This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

45. Juliveiling 2020

AD-

Auction on Thursday, July 2, 2020 from 10:00

Completed | Default auction

Schildpad doos
Starting price 200 EUR

19e Eeuwse gecontourneerde schildpad theedoos/dekseldoos. Afmeting: 9 x 12 x 8 cm. In goede staat.

Groot tuinbeeld
Result: 40 EUR

Groot terracotta tuinbeeld met bronskleurige patina. 20e Eeuw. Stukje van basement af. Afmeting: H 69 cm. In goede staat.

2x Militaire oefensabels
Starting price 70 EUR

Twee 19e eeuwse militaire oefensabels. Oxidatie. Afmeting: L 105 cm. In goede staat.

Zilveren inktstel
Starting price 1.400 EUR

Bijzonder inktstel met zilver, 925/000. Inktstel op een rechthoekig gecontourneerd zwart houten basement rijkelijk versierd met zilveren elementen, met wapenschild met linten, voorzien van gravure: "...

2 Russische horloges
Result: 50 EUR

Lot met twee Russische horloges met automatische uurwerken. Een double model met dag en datum en een witmetalen model met datumaanduiding. Iin goede staat

Design bureaulamp
Starting price 30 EUR

Design metalen bureaulamp met groen glazen kap. 21e Eeuw. Afmeting: 37 x 25 x 16 cm. In goede staat.

Zilveren kovsch
Starting price 2.500 EUR

Zilveren kovsch, 84 zolotniks, voorzien van vergulding, deels met emaille versiering in wit grijs en rood. 14x7x7cm. ca 147 gram. In zeer goede staat

Kandelaar in Barok-stijl
Result: 90 EUR

Grote notenhouten gestoken kaarskandelaar in Barok-stijl. Italië. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 160 cm. In goede staat.

Zilveren bestek met messen
Result: 2.250 EUR

Groot zilveren bestek, 833/000, Model Haags Lofje met 8 tafel- en 7 dessertmessen, MT.: Koninklijke van Kempen en Begeer, Voorschoten, jl.:l:1971, 7 tafel- en 7 dessertvorken, waarvan 1 met gravure, 8...

Zilveren comfoor met ketel
Starting price 350 EUR

Zilveren comfoor met ketel, 833/000, gezaagd comfoor uit geheel uit zilver, geplaatst op 3 bolpoten, voorzien van een omgeslagen rand met filetbewerking met gecontourneerde beugel met graveerwerk. De ...

2x Chinees rolschilderij
Result: 300 EUR

Twee oude Chinese rolschilderijen. Eén maal katten bij waterpartij, met tekst en symbolen. Eén maal twee vogels bij bosschage + signatuur. Afmeting: circa 180 - 200 cm. In goede staat.

3x Tabakspotten
Result: 60 EUR

Drie antieke Hollandse Biedermeier tabakspotten, onder andere iepenhout en noten. Circa 1850. Afmeting: 15 - 23 cm. In goede staat.

Bronzen buste van Napoleon
Result: 150 EUR

Antieke bronzen buste van Napoleon Bonaparte op zwart marmeren sokkel. Circa 1900. Afmeting: 20 cm. In goede staat.

3x Anteke fotolijsten
Result: 50 EUR

Drie diverse antieke fotolijsten. 1x Messing verguld, 19e eeuw. 1x Messing vernikkeld met kruis en gravure, 19e eeuw. 1x Brons, historisme met putti, circa 1880. Afmeting: 18 - 24 cm. In goede staat.

Gouden oorclips met bloedkoraal
Starting price 180 EUR

Geelgouden oorclips, 585/000, met bloedkoraal. Oorclips met een bloemvormige rand bezet met een ronde bloedkoraal cabouchon. ø oorclip 11 mm. ca 4,2 gram. In goede staat

3 Zilveren kandelaren
Result: 225 EUR

Set met drie zilveren kandelaren, op vierkant gecontourneerde voet, met vierkante uitlopende pilaar en rond licht. MT.: 2x Gerritsen en van Kempen, Zeist. jl.: W:1956. 833/000, 1x MT.: Koninklijke van...

