Chinese houtgestoken hocker met marmeren blad en floraal decor. Afmeting: 49 x Ø 46 cm. In goede staat.
Vroeg 18e Eeuwse Hollandse statenbijbel (staten generaal) met originele lederen band en koperen beslag. Pieter Keur, anno 1719, Dordrecht. Afmeting: 12 x 24 x 36 cm. Vochtvlekken en deels gerestaureer...
Bijbel met zilver. Bijbel met lederen kaft en goud op snee voorzien van zilveren hoekstukken, draagogen, ketting en een dubbel sluiting. Bijbel: oude en nieuwe testament. Met zilverwerk voorzien van g...
Zilveren schaal, 925/000, met glazen binnenschaal. Rond opengewerkte schaal met guirlandes uit bloemen, cartouchen en 4 gekrulde poten. Voorzien van 2 grepen. Met ronde glazen binnenbak voorzien van e...
Twee zilveren kandelaren, 925/000, futuristisch model, bol met 3 kegelvormige poten. Mexico. ø12x10cm. totaal ca 370 gram. In goede staat.
Twee oude Chinese rolschilderijen. Eén maal katten bij waterpartij, met tekst en symbolen. Eén maal twee vogels bij bosschage + signatuur. Afmeting: circa 180 - 200 cm. In goede staat.
Antieke Chinese houtgestoken hocker met marmeren blad. Afmeting: 62 x 34 x 34 cm. In goede staat.
Antieke kroonluchter in Barok-stijl. Circa 1900. Afmeting: 50 x 65 cm. In goede staat.
Antiek miniatuurschilderij met bewerkte messing lijst. Dame met hoed. Mooie kwaliteit. Gesigneerd. M. Rogé. Afmeting: Ø 4 cm. In goede staat.
Russisch orthodoxe houtgesneden heilige Maria met polychromie. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.
Antiek miniatuurschilderij. Twee meisjes met bloemen. Met bewerkte messing omlijsting. Mooie kwaliteit. Afmeting: H 8 x B 6 cm. In goede staat.
6x Afrika. 20e Eeuw. Bestaande uit: Groot masker met huid en schelpen. Klein masker met polychromie. Beeld met twee gezichten. Drie maal kralen sieraden. Afmeting: 20 - 57 cm. In redelijk/goede staat....
Vier oude Duitse getekende reclame ontwerpen op papier. Onder andere: Standard Tee Mischungen. Afmeting: H 35 x B 32 cm. In goede staat.
Zilver vergulde troon, 88 zolotniks, versierd met emaille. Troon, met scharnierend deksel, met cloissonne bewerking met floraal decor en een voorstelling van een mensfiguur met vogellichaam. 6x6x8cm. ...
Vier-delige 835/000 zilveren tafelset met staande handgreep en ajour gezaagde bakjes. Voorzien van bijbehorend origineel geslepen kristallen zoutvaatje, karafje met stop, strooibus met zilveren dop en...
Lot zilveren bestek, 833/000, model Haags lofje, met 8 tafellepels, 8 tafelvorken, 7 dessertvorken en 5 dessertvorken, allen voorzien van een monogramgravure aan de achterzijde. MT.: Gerritsen en van ...
Collier van getrommelde barnstenen bevestigd aan een double bolsluiting, met matte bewerking. 59 cm. breedte 16 mm. ca 65,7 gram. In goede staat
Zilveren broodmand, 835/000, ovaal gezaagd model met spijlen en floraal patroon, voorzien van een gesoldeerde parelrand. Geplaatst op een ovale ring met filetrand, deukje in. MT.: J.Krins, Schoonhove...
Rond ajour gezaagd 835/000 zilveren theecomfoor, afmeting: 15 x 10,5 cm. Met gecontourneerde, gegraveerde bovenrand op ronde gevulde poot, afmeting: Ø 7,5 cm. Mr. J.M. van Kempen-Utrecht. j.l. U = ann...
Bijzonder stel 925/000 zilveren ajour gezaagde kluwenmandjes met parelrand en voetstuk. MT. Walker & Hall, Sheffield. Anno 1905. Afmeting: 10,5 x 6 cm. Gewicht: circa 120 gram. In goede staat.
925/000 Zilveren cabaret met gegraveerde rand, afgeronde hoeken staand op vier bolpootjes. Mr. W. Baksteen en C.J. Middendorp-Rotterdam. Anno 1865. Afmeting: 21,5 x 18 x 3,5 cm. In goede staat.
Zilveren armband met hangers, 925/000. Armband met ovale jasseronschakels met daaraan 5 ronde hangers met een ster, met o.a. zirconia's. Voorzien van een carabijnhaak. 20 cm. ca 36 gram. Gebruiksporen...
Zilveren hanger, 835/000, met camee. Een ovale hanger met een brede rand met daarin een schelpcamee gesneden met 2 vrouwenhoofden. Grootte 23x45mm, inclusief oog. ca 6,9 gram. In goede staat
Rond zilveren dienblad, 833/000, met een omgeslagen rand met hamerslag en een opgelegde rand met bolbewerking. ø34x3cm. Gestempeld: Begeer, van Kempen en Vos, jl.: 1928. ca 940 gram. In goede staat.