Drie delen oud/antiek Chinees porselein. Eén maal grote Quan Yin Blanc de Chine, losse handen, één hand gerestaureerd. Eén maal Blanc de Chine Chinese figuur met waaier, chip basis, gerestaureerd. Eén...
Geelgouden oorstekers, 585/000, met saffier en diamant. Oorstekers met een witgouden dubbele rozet in het midden bezet met een ovaal gefacetteerde saffier en daaromheen 24 singlecut geslepen diamantje...
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Haarlijnen. Afmeting: Ø 22,5 cm. In redelijke staat.
Antieke Hollandse mahoniehouten eethoek met ovale gecontourneerde tafel en zes stoelen met rode velours bekleding. Circa 1860. Afmeting: 75 x 142 x 102 cm. / 95 x 50 x 40 cm. In uitstekende staat.
Grote antieke messing Neo Gotische penkandelaar met leeuwen. 19e Eeuw. Afmeting: 42 x Ø 15 cm. In goede staat.
Vijf diverse antieke 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Queng Lung, Familie Rose, floraal/landschap decor. Drie borden haarlijn. Eén bord randschade. Afmeting: Ø 22 - Ø 23 cm. In redelijke staat.
Twee grote oude Franse opaline glazen petroleumlampen met Napoleon en vrouwenportret. 20e Eeuw. Afmeting: H 80 cm. In goede staat.
Eikenhouten Art Deco bijzettafel. Circa 1930. Afmeting: H 66 x ø 65 cm. In goede staat.
19e Eeuwse messing theekan op origineel comfoor met leeuwenpootjes. Afmeting: 38 x 30 x 14 cm. In goede staat.
Geelgouden staafbroche, 585/000, met diamanten en robijn. Antieke broche bestaande uit een verlopende rij om -en-om bezet met rond gefacetteerde robijnen en diamanten met een oud briljant slijpsel. to...
Twee 19e eeuwse Japans porseleinen bloempotten met floraal decor. Octagonaal. Afmeting: 20 x 23 x 23 cm. In goede staat.
18e Eeuwse zachthouten kinderstoel met spijlen. Afmeting: 47 x 45 x 49 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse roodkoperen melkbus met hengsels. Afmeting: 64 x Ø 37 cm. In goede staat.
Een paar oorhangers en een armband met lapis lazuli. Oorhangers met ronde zilveren knop met een lapis lazuli en daaronder een peervormige lapis lazuli met zilveren band, cm, en een armband van lapis l...
Chinees porseleinen lachende boeddha. Eén chip bedelketting. Afmeting: 22 x 18 x 11 cm. In goede staat.
19e Eeuws mahoniehouten kistje met bandintarsia en been. Afmeting: 6 x 20 x 16 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met bloempot decor. Haarlijn. Afmeting: Ø 32 cm. In redelijke staat.
Lot met negen lossen snoeren met witte zoetwaterparels, ø ca 9 mm. lengte per snoer ca 39 cm. Nieuw
Eiken twee-deurs kast + twee laden. Biedermeier. Circa 1860. Massief. Afmeting: 203 x 160 x 48 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse koper genagelde aker met hengsel. Afmeting: 30 x ø 43 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kommen met Amsterdams bont decor. Eén kom haarlijn + chip. Afmeting: Ø 14,3 - 14,7 cm. In redelijk/goede staat.
Voor-oorlogse bakelieten telefoon in bakelieten kist. Gemerkt Ormond England. Afmeting: 11 x 26 x 20 cm. In goede staat.
Collier van parels en malachiet voorzien van een gouden hanger en sluiting, 585/000. Collier van zoetwaterparels en malachiet, ø7mm, met gouden bollen. In het midden van het collier voorzien van een o...
Vier antieke Chinees porseleinen Familie Rose borden. 18e - 19e Eeuw. Floraal/vogel/insekten decor. Drie borden haarlijn. Afmeting: Ø 22 - Ø 23 cm. In redelijke staat.