Wedgwood 2-delig (kerst) mokkasetje met 2 kop & schotels, suikerpotje en melkkan. Geheel gedecoreerd met kerstdecor. Gemerkt Wedgwood Windsor Christmas 20e eeuw Cond.: G
Engelse schenkkan begin 20e eeuw,van eikenhout met silver plated ringen, met porseleinen binnenpot deels gebarsten, scharnierend deksel met knop van been, schenktuit in de vorm van een bewerkt hoofd. ...
Doos divers porselein o.a; 2x Delfts blauwe borden, aardewerken schenkkan, groen handbeschilderde vaas, 12 diverse miniatuurvaasjes, blauw Chinese kom, bonte handbeschilderd bord mer oortjes. Alles 20...
1x Tabakspot Delfts bont geheel handbeschilderd met bloemen 70-er jaren 18xø20cm. Cond.: G. 3x Blauwe bordjes gemerkt Artus, rand heeft een bloemendecor 20e eeuw (randschade)
3 Delen divers blauw o.a; 1x Delfts blauwe schotel van de KLM Royal Dutch Airlines 1919 - 7 Oct. - 1949. Handbeschilderd ø29,5cm. Cond.: G 1x Blauwe dekselschaal met oortjes 20e eeuw 14xø21,5cm. Cond....
2 Porseleinen kaarsenkandelaars gemerkt Kaiser Germany Duchesse. Kandelaars zijn prachtig gedecoreerd met bloemotief 20e eeuw. 7x10x8cm. Cond.: U
Porseleinen dekselpot gemerkt Kaiser Germany. Pot is prachtig gedecoreerd met bloemen en vlinders 20e eeuw. 26xø14,5cm. Cond.: G
Sierkannetje waarschijnlijk 1880/1890, metaal silver plated,met opengewerkt druivendecor houder waarin blauwe glasschenkkan. H.14 cm.
6 Delen kristal & glas o.a; 1x mooi geslepen koekjestrommel op hoog voetje, 2x kristallen karafjes, 1x kristallen waxinelichtje houder, 2x glazen bonbonschaaltje (1 op voet) Cond.: G
Aardewerken vaas met bloemen gemerkt Bassano, beschadigd 24x29x27cm. Cond.: G
1x Bloemenvaas gemerkt KPM Germany, beschilderd met bloemen 19cm. 5x Aardewerken drinkbekers gemerkt CHODZIEZ Poland. 1x Aanbiedschaaltje met hengsel gemerkt COPO. Allen 20e eeuw.
Peper & Zout stel van kunstkeramiek oranje gekleurd, onderkant gemerkt Toma Balliy,Spale,12x19x16 cm.,(stopjes ontbreken)
1x Japans Satsuma bordje met figurendecor ø21cm. 1x glazen bloemenvaasje, 1x porseleinen vaas gedecoreerd met bloemen. 2x porseleinen schoentjes Cond.: G
Dekselschaal op voet, Zwiebelmuster, Meissen Teichert ca.1900 aan een greep, met chipje 35xø28cm.
Wit porseleinen koffiepot gemerkt Johnsons Brothers Staffordshire England eind 20e eeuw. Cond.: G 22x26x14cm.
12 Persoons aardewerken serviesje. Handbeschilderd met bloemdecor. 12 kop en schotels, suiker- en melkkannetje en grote koffiepot (22cm.). Gemerkt Tsjechië-Slowakije. 2 Kopjes met chip.
2 Chinees porseleinen theekopjes met schotels 18e eeuws, bloem- en vogeldecor.
3 Delen Herend porselein. 2 Deksldoosjes (6,5,7,5x11cm.) en (7,5xø9,5cm.) en 1 schaaltje (3,5x13x7,5cm.) met bloem en vlindernotief. Midden 20e eeuw. Cond.: U
Groen gebloemd 4-delig Herend gebaksstel. 1x Presenteerschaal (30x28cm.) en 3 bordjes. 2e Helft 20e eeuw. Cond.: U
4 Delen Herend porselein. 1x Ovaal schaaltje met bloemmotief 12x9cm. 1x Bonbonschaaltje in bladvorm met groene bladeren beschilderd 14x10x4cm. 1x Klein rond schaaltje met rose bloemen beschilderd ø8cm...
2 Porseleinen bloemenvaasjes. 1x vaasje van Herend porselein handbeschilderd met bloemmotief 18xø9,5cm. 1x Porseleinen vaasje van Hollohaza handbeschilderd met bloemotief 17,5xø12cm. Beide gaaf en 20e...
4 Meissen borden, rode roos met goudrand, 20e eeuw. ø22,5cm. Cond.: U
Meissen sierbord Duitsland 20e eeuw. Blauwe decoratie met goudrand 3xø26cm. Cond.: U
Groot handbeschilderde Makkumse schotel met bloemen gedecoreerd 70-er jaren. Randschade aan de onderkant ø36cm.