Grote schemerlamp
Result: 40 EUR

Grote terracotta bronskleurige tafellamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 78 x Ø 60 cm. In goede staat.

Broche, Fabrice Paris
Result: 70 EUR

Fraaie broche, Fashion jewellery, stillistisch gevormd en voorzien van diverse gekleurde stenen in een goudkleurige rand. Merk Fabrise Paris. 10x5cm. In goede staat.

2 Dozen divers
Result: 45 EUR

Twee dozen divers oud/antiek. Onder andere: aardewerk, Delfts, Makkum, porselein et cetera. 19e - 20e Eeuw. Enkele beschadigingen mogelijk. Afmeting: 8 - 25 cm. In goede staat.

Witgouden collier en hanger met diamant
Starting price 800 EUR

Witgouden collier met hanger, 750/000, met diamant. Een fijn ankercollier met daaraan een peervormige hanger bezet met briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,40 ct. grootte 18,5x10 mm. 42 cm. Totaal...

Zilveren sieradenset
Starting price 50 EUR

Zilveren sieradenset, 835/000, met een choker, armband, ring met open scheen, oorstekers en een broche. Allen gemaakt uit grillig gevormde staven. 50 cm, 18 cm, ca ø 50, 2x2cm en 5,5x2cm. totaal ca 46...

Groot Oosters/Indonesisch snijwerk
Starting price 110 EUR

Groot Oosters/Indonesisch snijwerk met landschap/buffel/figuren decor. 20e Eeuws. Afmeting: H 50 x B 105 cm. In goede staat.

H.C.A. Pardies, Gracht Rotterdam
Result: 950 EUR

Herman Cornelis Adolf Paradies. 1883 - 1960. Gracht Rotterdam met vele boten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

H. ten Cate, Poldergezicht met visser en windmolens
Result: 500 EUR

Henk ten Cate. 1867 - 1955. Poldergezicht met visser en windmolens. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 120 cm. In goede staat.

Zilveren doos, Hindoeïsme
Starting price 350 EUR

Birmese zilveren dekseldoos, uit een hoog zilver gehalte, achtkantig model versierd met offerende figuren. 11x8,5x6,5cm. ca 255 gram In goede staat

Antieke olielamp, 1900
Starting price 50 EUR

Antieke wit opaline-glazen tafel petroleumlamp. Circa 1900. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.

H. van Gessel, Havengezicht Rotterdam
Result: 275 EUR

H. van Gessel. Pseudoniem Delfgaauw. Havengezicht Rotterdam. Craquele. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 40 cm. In redelijke staat.

C.J. Bolt, Panoramisch landschap
Starting price 300 EUR

Cornelis Jan Bolt. 1823 - 1879. Heuvelachtig panoramisch landschap met vee en herders. Olieverf op paneel. Afmeting: H 23 x 27,5 cm. In goede staat.

2 Zilveren schalen
Result: 150 EUR

Twee zilveren schalen, trofeeën, één schaal, 800/000, met hamerslagdecoren voorzien van een omgeslagen rand met accoladevorm, op de bodem voorzien van een gravure: IX* Concorso Ippico Interregionale N...

Toegeschr. N. Pieneman, Biddende man
Starting price 500 EUR

Toegeschreven aan Nikolaas Pieneman. 1809 - 1860. Ongesigneerd. Geschenk aan kerk, zie verso. Biddende man. Krimpnaad paneel. Olieverf op paneel. Afmeting: H 70 x B 65 cm. In goede staat.

A. Karssen, Spelende kinderen
Result: 700 EUR

Anton Karssen. 1945 - 2019. Spelende kinderen in de duinen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Wandlamp empire stijl.
Starting price 80 EUR

Messing empire stijl wandlamp 3 lichts met koper beschilderde kap met kristallen top 2e helft 20e eeuw. 75x33 cm in goede staat.

4 Stel zilveren viscouverts
Starting price 320 EUR

Vier stel 835/000 zilveren viscouverts. Deels getorste stelen, steeleinde rond model met kam. Mr. J.H. Schijfsma-Sneek. Anno: 2x 1901, 2x W 1906, 4x X 1907. Afmeting: L 16,5 en 20,5 cm. Gewicht: circa...

