Monogram S.O. omstreeks 1800. Duitse school met Oostenrijks berglandschap met waterval, huizen en figuren. Bijzondere vergulde lijst met uitgewerkte rozen. 102x75cm in goede staat.
Rond zilveren schaaltje, 800/000, voorzien van bloemenmand. Met opengewerkte rand versierd met bloemen. ø13cm, ca 107 gram. In zeer goede staat
Wilhelm Westerop. 1876 - 1954. Duitse School. Doberman Pincher. Olieverf op linnen. Afmeting: H 41 x B 33 cm. In goede staat.
Cor Noltee. 1903 - 1967. Landschap met boerderij, boer en koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 36 x B 44 cm. In goede staat.
23x 2½ Cent 1877 t/m 1941. Compleet. In goede staat.
Fries' draadglas roomkom op zilveren voet Ø 5,5 cm. met parelrand, en een zilveren Biedermeier roomlepel met getorste haaksteel en opengewerkt floraal heft. Afmeting: 14 x 12 cm. In goede staat.
Feike C. Nossen. Den Helder, 1916. Hollands landschap met bloeiende fruitbomen en koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.