Geelgouden zegelring, 585/000, met malachiet. Ring met een rechthoekige kop bezet met een malachietsteen. Grootte kop 15x13mm. ø 61 ca 6,9 gram. Steen wat bekrast, verder in goede staat
19e Eeuwse marmeren buste van Caesar Augustus. Kleine chip neus. Afmeting: 15 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek bronzen figuur op zwart marmeren sokkel. Jager met geweer. Circa 1900. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Geelgouden oorstekers, 585/000, in de vorm van een knoop met lijnbewerking. ø 7,5 mm. ca 2,0 gram. In goede staat
Collier van goudkleurige kralen, ø 12mm, ingelegd met edelstenen stukjes, o.a. lapis en parelmoer. Voorzien van double sluiting. lengte 70 cm. In goede staat.
Groot bronzen figuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Buste edelhert. Afmeting: 67 x 45 x 25 cm. In goede staat.
Antieke terracotta Friedrich Goldscheider Wien Jugendstil buste. Ontwerp Van Steen. Meisje in klederdracht. Afmeting: 39 x 37 x 21 cm. In goede staat.
Antieke vruchtenhouten religieus snijwerk. Circa 1900. Afmeting: 45 x 50 x 6 cm. In goede staat.
Twee goud op zilveren hangers, 925/000. Een medaillon, ovaal model met rode steen, 40x23mm, en een kruis met zirconia, 49x24mm. Totaal ca 17,4 gram.
Geelgouden slagring, 585/000, met diamant en parel. Slagring met aan weerskanten in de band 4 diamanten met een oudslijpsel. Aan de uiteinde van de slag is aan de ene zijde een diamant met oud briljan...
Vier antieke miniatuurschilderijen in Louis Seize-stijl. Bewerkte messing omlijsting. Damesportretten. Met verso monogrammen met kroon. Gesigneerd Sillas. Afmeting: H 6 x B 5 cm. In goede staat.
Decoratief blikken gelithografeerd Duits reclamebord van Mondamin. Met reliëf. 21e Eeuw. Afmeting: H 39 x B 29 cm. In goede staat.
Zeer fraaie houten reisnecessaire met zilver, 800/000. Gecontourneerd houten kistje met intarsia op het deksel en geplaatst op 4 metalen pootjes. Gevuld met een kristallen potje met zilveren deksel, e...
Twee zilveren kandelaren, 830/000, Deens, op een vierkant gecontourneerde voet en een vierkant gecontourneerd licht. Assayer: Johannes Siggard, 1944. 11x11x11cm.
Collier van grijze cultivé parels, wat grillig gevormd, ø 6,5-7mm, bevestigd aan een zilveren sluiting, 835/000, in bloemvorm met een witte parel. lengte 56 cm. In goede staat.
Duitse bronzen sierschaal. Gesigneerd Nuss 48. Fritz Nuss. Duitse School. 1907 - 1999. Rondom figuren/dieren decor. Afmeting: 5 x Ø 30,3 cm. In goede staat.
Russisch orthodoxe houtgesneden heilige Maria met polychromie. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.
Rond ajour gezaagd 835/000 zilveren theecomfoor, afmeting: 15 x 10,5 cm. Met gecontourneerde, gegraveerde bovenrand op ronde gevulde poot, afmeting: Ø 7,5 cm. Mr. J.M. van Kempen-Utrecht. j.l. U = ann...
925/000 Zilveren cabaret met gegraveerde rand, afgeronde hoeken staand op vier bolpootjes. Mr. W. Baksteen en C.J. Middendorp-Rotterdam. Anno 1865. Afmeting: 21,5 x 18 x 3,5 cm. In goede staat.
Collier met bloedkoraal en parels aan een antieke geelgouden streekbroche, 585/000. Collier met vijf rijen bloedkoraal en parel bevestigd aan een sierlijke 19e eeuwse ronde sluiting versierd met bloed...
Kapitale fraaie 835/000 zilveren sleef met getorste steel met parels en floraal heft met C-voluten en een vogel. Ovale florale diepe bak met C-voluten en een vogel. Mr. Gebr. S. en H. Reitsma-Sneek. A...
Drie zilveren miniaturen op plaat, 835/000, met een fotograaf met echtpaar, 6,5x3x3cm, een man aan de schandpaal, 5,5x3,5x3,5cm, en een paar zagende manen, 5,5x3x3,5cm. MT.: Lesener Amsterdam b.v. 195...
Antiek Hembrug sabel. WO I ? Klewang, Nederlands Indië. Afmeting: L 74 cm. In goede staat.
Antiek gegraveerd zwaard met heft van roggehuid. Gestempeld met goud en tekst proved. 19e Eeuw. Originele patina. Oxydatie. Afmeting: L 98 cm. In goede staat.