This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

05. Oktoberveiling 2010

Auction on Friday, October 15, 2010 from 02:00

Completed | Default auction

Wedgwood roomsetje
Result: 60 EUR

Wedgwood 2-delig (kerst) mokkasetje met 2 kop & schotels, suikerpotje en melkkan. Geheel gedecoreerd met kerstdecor. Gemerkt Wedgwood Windsor Christmas 20e eeuw Cond.: G

Engelse kan
Starting price 120 EUR

Engelse schenkkan begin 20e eeuw,van eikenhout met silver plated ringen, met porseleinen binnenpot deels gebarsten, scharnierend deksel met knop van been, schenktuit in de vorm van een bewerkt hoofd. ...

Doos diversen
Result: 10 EUR

Doos divers porselein o.a; 2x Delfts blauwe borden, aardewerken schenkkan, groen handbeschilderde vaas, 12 diverse miniatuurvaasjes, blauw Chinese kom, bonte handbeschilderd bord mer oortjes. Alles 20...

Tabakspot Delfts bont. en 3 bordjes
Result: 20 EUR

1x Tabakspot Delfts bont geheel handbeschilderd met bloemen 70-er jaren 18xø20cm. Cond.: G. 3x Blauwe bordjes gemerkt Artus, rand heeft een bloemendecor 20e eeuw (randschade)

3 Delen blauw
No reserve price

3 Delen divers blauw o.a; 1x Delfts blauwe schotel van de KLM Royal Dutch Airlines 1919 - 7 Oct. - 1949. Handbeschilderd ø29,5cm. Cond.: G 1x Blauwe dekselschaal met oortjes 20e eeuw 14xø21,5cm. Cond....

2 Kandelaars Kaiser
Result: 15 EUR

2 Porseleinen kaarsenkandelaars gemerkt Kaiser Germany Duchesse. Kandelaars zijn prachtig gedecoreerd met bloemotief 20e eeuw. 7x10x8cm. Cond.: U

Dekselpot Kaiser
Result: 15 EUR

Porseleinen dekselpot gemerkt Kaiser Germany. Pot is prachtig gedecoreerd met bloemen en vlinders 20e eeuw. 26xø14,5cm. Cond.: G

Sierkaraf
Result: 60 EUR

Sierkannetje waarschijnlijk 1880/1890, metaal silver plated,met opengewerkt druivendecor houder waarin blauwe glasschenkkan. H.14 cm.

6 Delen kristal
No reserve price

6 Delen kristal & glas o.a; 1x mooi geslepen koekjestrommel op hoog voetje, 2x kristallen karafjes, 1x kristallen waxinelichtje houder, 2x glazen bonbonschaaltje (1 op voet) Cond.: G

Aardewerken bloemboeket
Result: 30 EUR

Aardewerken vaas met bloemen gemerkt Bassano, beschadigd 24x29x27cm. Cond.: G

7 Delen porselein
Starting price 20 EUR

1x Bloemenvaas gemerkt KPM Germany, beschilderd met bloemen 19cm. 5x Aardewerken drinkbekers gemerkt CHODZIEZ Poland. 1x Aanbiedschaaltje met hengsel gemerkt COPO. Allen 20e eeuw.

Peper & Zout stel
Starting price 80 EUR

Peper & Zout stel van kunstkeramiek oranje gekleurd, onderkant gemerkt Toma Balliy,Spale,12x19x16 cm.,(stopjes ontbreken)

5 Delen divers
No reserve price

1x Japans Satsuma bordje met figurendecor ø21cm. 1x glazen bloemenvaasje, 1x porseleinen vaas gedecoreerd met bloemen. 2x porseleinen schoentjes Cond.: G

Dekselschaal op voet
Starting price 80 EUR

Dekselschaal op voet, Zwiebelmuster, Meissen Teichert ca.1900 aan een greep, met chipje 35xø28cm.

Koffiepot
Starting price 10 EUR

Wit porseleinen koffiepot gemerkt Johnsons Brothers Staffordshire England eind 20e eeuw. Cond.: G 22x26x14cm.

12 Persoons serviesje
Starting price 50 EUR

12 Persoons aardewerken serviesje. Handbeschilderd met bloemdecor. 12 kop en schotels, suiker- en melkkannetje en grote koffiepot (22cm.). Gemerkt Tsjechië-Slowakije. 2 Kopjes met chip.

2x kop en schotels
Result: 50 EUR

2 Chinees porseleinen theekopjes met schotels 18e eeuws, bloem- en vogeldecor.

3 Delen Herend
Starting price 60 EUR

3 Delen Herend porselein. 2 Deksldoosjes (6,5,7,5x11cm.) en (7,5xø9,5cm.) en 1 schaaltje (3,5x13x7,5cm.) met bloem en vlindernotief. Midden 20e eeuw. Cond.: U

Herend gebaksstel
Starting price 35 EUR

Groen gebloemd 4-delig Herend gebaksstel. 1x Presenteerschaal (30x28cm.) en 3 bordjes. 2e Helft 20e eeuw. Cond.: U

4 Delen Herend
Starting price 45 EUR

4 Delen Herend porselein. 1x Ovaal schaaltje met bloemmotief 12x9cm. 1x Bonbonschaaltje in bladvorm met groene bladeren beschilderd 14x10x4cm. 1x Klein rond schaaltje met rose bloemen beschilderd ø8cm...

2 Bloemenvaasjes
Starting price 50 EUR

2 Porseleinen bloemenvaasjes. 1x vaasje van Herend porselein handbeschilderd met bloemmotief 18xø9,5cm. 1x Porseleinen vaasje van Hollohaza handbeschilderd met bloemotief 17,5xø12cm. Beide gaaf en 20e...

4 Meissen borden
Starting price 120 EUR

4 Meissen borden, rode roos met goudrand, 20e eeuw. ø22,5cm. Cond.: U

Meissen bord
Starting price 120 EUR

Meissen sierbord Duitsland 20e eeuw. Blauwe decoratie met goudrand 3xø26cm. Cond.: U

Makkum bord
Result: 40 EUR

Groot handbeschilderde Makkumse schotel met bloemen gedecoreerd 70-er jaren. Randschade aan de onderkant ø36cm.