Duitse Winterhalder Hofmeier geeboniseerde houten tafelklok met wekker op bel. Circa 1870. Afmeting: 34 x 22 x 13 cm. In goede staat.
Mahoniehouten bimbam regulateur. Slingerveer kapot. Circa 1920. Afmeting: 74 cm. Verder in zeer goede staat.
Franse vuurvergulde bronzen miniatuur pendule met horloge uurwerk (origineel). Circa 1820. Empire. Mooie vergulding. Afmeting: 24 x 16 x 8 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse messing skeletklok met originele glazen stolp. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel en veerslinger. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.
Antieke pendule met Lenzkirch uurwerk. Compositie metaal met porselein. Amor beschadigd. 1 Million 140389. Afmeting: 49 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke wortelnoten met mahoniehouten Empire staande klok met scheepjesmechaniek en maanstand. Slagwerk op bel. Afmeting: 215 x 60 x 30 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse mahoniehouten staande klok met Fries uurwerk. Deels beschadigd. Functies niet getest. Met console. Afmeting: H 226 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude houten pubklokken. Eén maal maandloper. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: ø 60 cm. Eén maal noten pubklok met Westminster uurwerk, kwartierslag. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: ø 51 cm. Beid...
Vier oude/antieke duivenklokken. 1) La Ledoise Lede, nr. 53899, afmeting: ø 20 cm. 2) Vast in kist (sleutel weg), afmeting: ø 17 cm. 3) Coulet Excelsior, afmeting: ø 15 cm. 4) Benzing Original Brevete...
19e Eeuwse notenhouten wandklok met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Antieke schoolklok met halfuur-slag op gongspiraal. J.W. Benson London. Afmeting: ø 40 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Kienzle schoolklok met eikenhouten klokkast met parelrand. Stil uurwerk. Circa 1920. Afmeting: 33 x 33 x 13 cm. In goede staat.
Antieke Duitse metalen Pfeilkreuz schoolklok met messing rand. Circa 1930. Afmeting: ø 31 cm. In goede staat.
Oude ijzeren schoolklok met messing rand. Klokkast antiek, uurwerk later. Afmeting: ø 36 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Junghans Gründerzeit tafelklok met halfuur-slag. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse vuurvergulde bronzen officiersklok met wekker, slagwerk op bel en touwtjesslinger. Afmeting: 19 x 8 x 12 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse vuurvergulde bronzen lyra pendule met later uurwerk. Functie niet getest. Afmeting: 47 cm. In goede staat.
Carrara marmeren Louis Seize pendule met vuurverguld brons. Circa 1800. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 39 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Jacob Petit-stijl Franse porseleinen pendule. Twee-delig. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Functie niet getest. Afmeting: 40 x 30 x 15 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws albast Empire klokkenstel met florale decor. Achtdaags-uurwerk, touwtjesslinger. Zonder slagwerk. Behoeft reiniging. Afmeting: 26 - 33 cm. In redelijk/goede staat.
Kleine notenhouten staande klok. Miniatuur. Met achtdaags-uurwerk, half-uurslag op bel. Pfeilkreuz. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Antieke Franse messing tafelklok met coupe en emaille cartouches. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Antieke Franse compositie metalen pendule met handbeschilderde porseleinen wijzerplaat en plaquette. Circa 1860. Dekselvaas beschadigd. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 45 cm. I...
Franse 19e eeuwse vergulde romantische pendule. Circa 1860. Compositie metaal. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 35 x 31 x 14 cm. In goede staat.