This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

45. Juliveiling 2020

AD-

Auction on Thursday, July 2, 2020 from 10:00

Completed | Default auction

Antiek eiken bordenrek, 1880
Starting price 25 EUR

Antiek Hollands eikenhout gestoken bordenrek. Circa 1880. Afmeting: 114 x 64 x 8 cm. In goede staat.

2x Chinese/Japanse vazen
Result: 200 EUR

Twee antieke Chinese/Japanse porseleinen vazen met groene celadon-kleurige glazuur en floraal decor. Circa 1900. Afmeting: 25 x Ø 13 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Result: 110 EUR

Antieke Chinees porseleinen vaas met geisha decor. Circa 1880. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.

G. de Jong, Vaas met bloemen
Starting price 250 EUR

Germ de Jong, 1938. 1886 - 1967. Vaas met bloemen. Pastel op papier. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Onduid.gesign., Berglandschap
Result: 600 EUR

Monogram S.O. omstreeks 1800. Duitse school met Oostenrijks berglandschap met waterval, huizen en figuren. Bijzondere vergulde lijst met uitgewerkte rozen. 102x75cm in goede staat.

Zilveren schaaltje met bloemen
Starting price 60 EUR

Rond zilveren schaaltje, 800/000, voorzien van bloemenmand. Met opengewerkte rand versierd met bloemen. ø13cm, ca 107 gram. In zeer goede staat

10x Tin (divers)
Result: 80 EUR

Tien delen tin. Divers. 19e Eeuw. Bestaande uit: Kannen, dekseldoos, kandelaar, klepkan. Afmeting: 16 - 30 cm. In goede staat.

W. Westerop, Hondenportret
Result: 90 EUR

Wilhelm Westerop. 1876 - 1954. Duitse School. Doberman Pincher. Olieverf op linnen. Afmeting: H 41 x B 33 cm. In goede staat.

C. Noltee, Landschap met boerderij, boer en koeien
Starting price 300 EUR

Cor Noltee. 1903 - 1967. Landschap met boerderij, boer en koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 36 x B 44 cm. In goede staat.

23x 2½ Cent 1877 t/m 1941
Starting price 80 EUR

23x 2½ Cent 1877 t/m 1941. Compleet. In goede staat.

16x Zilveren gulden, divers
Result: 190 EUR

16x Zilveren gulden. 1904, 1912, 1914, 1915 en 1922 t/m 1944. Compleet. In goede staat.

3x Jan Hoowij, Divers
Starting price 170 EUR

Drie gouaches Jan Hoowij. 1907 - 1987. Eén maal rotspartij met bomen Spanje. Eén maal boomstronk voor bos 1935. Eén maal boomstronk voor rots. Gouaches op papier. Afmeting: H 48 x B 32 cm. In goede st...

Roomkom + roomlepel
Starting price 60 EUR

Fries' draadglas roomkom op zilveren voet Ø 5,5 cm. met parelrand, en een zilveren Biedermeier roomlepel met getorste haaksteel en opengewerkt floraal heft. Afmeting: 14 x 12 cm. In goede staat.

Set met 2 zilveren lepels en een bakje
Starting price 60 EUR

Set met 2 zilveren lepels en bakje, 800/000. Twee zilveren lepel met een ronde bak met geschulpte rand voorzien van vergulding met een steel met meander bewerking en een verguld bakje met omgeslagen r...

Zilveren opengewerkte schaal
Result: 150 EUR

Zilveren opengewerkte schaal, 800/000. Ronde schaal versierd met voluten, kwabben en rasterdecor geplaatst op 4 opengewerkte poten met voluten met rasterdecor. Kristallen binnenschaal ontbreekt. ø21x1...

Grote Chinese Familie Rose vaas
Result: 180 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met figuren/floraal decor. Afmeting: 62 x Ø 24 cm. In goede staat.

10x Andy Warhol, Campbells Soup
Result: 750 EUR

Tien lithografieën van Campbells Soup door Andy Warhol. Published by Sunday B. Morning. Litho op papier. Afmeting: H 90 x B 58,3 cm. In goede staat.

Feike C. Nossen, Hollands landschap
Starting price 100 EUR

Feike C. Nossen. Den Helder, 1916. Hollands landschap met bloeiende fruitbomen en koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Lot divers zilver
Result: 80 EUR

Lot divers zilver met een couvert, lepel en vork, Haags Lofje, MT.: Gerritsen, Zeist, met monogram, 4 ronde servetbanden waarvan één van George Jensen, voorzien van gravure, een compotelepel, een room...

Duitse flakkijker WO II
Result: 1.100 EUR

Duitse WO II flakgeschut-kijker. P.F. 10 x 80 CXN. Nr. 74201 55716. In originele vurenhouten opbergkist. Afmeting: 35 x 21 x 17 cm. In zeer goede staat.

3x Antieke pistolen
Result: 250 EUR

Drie antieke pistolen. Bij twee mechanisme onschadelijk. Afmeting: 13 - 18 cm. In redelijk/goede staat.