This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

05. Oktoberveiling 2010

Auction on Friday, October 15, 2010 from 02:00

Completed | Default auction

Houten beeld, Maria
Starting price 100 EUR

Houen beeld van Moeder Maria met kindje Jezus 20e eeuw. 42x12x10cm. Cond.: G

Bronzen Eekhoorn
Starting price 140 EUR

Bronzen Art Deco stijl sculpturen van een eekhoorn. Naar voorbeeld van A. Weinmann. Geheel rustend op zwart marmeren sokkel. 21e eeuws 45x17,5x14,5cm. Cond.: G

Chinese dame
Starting price 100 EUR

Kunststof beeld van een Chinese dame gekleed in groen 20e eeuw. Beeld staat op een houten uitgesneden sokkel 29x13x10cm. Cond.: G

Bronzen Boedha, zittend
Result: 750 EUR

Bronzen zittende Boedha Aziatisch, deels verguld 27x15x9cm. Cond.: G

Bronzen plaquette Silence
Starting price 175 EUR

Bronzen jugendstil wandplaquette genaamd Silence en gesigneerd Nicaise. Voorstellend denkende jongedame 39x35cm. Cond.: U

Sculptuur
Starting price 125 EUR

Natuurstenen abstract sculptuur, vermoedelijk Afrikaans. 38x34x40cm. Cond.: U

Jugendstil vrouw
No reserve price

Jugendstil stijl staande vrouw in rok, geheel staand op een zwart marmeren sokkel. Vrouw is gemaakt van gegoten kunststof en later zilver gekleurd 20e eeuw 29x14x10cm. Cond.: G

Masker Punu
Starting price 30 EUR

Mooi oud Punu makser uit Gabon. Het masker is 30 cm hoog en meer dan 40 jaar oud.

Bronzen Paard
Starting price 155 EUR

Bronzen beeld van een lopend paard met zwart marmeren voet. 21e eeuws 37x43x15cm. Cond.: U

Houten beeld
Result: 40 EUR

Houten beeldje van een lachende man met stok. Geheel herrijzend uit het stammetje 20e eeuw 21,5x8x8,5cm. Cond.: G

2 Bronzen Afrikaanse beeldjes
Result: 40 EUR

2 Bronzen beeldjes van 2 Afrikaanse mannen eind 20e eeuw. Zeer decoratief 30,5x7x7cm. Cond.: G

Eikenhouten beeld
Starting price 40 EUR

Afrikaans tropisch houten figuur geëboniseerd. Voorstellend negerinnen 26x12x9cm. Cond.: U

Bronzen abstract beeldje
Result: 45 EUR

Abstrakt bronzen beeldje van een hert op een houten sokkel, 1966, 44x20x17cm. Cond.: G

2 Bronzen olifantjes
Starting price 30 EUR

2 Kleine in brons gegoten olifantjes op bronzen sokkel. Midden 20e eeuw Afrikaans 6x3x5cm. Cond.: G

Bronzen figuur, vrouw
Starting price 150 EUR

Bronzen figuur van een spaarzaam geklede vrouw leunend tegen een zuil. Eind 20e eeuw. ca. 30cm.

Beeldje, 5 figuren
Starting price 25 EUR

Bronzen abstract gepatineerd sculptuur van 5 figuren eind 20e eeuw. Beeld is gemaakt van tin legering geheel staand op een zwart geaderde sokkel 20x5,5x5,5cm. Cond.: G

Bronzen Zwaan
Starting price 75 EUR

Bronzen Art Deco stijl sculpture van een zwaan, naar voorbeeld van Edouard Man 21e eeuw. 28,5x20x10,5cm. Cond.: U

Sculptuur Zimbawe
Starting price 100 EUR

Natuurstenen sculptuur Auri Pikiravi 1996 Afrika, "naakt", 51x24x17cm. Cond.: U

Schild, Songye
Starting price 30 EUR

Mooi oud traditioneel masker schild van de Songye uit Congo. Het schild is 45 cm hoog en 40-50 jaar oud.

Eikenhouten beeld
Starting price 50 EUR

Afrikaans tropisch houten figuur geëboniseerd. Voorstellend diverse Afrikaanse figuren in elkaar verstrengeld 41,5x13x12cm. Cond.: U

Bronskleurig figuur
Starting price 300 EUR

Bronskleurig figuur ca. 1900 Jugendstil invloed. Gesigneerd Holbot? H.:70cm.

2 Chinese figuren
Starting price 220 EUR

Twee Chinese figuren. Een dame en heer zittend op een grote troon. Compleet uitgesneden uit een soort kunsthars. geheel staand op een houten sokkel midden 20e eeuw. 27x12x11cm. Cond.: G

Bronzen dame met gans
Result: 35 EUR

Bronzen sculpture voorstellend dame met mand in de arm en gans aan haar zijde. Het geheel staat op een marmeren voet 21e eeuw. 22xø12cm. Cond.: G

Bronzen Vogel
Starting price 140 EUR

Bronzen beeld van een roofvogel (gier) naar voorbeeld van Fernandez 21e eeuw. 24,5x36x11,5cm. Cond.: G