Antiek bronzen buste. Gesigneerd Derre La Fonderie de Paris. Man met capuchon. Afmeting: 19 x 19 x 10 cm. In goede staat.
Groot lot sieraden met o.a. colliers, oorclips, een horloge en munten.
Twee maal Italiaans albast. 20e Eeuw. Bestaande uit: Tazza en een bal. Afmeting: Ø 8 - Ø 22 cm. In goede staat.
Een briljant geslepen diamant, 0,35 ct F/VS2. Voorzien van IGI certificaat. 389903785
Chinese houtgestoken hocker met marmeren blad en floraal decor. Afmeting: 49 x Ø 46 cm. In goede staat.
Hoge Chinese houtgestoken hocker met marmeren blad en floraal decor. Gesigneerd. Afmeting: 92 x Ø 32 cm. In goede staat.
Lot diversen met Duitse klokomranding plated, twee jugendstil vazen uilendecor, koperen ketel en kan. Afmeting: 18 - 38 cm. In goede staat.
Antiek plated visbestek in mahoniehouten cassette en ivoor imitatie heffen. Afmeting: 7 x 35 x 25 cm. In goede staat.
Zilveren hanger en oorhangers, 925/000, met zwarte stenen. Ronde hanger met zwarte stenen en een gezaagde ster, ø 25x33mm en een paar oorhangers met brisures en een ovale hanger pave gezet met zwarte ...
Twee Oosterse Djatihouten leeuwen met benen tanden en klauwen. 20e Eeuw. Afmeting: 27 - 47 cm. In goede staat.
Antieke Franse bronzen buste, van de Heilige Vinzenz von Paul, 19e Eeuw. F. Barbedienne Fondeur. Reduction mecanique. Oude heer. Kardinaal? Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Geelgouden zegelring, 585/000, met malachiet. Ring met een rechthoekige kop bezet met een malachietsteen. Grootte kop 15x13mm. ø 61 ca 6,9 gram. Steen wat bekrast, verder in goede staat
Twee antieke koperen bakvormen. Eén maal met divers fruit decor. Afmeting: 20 - 34 cm. In goede staat.
Antieke dirigentstok in foedraal. Fraaie dirigentstok met ivoor en ebbenhout, voorzien van een zilveren applique met gravure: Souvenir A.D.V.E.N.D.O. Bloemendaal, 1897. Voorzien van witmetalen uiteind...
Drie delen antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Familie Rose kopje met groene glazuur, floraal + bodemmerk. Twee schotels, republiek, geisha's in tuin decor + tekst + bodemmerk. Afmeting: ø 9,5 - ...
Handingekleurde Japanse gesigneerde prent. Figuren te paard. In wortelnoten lijst. Afmeting: H 53 x B 71 cm. In goede staat.
Twee maal David Cornel bronzen éénhoorns. The golden unicorn + plated en bronzen éénhoorn, gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 10 - 20 cm. In goede staat.
19e Eeuwse marmeren buste van Caesar Augustus. Kleine chip neus. Afmeting: 15 cm. In redelijk/goede staat.
Geelgouden slagring, 585/000, met diamant en parel. Slagring met aan weerskanten in de band 4 diamanten met een oudslijpsel. Aan de uiteinde van de slag is aan de ene zijde een diamant met oud briljan...
Antieke zilveren pronkbeker, 800/000, met deksel. Beker op ronde voet, versierd met een cartouche met putti, vier opgesoldeerde vrouwfiguren, en floraal gedreven bewerking. Met op het deksel een adela...
Antiek miniatuurschilderij met bewerkte messing lijst. Dame met hoed. Mooie kwaliteit. Gesigneerd. M. Rogé. Afmeting: Ø 4 cm. In goede staat.
Antieke terracotta Friedrich Goldscheider Wien Jugendstil buste. Ontwerp Van Steen. Meisje in klederdracht. Afmeting: 39 x 37 x 21 cm. In goede staat.
Antieke vruchtenhouten religieus snijwerk. Circa 1900. Afmeting: 45 x 50 x 6 cm. In goede staat.
Collier van grijze cultivé parels, wat grillig gevormd, ø 6,5-7mm, bevestigd aan een zilveren sluiting, 835/000, in bloemvorm met een witte parel. lengte 56 cm. In goede staat.