Zilveren breipenhouder, 833/000, met bewerkte randen met verschillende patronen. Voorzien van draagring. wat gedeukt en open aan de onderzijde. 17,5 cm. ca 22, 3 gram In redelijke staat
Lot zilver met een rond bonbonmandje, 833/000, doos, 800/000 en een lepeltje met munt. En een alpaca tasje met beugel. totaal zilver ca 130 gram.
Zilveren strooibus, 833/000, peervormig op ronde voet met cannelures en floraal decor. Gekeurd in Alkmaar. Gerepareerd bij voet met aanzet bij de strooier. ø7x12,5cm. ca 103 gram. In goede staat
Fraai 925/000 zilveren bonbonschaal met florale graveringen, omgeslagen rand, hengsel en staand op vier bolpootjes. Anno 1994. Afmeting: 13,5 x 10,5 cm. Gewicht: circa 140 gram. In goede staat.
Gesigneerd bronzen figuur met goudkleurige patina. Circa 1920. Naakte dame op paard. Door de Bust? Afmeting: 34 x 31 x 12 cm. In goede staat.
Jugendstil erotisch bronzen figuur op marmeren basement. Bij knopdruk draait de naakte dame met druiven om zich naar faun. Circa 1910. Afmeting: 11 x 14 x 6 cm. In goede staat.
Fraai geëtst geslepen kristallen kelkglas op 835/000 zilveren poot. Met floraal gedreven afbeeldingen. Afmeting: 7 x 15 cm. In goede staat.
Antiek Perzisch kleed. Floraal/meerkleurig. Slijtage. Afmeting: 150 x 190 cm. In redelijke staat.
Twee miniatuur schilderijen. Eén maal portret koning, geheel geschilderd. Gesigneerd J. Canava. Eén maal dame met hoofddoek. Geschilderd. Olieverf op paneel. Afmeting: 6 - 7,5 Ø cm. In goede staat.
Vier delen kristal met zilver, met een zoutvaatje op zilveren voet, enkele chips, een mosterdpotje met zilveren deksel, een theebus, wat scheef, met zilveren voet en deksel met kraag en een 2 kleuren ...
Antieke palissanderhouten Zwitserse speeldoos met zes melodieën. Eén tand afgebroken.en meerdere tandpunten. Circa 1880. Afmeting: 13 x 35 x 19 cm. In redelijke staat.
Twee zilveren miniaturen, 835/000, met een strijdwagen met 4 paarden, MT.: Lesener Amsterdam b.v. 1958-1988, 7x3x4cm, en een stoommachine met figuur, MT.: Menegatti FLLI Vicenza, 1949-2008. 5x3x6cm. T...
Hollandse 19e eeuwse mahoniehouten theestoof met bandintarsia en koperen binnenbak. Afmeting: 42 x Ø 36 cm. In goede staat.
Twee Imari porseleinen schalen met paradijsvogel decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 3,5 x ø 19 cm. In goede staat.
Oude Chinese celadon wierookbrander op houtgestoken basement met draak decor. Haarlijn. Afmeting: H 16 x Ø 11 cm. In goede staat.
Zeldzaam mahoniehouten Louis Philippe schrijfsecretaire met uittrekbare schrijflade, nest en compartimenten. Circa 1880. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 168 x 103 x 52 cm. In zeer g...
Grote Chinees porseleinen vaas met opgewerkte bloemen en Foo-honden. Wit-bruine glazuur. Minimale glazuur schade. Afmeting: 36 x ø 30 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten Biedermeier vitrine opzetkast met schappen en origineel ringbeslag. Afmeting: 215 x 160 x 50 cm. In redelijk/goede staat.
Hollands mahoniehouten Empire kabinet. Circa 1820. Strak model, met origineel beslag. Lichte beschadiging. Afmeting: 225 x 160 x 60 cm. In redelijk/goede staat.
Grote bronzen kroonluchter. Zes-lichts. Circa 1900. Afmeting: 68 X Ø 50 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse compositie metalen siervazen met zwart marmeren basement. Historisme. Circa 1890. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Zilveren tabaksdoos, 833/000, aan de bovenzijde voorzien van een getrembleerde bewerking. de randen zijn voorzien van een ribdecor. MT.: A. van der Sluijs, Schoonhoven, jl.:Z:1859. 13x8x2,5cm.ca 108 g...
Twee 18e - 19e eeuwse Hollandse kopergeslagen beddepannen. Eén gemerkt met I.H.S. andere floraal. Beide in zeer goede staat. Afmeting: 90 - 108 cm.
Massief eiken twee-deurs kast met klein gestoken kuifje. Onder met twee lades. Circa 1860. Afmeting: 200 x 158 x 55 cm. In goede staat.