3x Gietijzeren laarzen-schrapers
Result: 35 EUR

Drie antieke gietijzeren laarzen-schrapers. 19e Eeuw. Afmeting: 25 - 36 cm. In goede staat.

Antiek eiken bordenrek, 1880
Starting price 25 EUR

Antiek Hollands eikenhout gestoken bordenrek. Circa 1880. Afmeting: 114 x 64 x 8 cm. In goede staat.

Paul Gorge, Handwerkende vrouw in interieur
Starting price 500 EUR

Paul Gorge. 1856 - 1941. Handwerkende vrouw in interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 67 x B 55 cm. In goede staat.

3x Jan Hoowij, Divers
Starting price 170 EUR

Drie gouaches Jan Hoowij. 1907 - 1987. Eén maal rotspartij met bomen Spanje. Eén maal boomstronk voor bos 1935. Eén maal boomstronk voor rots. Gouaches op papier. Afmeting: H 48 x B 32 cm. In goede st...

Zilveren brandewijnkom
Result: 625 EUR

Zilveren brandewijnkom, 18e eeuw, versierd met drijfwerk van acanthusbladeren en bloemen. Voorzien van 2 grepen met putti, één is voorzien van een restauratie. 26x13x8cm. ca 227 gram. In goede staat

Jan Mankes, Melkende boerin
Starting price 225 EUR

Oude houtsnede. Gemonogrammeerd Jan Mankes. Niet hand gesigneerd. Melkende boerin. Afmeting: H 19,5 x B 14,5 cm. In goede staat.

23x 2½ Cent 1877 t/m 1941
Starting price 80 EUR

23x 2½ Cent 1877 t/m 1941. Compleet. In goede staat.

Zilveren taartschep+jamlepel
Result: 80 EUR

835/000 Zilveren taartschep deels floraal opengewerkt en met een afbeelding met zeilschepen, molens et cetera. Afmeting: 14 x 7 cm. Gewicht: circa 50 gram. Mr. A.M. Sustring-Sneek. En een 835/000 zilv...

J.J.H. van Leeuwen, Strandgezicht Scheveningen
Starting price 250 EUR

J.J.H. van Leeuwen, Den Haag. 21e Eeuw. Strandgezicht Scheveningen met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21 x B 25 cm. In goede staat.

2x Draken set schaakspel
Starting price 60 EUR

Twee schaakspelen. Drakensets met schaakbord van plexiglas en metaalkleurige kunststof schaakstukken. Afmeting: 11 x 42 x 42 cm. In goede staat.

K. Heynsius, Bosven
Result: 160 EUR

Kees Heynsius. 1890 - 1981. Art Deco geschilderd bosven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 56 x B 46 cm. In goede staat.

2 Lucifershouders met zilver
Starting price 125 EUR

Twee sierlijke kristallen luciferhouders met geëtst floraal decor geplaatst op een ronde zilveren voet, 833/000, met parelrand. Geplaatst op een zwarte houten basement. ø 11x22cm. In goede staat

Pendule, 1800
Starting price 1.000 EUR

Grote wit marmeren Louis Seize pendule met Korinthische zuilen. Circa 1800. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op zilveren bel en touwtjeslinger. Goede vuurvergulde bronzen ornamentuur. Afmeting: 47 x 29...

W. Zwart, Hollands landschap met koeien
Result: 50 EUR

W. Zwart. Circa 1930. Hollands landschap met koeien. Olieverf op linnen op paneel, marouflé. Afmeting: H 26 x B 36 cm. In goede staat.

Friese stoelklok
Result: 135 EUR

19e Eeuwse Friese stoelklok met wekker. Lood amateuristisch gerepareerd. Afmeting: 70 cm. In redelijke staat.

Evert Rabbers, Hös Jaan
Starting price 250 EUR

Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Huis van Hös Jaan Enschede. Hier staat nu het M.S.T. ziekenhuis. Aquarel op papier. Afmeting: H 26 x B 36 cm. In goede staat.

