saffieren, ø 2,2mm, en een zoetwaterparel, ø 4,5mm. Grootte kop 17x11mm, ø 60, ca 2,4 gram...
Grote Chinees porseleinen Familie Rose stapeldoos met teksten, floraal, vleermuizen en vogel decor. Met bodemmerk. Afmeting: 24 x 14 x 17 cm. In goede staat.
Twee maal Japanse of Chinese porseleinen kop en schotels + deksel. Met Familie Rose vogel decor. Eén schotel heel. Eén schotel haarlijn. Twee kopjes goed. Eén deksel goed. Bodemmerken. Afmeting: 9 - 1...
Stel zilveren manchetknopen, 925/000, met tandjes. vierkante manchetknopen versierd met eikenbladen en een tand. 18x18mm. Totaal ca 13,2 gram. Nieuw
Oude Chinees porseleinen plaquette met vogels in takken decor. Gemerkt. Afmeting: H 37 x B 25 cm. In goede staat.
Geelgouden zegelring, 585/000, met lagensteen. Massieve ring met een achtkantig geslepen grijze lagensteen. Grootte kop: 16x13mm. ø 61, ca 8,5 gram. In goede staat
Zilveren klemband, 835/000, met bollen aan de uiteindes. ø bol 10 mm. ø armband 62 mm. ca 24,8 gram. In zeer goede staat
Geelgouden ring, 750/000, met saffier en zirconia. Ring met een ruiutvormige kop bezet met zirconia's en in het midden voorzien van een vierkant geslepen saffier. Breedte ring 13 mm. ca 5,8 gram. ø 59...
Lot zilveren sieraden met filigrain voorzien van 2 broches, 2 ringen en een horlogeband. Diverse gehaltes.
Twee antieke Franse wekkerklokken. Circa 1900. Compositie metaal. Eén maal vrouw met ezel, oxidatie. Eén maal infanterist met trompet, stukje afgebroken. Eén wijzer mist. Afmeting: 26 - 34 cm. In rede...
Zilveren jasseronarmband, 835/000, met 10 zilveren bedels. 18 cm. voorzine van veiligheidsketting. ca 19,7 gram.In goede staat