Drie diverse antieke Chinees porseleinen kommen. Cargo et cetera. Bestaande uit: Celadon, scherf eraf + Floraal decor, met bodemmerk + floraal decor, later. Afmeting: 14 - 19 cm. In redelijk/goede sta...
Gebedsmolen uit een zilverhoudende legering, versierd met turkoois, lapis lazuli, granaten en een benen versierde rand met tekst. ø9x26cm. Eén turkoois ontbreekt. Verder in goede staat.
Tien delen antiek Chinees porselein. 18e Eeuw. Familie Rose, Samson decor. Bestaande uit: Vier kopjes (één haarlijn), vijf schotels (twee beschadigd), één kom (haarlijn). Afmeting: 7 - 14 cm. In redel...
17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi bord. Gecontourneerd, met landschap/floraal/paradijsvogel decor. Chips rand. Afmeting: Ø 21,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen kopjes met bruin glazuur en gouden bloemen. Afmeting: 4,5 x Ø 8 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen penselen wasschaal met rode glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: 3,5 x Ø 11,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schaal met floraal/insekten decor. Met bodemmerk. Chip en twee haarlijnen. Afmeting: 5,5 x Ø 19,8 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen vierkante vaas met ribbels en lichtbruin craquele glazuur. Oude haarlijn. Afmeting: 19 x 11 x 11 cm. In redelijk/goede staat.
Fraaie zilver vergulde ring, 925/000, met panterdecor uit zwart emaille en bovenop een rechthoekige bolle carneool geklemd tegen 4 poten. breedte kop 12 mm. ca 9,7 gram. ø62. In goede staat
Elegante witgouden ring, 750/000, dubbel entouragemodel met 21 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0.70 crt. De kop is wat hoger op de ring gezet en de buitenste rand met diamanten heeft de vorm va...
Zeldzame grote Chinees porseleinen Queng Lung drinkbeker met landschap/goud/floraal decor. Afmeting: 14 x Ø 10,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose vaas met geel glazuur, floraal decor en roze strik + bodemmerk. Afmeting: H 26 x Ø 16,2 cm. In goede staat.
Twee miniatuur schilderijen. Eén maal portret koning, geheel geschilderd. Gesigneerd J. Canava. Eén maal dame met hoofddoek. Geschilderd. Olieverf op paneel. Afmeting: 6 - 7,5 Ø cm. In goede staat.
Antieke palissanderhouten Zwitserse speeldoos met zes melodieën. Eén tand afgebroken.en meerdere tandpunten. Circa 1880. Afmeting: 13 x 35 x 19 cm. In redelijke staat.
Lot met 6 zilveren ringen, met o.a. markesiet, onyx, zirconia;s parelmoer en parel. totaal ca 418,3 gram. Diverse gehaltes. In goede staat
Hollandse 19e eeuwse mahoniehouten theestoof met bandintarsia en koperen binnenbak. Afmeting: 42 x Ø 36 cm. In goede staat.
Geelgouden staafbroche, 585/000, met diamant. Klein staafbroche bezet met een rij met diamantjes met een oud slijpsel. 30x2mm. ca 2,0 gram. In goede staat
Geelgouden rijring, 585/000, met diamant. Rijring met 3 witgouden 4-poot chatons bezet met 3 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,60ct VS-G. breedte 4 mm, ca 3,9 gram. ø57. Nieuw
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met floraal decor en karaktertekens. Afmeting: 37 x Ø 24 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen vazen. Een Floraal/vogeldecor met vier tekens bodemmerk. Twee Floraal/drakendecors met chip in de bovenrand. Afmeting: 17-19 cm. In redelijk goede staat.
Grote bronzen kroonluchter. Zes-lichts. Circa 1900. Afmeting: 68 X Ø 50 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse compositie metalen siervazen met zwart marmeren basement. Historisme. Circa 1890. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Elegante fijne witgouden rozetoorstekers, 585/000, met amethist en diamant. Ronde oorstekers met in het midden een rond gefacetteerde amethist, ø3,2mm, met daaromheen een rand met 24 briljant geslepen...
Kleine Chinese Yixing theepot met bodemmerk. Chip dekselrand. Afmeting: 6 x 10 x Ø 6,3 cm. In goede staat.