2 Zilveren miniaturen
Starting price 100 EUR

Twee grote zilveren miniaturen, 835/000, met een ophaalbrug, 9,5x4x5cm, en een figuur bij bedstede. 6,5x6,5x4cm. MT.: Lesener Amsterdam b.v. 1958-1988. Totaal ca 116 gram. In goede staat

Ernt Dezentjé, Bloemen, Kenyeri Flower Bali
Starting price 400 EUR

Ernt Dezentjé, Bloemen, Kenyeri Flower Bali. 1885 - 1972. Bloemen, Kenyeri Flower Bali. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 24 cm. In goede staat.

Antieke wekker, 1920
Starting price 90 EUR

Antieke wekker naar beeldhouwer Coustou. Circa 1920. Compositie metaal. Afmeting: 22 x 19 x 14 cm. In goede staat.

Lepelvaas met zilver en lepels
Result: 100 EUR

Kristallen lepelvaas met zilveren rand met parelbewerking, 833/000, ø6x8cm, gevuld met 12 zilveren theelepels, Art Deco, MT.:Hooijkaas, Schoonhoven. 11cm. ca 115 gram. In goede staat

Franse pendule
Starting price 80 EUR

Antieke Franse vergulde pendule op houten vergulde console (compositie metaal). 8 Daags, halfuurslag. Circa 1860. Afmeting 35 x 46 x 16 cm. Versiering stukje gietwerk los erbij en verder in redelijke ...

Zilveren bestekdelen.
Result: 120 EUR

Lot met zilveren bestekdelen, 833/000, met 11 taartvorkjes, 2 roomlepels en een taartschep versierd met een Louis XVI bewerking. MT.: J.M. van Kempen, Voorschoten, jl.:H,I,J: 1917-1918-1919. 13-25 cm....

J. Sluitkamp, Hollandse school schelpenvisser
Result: 80 EUR

J. Sluitkamp, Hollandse school schelpenvisser bij de branding. Circa 1930. Olieverf op linnen. Afmeting 40 x 50 cm. In goede staat.

Zilveren kandelaar
Result: 60 EUR

Zilveren kandelaar, 925/000, 3 lichts, ovaal met kantelrand, met strak gevormde armen, geplaatst op een ovale voet met kantelrand. MT.: Wolter Otto, Schwabisch Gmund. 21x7x10cm. ca. 158 gram. In goede...

Chinese trekpot
Starting price 50 EUR

Chinese natuurstenen trekpot met draken decor. Afmeting: 16 x 13 x Ø 6,5 cm. In goede staat.

3x Chinees Familie Rose/Mandarijn porselein
Result: 60 EUR

Drie delen 18e eeuws Chinees porselein. Familie Rose, Mandarijn decor. Eén schotel goed, één schotel + kopje chips. Afmeting: 7,5 - 12 cm. In redelijke staat.

2x Chinese sculpturen
Starting price 70 EUR

Twee Chinese terracotta geglazuurde figuren. Chinese vrouwen. Enkele chips. Afmeting: 24 - 33 cm. In redelijk/goede staat.

2x China, 20e eeuw
Starting price 45 EUR

Twee maal China. 20e Eeuw. Bestaande uit: Porseleinen penselenvaas met rozen decor + bodemmerk. Bewerkte kom, materiaal ?. Afmeting: 15 - 29 cm. In goede staat.

Chinese vergulde boeddha
Starting price 500 EUR

Vergulde Chinese bronzen boeddha zittend op lotusbloem. Met Chinese tekens en swastika. Afmeting: 18 x 12 x 10,2 cm. In goede staat.

Chinees Ming schaaltje, 16e eeuw
Result: 300 EUR

Chinees porseleinen Ming schaaltje. 16e Eeuw met herten decor en Christies sticker. Afmeting: 2,7 x Ø 13 cm. In goede staat.

Antieke bronzen boeddha
Starting price 100 EUR

Antieke Chinese of Tibetaanse bronzen boeddha in lotushouding. Afmeting: 15 x 9,5 x 7,2 cm. In goede staat.

3 Haarpinnen
Starting price 400 EUR

Drie bijzondere Aziatische haarpinnen handgemaakt uit geelmetaal; één gemaakt uit een gesneden jade in bloemvorm, één in parapluvorm met emaille en één in de vorm van een kever met stenen en emaille. ...

