Drie maal Portugese Fayence. Parapluhouder + twee kaarskandelaren. Tweede helft 20e eeuw. Ceramica Conimbriga. Met floraal/dieren decor. Afmeting: 27 - 55 cm. In goede staat.
Vijf-delig oud Delfts Fayence kaststel met floraal/landschap/figuren decor. Circa 1900. Afmeting: 29 - 40 cm. In goede staat.
Vier maal antiek Fayence Holland. Bestaande uit: 19e eeuws vaasje met chinoiserie decor, goed. Polychrome bordje, 18e eeuw. Schevenings bordje. 18e Eeuws polychrome bord met portretten decor. Verlijmi...
Twee antieke Hollandse plateel vazen. De Duif - Den Dolder. Circa 1920. Afmeting: H 28,5 cm. In goede staat.
Deense Royal Copenhagen porseleinen schaal met kreeft. Ontwerp Jurgen Balslov 1963. 20e Eeuw. Afmeting: 5 x 18 x 19 cm. In goede staat.
Grote Duitse Fürstenberg porseleinen pronk dekselvaas met handbeschilderd floraal/ramskoppen decor. 20e Eeuw. Afmeting: 58 x 34 x ø 21 cm. In goede staat.
Vijf maal divers antiek. Aardewerk + een glas. Onder andere: Villeroy & Boch bierpul, haarlijnen. Mettlach V.B. Jugendstil bierpul met tinnen deksel. Georg Schmider Zell vaas 'immer wirß das Glück ist...
Vijf maal keramiek. Koningshuis. Bestaande uit: 2x Beker, Juliana-Bernhard 1937. 2x Borden, Wilhelmina 1898 - 1938. 1x Bord, huwelijk prinses Juliana. Afmeting: 15 - 20 cm. In goede staat.
Vijf-delig Chinees 19e eeuws Kang Xi-stijl kaststel met vier tekens bodemmerk en paradijsvogel decor. Eén deksel zit vast, twee vazen haarlijn hals, minimale chips. Afmeting: 25 - 28 cm. In redelijk/g...
Grote Chinese porseleinen schotel met Ming/hertendecor en gecontourneerde omranding. Afmeting: Ø 49,8 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose pot met geel en blauw-groen glazuur, voorzien van draken decor. Bodemmerk. Afmeting: 12 x Ø 16,4 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinese Yixing trekpot met geritste bodemmerken en metalen monturen. Haarlijnen + chips. Afmeting: 8,5 x 13,5 x Ø 8,5 cm. In redelijk/goede staat.
Drie delen oud/antiek Chinees porselein. Eén maal grote Quan Yin Blanc de Chine, losse handen, één hand gerestaureerd. Eén maal Blanc de Chine Chinese figuur met waaier, chip basis, gerestaureerd. Eén...
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Haarlijnen. Afmeting: Ø 22,5 cm. In redelijke staat.
Vijf diverse antieke 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Queng Lung, Familie Rose, floraal/landschap decor. Drie borden haarlijn. Eén bord randschade. Afmeting: Ø 22 - Ø 23 cm. In redelijke staat.
Twee 19e eeuwse Japans porseleinen bloempotten met floraal decor. Octagonaal. Afmeting: 20 x 23 x 23 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen lachende boeddha. Eén chip bedelketting. Afmeting: 22 x 18 x 11 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met bloempot decor. Haarlijn. Afmeting: Ø 32 cm. In redelijke staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kommen met Amsterdams bont decor. Eén kom haarlijn + chip. Afmeting: Ø 14,3 - 14,7 cm. In redelijk/goede staat.
Vier antieke Chinees porseleinen Familie Rose borden. 18e - 19e Eeuw. Floraal/vogel/insekten decor. Drie borden haarlijn. Afmeting: Ø 22 - Ø 23 cm. In redelijke staat.
Japanse houtsnede met tekst + signatuur. 20e Eeuw. Reizend gezelschap. Houtsnede op papier. Afmeting: H 24 x B 33 cm. In goede staat.
Vier grote Chinees porseleinen plaquettes met Familie Rose berglandschap decor, tekst en signatuur. Met houten omlijsting. Afmeting: H 103 x B 39 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met fantasie/fabel figuur in landschap. Zeldzaam decor. Afmeting: 19 x Ø 11,5 cm. In goede staat.
Groot Chinees porseleinen tablet met blauw glazuur en reliëf decor met witte draak. Afmeting: 3 x Ø 31 cm. In goede staat.