Groot beeld van een vrouw van compositie gemerkt Mercis, mooie patina 65x31x33cm. Cond.: G
Houten beeldje met 3 fantasiefiguren, 39,5x17x7cm. Cond.: G
Oud Luba beeld uit Congo. Het beeld is ongeveer 50 / 60 jaar oud en 47 cm hoog.
Oud voorouder Fang beeld uit Kameroen. Het beeld is cm hoog en ongeveer 50 jaar oud.
Afrikaans houten beeld van een staande man, 68x14x14cm. Cond.: G
Mangbetu terracotta bloedpot uit Congo ca. 1980. Deze pot werd gebruikt voor het bewaren van runderbloed of andere vloeistoffen.
Gesigneerd beeld Lavergne Adolphe-Jean 1863-1928 Frankrijk. Voorstellend een beeld van een vissend jongentje. prachtige kwaliteit en heeft een mooie patina ca. 19e eeuw. Beeld is voorzien van een giet...
Zeer oude staande bronzen Boedha vermoedelijk 19e eeuw. Houten sokkel is van recente datum. Boedha is bij de knie gerestaureerd met een soort zwarte was. Is al 65 jaar in Nederland 30x8x9cm.
Groot traditioneel masker van de Igbo uit Nigeria Het masker is 56 cm hoog.
Bronzen sculptuur van de ontwerper Cees Willemsen te Lonneker. Beeld is de studie van het grote skelet van een paard. Deze is te bewonderen in het Natuurhistorisch museum te Enschede. Het beeldje is i...
Beeldje van een zittende vrouw op een wit marmeren sokkel. Gemaakt van een tin legering en brons gepatineerd eidn 20e eeuw. 11x7x7cm.
Corpus Christie, houten figuur 16e-17e eeuw. Zonder armen en kruis 43x9x11,5cm. Cond.: G
Bronzen beeld van een naakte jonglerende dame. gesigneerd CH. JR. Coline, eind 20e eeuw. geheel staand op een marmeren voet 51x24x18cm. Cond.: G
Bronzen Art Deco stijl sculpture van een konijn. Begin 21e eeuw. Naar voorbeeld van Francois Pompon. Geheel staand op marmeren sokkel 23x22x14,5cm. Cond.: U
Bronzen Jugendstil stijl wandplaquette, Frans 20e eeuw met voorstelling van een buste van een jonge vrouw. Geheel op marmeren achterplaat 41x31cm. Cond.: G
Bronzen sculptuur met marmeren sokkel gemerkt 1985 nr. 23/39. Abstract waarschijnlijk Ruurd Hallema 23,5x10x4cm. Cond.: U
2 Handgesneden 18e eeuwse Mariabeeldjes uit lindehout. 1x Linkskijkende Maria 1x rechtskijkende Maria. Geheel origineel handbeschilderd met groen en geel. (1 heeft oude wormgaatjes) 16x5x3,5cm. Cond.:...
Zakopane Paka (Polen), bronzen sculptuur 20e eeuw. Voorstellend twee gezichten 27,5x17,5x6cm. Cond.: U
Bronzen plaquette van Maria (tweekleurig brons) op eiken onderplaat, Frans ca. 1900 29x21cm.
Bronzen sculpture van een zittende uil met zwart marmeren sokkel, 21e eeuw. 37x11,5x11cm. Cond.: G
Groot Afrikaans houten masker begin 20e eeuw,mooi bewerkt en gekleurd,(binnenin nalatenschap etiket, Prof.Alois Schmidt), met houtworm gaatjes. 72x30x14 cm.
Bert Nijenhuis 1995 (Boekelo), bronzen sculptuur met marmeren sokkel 20x11x9cm. Cond.: U
Abstract bronzen figuur van een viool spelende man eind 20e eeuw. 48x16x14,5cm. Cond.: G
Origineel baccarat vaasje met bronzen voet en daaromheen een verschuifbare schaal met bladgouddecor. 18xø13,5cm. Cond.: U