Zilveren eierlepel
Result: 90 EUR

Zilveren eierlepel, 833/000, met een bak voorzien van een geschulpte rand. De steel in gecontourneerd en versierd met graveerwerk. MT.: T.L.Uriot, Amsterdam jl.: S:1877. 20 cm. ca 53 gram. In goede st...

Sigarettenkoker en parfumfles met zilver
Result: 50 EUR

Sigarettenkoker en parfumflesje met zilver, 833/000. Lederen koker met stalen scharnier versierd met zilveren elementen voorzien van getrembleerde bewerking, 10x13x1,5cm, en een kristallen parfumflesj...

3x Zilveren lepels, 1809-1810
Starting price 150 EUR

Drie antieke zilveren lepels met Haags Lofje. Mr. Hendrik Overhulsman-Amsterdam. Anno 1809 - 1810 en herkeurmerken. Afmeting: 21 cm. Gewicht: circa 183 gram. In goede staat.

5x Chinese borden
Result: 250 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met landschap/tuin decor. Eén bord haarlijn. Afmeting: Ø 23,7 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese bamboe waaier
Starting price 300 EUR

Chinese bamboe waaier met Chinese familietekens. Afmeting: 33 x 57 cm. In goede staat.

Zilveren schaar met ketting
Starting price 130 EUR

Zilveren schaar met ketting en rokhaak, 833/000, Schaar met zilveren grepen, MT.: Weissich, Middelburg, 1817-1828, bevestigd aan een jasseronketting, voorzien van een rokhaak in schildvorm met ribdeco...

Antiek Japans bronzen figuur
Result: 225 EUR

Antiek Japans bronzen figuur. Godheid op rots. 19e Eeuw. Afmeting: 20 x 18 x 12 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein
Result: 40 EUR

Lot Chinees porselein. Bestaande uit: Familie Rose vaas met tuin decor en bodemmerk. Chinees/Japans. Een trekpot, roomkan en suikerpot met floraal/chinoiserie decor. En een dekselvaas met Geisha's, ci...

2 Karaffen met zilver montuur
Result: 150 EUR

Twee karaffen met zilver, 833/000. Karaf met een geëtste meanderbewerking voorzien van een zilveren kraag en dop en een ring met ketting. ø15x32cm en een karaf met greep en een geëtste florale bewerki...

Theebus met zilver, 1900
Result: 90 EUR

Friese draadglas theebus met 835/000 zilveren montuur met dubbele parelrand en idem dop met parelrand. Mr. P.J. Bierenbrootspot & J.P. v.d. Starre-Amsterdam. Circa 1900. Afmeting: 12 cm.

Pendant, 2x Portretten
Result: 60 EUR

Pendant. Indonesische School. Circa 1970. Oude heer met hoed + oude dame. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 30 cm. In goede staat.

Gouden ring met diamanten
Starting price 3.150 EUR

Bijzondere geelgouden ring, 750/000, met diamanten. Ring met in het midden een oud kussenvormig geslepen diamant met aan weerskanten 2 peervormig geslepen diamanten. Om deze middenstenen zitten 2 rand...

Witgouden ring met diamant
Starting price 1.950 EUR

Prachtige witgouden ring, 750/000, met diamant. Ring met 3 strakke rozetten bezet met briljant geslepen diamanten, welke doorlopen in de band. Totaal ca 0,99 ct. Breedte ring 8,3 mm. ø 55, ca 4,3 gram...

Witgouden ring met smaragd en diamant
Result: 150 EUR

Witgouden ring, 750/000, met smaragd en diamant. Rozetring met in het midden een rozet bezet met 7 singlecut geslepen diamanten, ca 0,07 ct met daaromheen een rand met 12 kleine rond gefacetteerde sma...

Tiffany horloge
Result: 200 EUR

Dameshorloge, Tiffany & Co, model Portfolio, quarts-horloge, met een ronde stalen kast, ø 24mm, en schakelband voorzien van gematteerde bewerking. De band is voorzien van een vlindersluiting. Werkend....

