Sideboard met glazen deuren. Notenhout fineer, geeboniseerd. Middelste deur is voorzien van medaillon decor. Afmeting: 100 x 150 x 40 cm. In goede staat.
Drie maal antiek Duits/Engels aardewerk. Bestaande uit: Diep keramieken bord met spreuk, 19e eeuw. Mosterdpotje met plated montuur. Historisme schenkkan, Royal Doulton. Afmeting: 10 - 24 cm. In goede ...
Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Figuren bij kaarslicht. Olieverf op paneel. Verso geparketteerd. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In redelijke staat.
A. Wulfse. 1896 - 1979. Pot met bloemen. Scheurtje. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 65 cm. In redelijk/goede staat.
Drie delen Hollands Delfts blauwe Fayence. Bestaande uit: Dekseldoos, Porceleyne Fles. Bord, Porceleyne Fles. Bord, Royal Sphinx Maastricht met jacht decor. Afmeting: 15 - 20 ø cm. In goede staat.
Bronzen tafel, voorstellend zittende naakte vrouw die het tafelblad vasthoudt. 20e Eeuw. Afmeting: 57 x 80 x 70 cm. In goede staat.
Kees Terlouw. 1890 - 1948. Stadsgezicht Amsterdamse gracht met boten. Olieverf linnen. Afmeting: H 55 x B 70 cm. In goede staat.
Zilveren schaar met ketting en rokhaak, 833/000, Schaar met zilveren grepen, MT.: Weissich, Middelburg, 1817-1828, bevestigd aan een jasseronketting, voorzien van een rokhaak in schildvorm met ribdeco...
A. Durieux. (Alfred). 1921. 19e - 20e Eeuw. Herder met zijn schapen bij bosrand. Aquarel op papier. Afmeting: H 36 x B 27 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen vazen. 19e Eeuw. Trompetvormig en met Hocker decors. Afmeting: 25.5 x Ø12.2 cm. In goede staat.
Prachtige gestoken mahoniehouten voltaire stoel met bloemenranken en rode velours stoffering. Circa 1860. Louis Philippe. Afmeting: 127 x 85 x 65 cm. In goede staat.
Vier oude/antieke Chinese/Kantonese vazen met krijger decor + bodemmerk. Grote vaas heeft chip, verder in goede staat. Afmeting: 15 - 45 cm. In redelijk/goede staat.
Twee karaffen met zilver, 833/000. Karaf met een geëtste meanderbewerking voorzien van een zilveren kraag en dop en een ring met ketting. ø15x32cm en een karaf met greep en een geëtste florale bewerki...
Ongesigneerd. Circa 1900. Beladen van Aken met figuren in de winter. Olieverf op linnen. Afmeting: H 28 x B 43 cm. In goede staat.
Antiek Chinees porseleinen octagonale celadon vaas. Okerkleurig met craquelé glazuur en bodemmerk. Afmeting 24 cm. In goede staat.
Duitse Louis Philippe vier-laden commode met uitschuifbare schrijflade en gebogen front. Mahonie. Circa 1870. Afmeting: 91 x 100 x 57 cm. In goede staat.
Gesigneerd Tilly Moes. Circa 1950. Zonnebloemen op vaas. Olieverf op linnen. Afmeting: H 53 x B 41 cm. In goede staat.
Friese draadglas theebus met 835/000 zilveren montuur met dubbele parelrand en idem dop met parelrand. Mr. P.J. Bierenbrootspot & J.P. v.d. Starre-Amsterdam. Circa 1900. Afmeting: 12 cm.
Twee kuipstoelen met bruin lederen zittingen en chroom. Wired Chairs. Door Gastone Rinaldi Italië. Tweede helft 20e eeuw. Leder beschadigingen. Afmeting: 75 x 60 x 60 cm. In redelijke staat.
A. Peczely. 1891 - 1963. Tsjechoslowakije. Figuren in een kerk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Japanse of Chinese porseleinen bloempot met Foo-honden en floraal decor. Afmeting: 38 x Ø 51 cm. In goede staat.