2 Zilveren ringen
Starting price 45 EUR

Twee zilveren ringen, 925/000, met granaatachtige stenen. Een gewikkelde ring met verschillend gevormde zetkasten met gefacetteerde stenen, breedte 35mm, en een ring met peervormige granaten en markes...

2x Japanse bronzen figuren
Result: 150 EUR

Twee antieke Japanse bronzen figuren. Circa 1900. Japanse werkende vrouwen. Mooie patina. Afmeting: 16 - 17 cm. In goede staat.

Gouden ring met turkoois
Starting price 250 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met turkoois. Ring met een grote ovale zetkast bezet met een ovale cabouchon turkoois, 18x14mm, de zijkant van de zetkast is opengewerkt met krullen. De band van de ring is v...

3x Oosterse dekseldozen
Starting price 70 EUR

Drie Oosterse dekseldozen. Onder andere: Kampfer, met figuren/vleermuizen/messing decor. China/India. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 31 cm. In goede staat.

Witgouden ring met groene steen
Starting price 180 EUR

Witgouden ring, 585/000, met groene en diamant. rozetring met in het midden een rond gefacetteerde groene steen, met daaromheen een rand met 10 singlecut geslepen diamanten, ca 0,10 ct. ø kop 10 mm. ...

Ring met saffier en parel
Result: 150 EUR

Ring, 333/000, met saffier en parel. Ring met een ovale bewerkte witte zetkast bezet met 2 rond gefacetteerde saffieren, ø 2,2mm, en een zoetwaterparel, ø 4,5mm. Grootte kop 17x11mm, ø 60, ca 2,4 gram...

Chinese Fam. Rose stapeldoos
Starting price 250 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose stapeldoos met teksten, floraal, vleermuizen en vogel decor. Met bodemmerk. Afmeting: 24 x 14 x 17 cm. In goede staat.

2x Japans of Chinees porselein
Result: 50 EUR

Twee maal Japanse of Chinese porseleinen kop en schotels + deksel. Met Familie Rose vogel decor. Eén schotel heel. Eén schotel haarlijn. Twee kopjes goed. Eén deksel goed. Bodemmerken. Afmeting: 9 - 1...

Manchetknopen, jachttrofee
Starting price 80 EUR

Stel zilveren manchetknopen, 925/000, met tandjes. vierkante manchetknopen versierd met eikenbladen en een tand. 18x18mm. Totaal ca 13,2 gram. Nieuw

Oude Chinese plaquette
Starting price 700 EUR

Oude Chinees porseleinen plaquette met vogels in takken decor. Gemerkt. Afmeting: H 37 x B 25 cm. In goede staat.

Gouden zegelring met lagensteen
Starting price 225 EUR

Geelgouden zegelring, 585/000, met lagensteen. Massieve ring met een achtkantig geslepen grijze lagensteen. Grootte kop: 16x13mm. ø 61, ca 8,5 gram. In goede staat

Zilveren slavenband met bollen
Starting price 60 EUR

Zilveren klemband, 835/000, met bollen aan de uiteindes. ø bol 10 mm. ø armband 62 mm. ca 24,8 gram. In zeer goede staat

Gouden ring met saffier en zirconia
Result: 150 EUR

Geelgouden ring, 750/000, met saffier en zirconia. Ring met een ruiutvormige kop bezet met zirconia's en in het midden voorzien van een vierkant geslepen saffier. Breedte ring 13 mm. ca 5,8 gram. ø 59...

Lot zilveren sieraden met filigrain
Result: 30 EUR

Lot zilveren sieraden met filigrain voorzien van 2 broches, 2 ringen en een horlogeband. Diverse gehaltes.

2x Franse wekkerklokken, 1900
Result: 150 EUR

Twee antieke Franse wekkerklokken. Circa 1900. Compositie metaal. Eén maal vrouw met ezel, oxidatie. Eén maal infanterist met trompet, stukje afgebroken. Eén wijzer mist. Afmeting: 26 - 34 cm. In rede...

Zilveren armband met bedels
Starting price 50 EUR

Zilveren jasseronarmband, 835/000, met 10 zilveren bedels. 18 cm. voorzine van veiligheidsketting. ca 19,7 gram.In goede staat