18e Eeuwse Lutherse bijbel met gravures. Oude en nieuwe testament. Amsterdam, Samuel Schoonwald 1725. Afmeting: 10 x 28 x 23 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws Hollands mahoniehouten Empire secretaire met origineel verguld messing beslag en kariatiden. Afmeting: 150 x 98 x 45 cm. In zeer goede staat.
Twee zilveren miniaturen, 835/000, met vrouw met paraplu en hond en een kruiwagen. 4,5x2x4cm en 8x3x4cm. totaal ca 36 gram. In goede staat
17x Mangaan-kleurige 19e eeuwse wandtegels met bijbelse voorstellingen. Afmeting: H 13 x B 13 cm. In goede staat.
Ring, 333/000, met brede band bezet met 3 carree geslepen groene stenen, deels afgesleten. Breedte 12 mm. ø 55 ca 4,0 gram. In redelijke staat
Geelgouden collier en hanger, 585/000, met malachiet. Collier met lunaschakel, breedte 1,5mm, voorzien van grote ovale hanger met geschulpte rand met graveerwerk en opgesoldeerde versiering, bezet met...
Drie 70-er jaren design plateel wandtegels. Eén gemerkt Schäffenacker. Eén gemerkt Soholm Denmark. Afmeting: 20 - 34 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse vergulde handbeschilderde porseleinen Empire vazen met landschappen/figuren decor. Afmeting: H 33 x ø 12,5 cm. Slijtage aan goud. Verder goed.
Brede zilveren armband, 800/000, panteramodel, mat/poly, met kleine bolletjes langs de randen. Voorzien van een bakslot en veiligheid. Breedte 15,5 mm. Lengte 19 cm. ca 42 gram. In goede staat.
Plated lepeldoos, rechthoekig model met lijnbewerking, gevuld met 11 zilveren taartvorkjes model puntfilet, zilvergewicht ca 146 gram, MT.: P. van Oostrom, Schoonhoven, 1856-1924. 12 cm. En 1 bijpasse...
Antieke geslepen kristallen odeurkaraf. Tien-vlaks met geslepen ster op bodem + geslepen spitse stop. Met 925/000 zilveren montuur. Gemerkt en genummerd 16259 Londen. Anno 1898. Afmeting: 8 x 15 cm. I...
Groot 19e eeuws Engels mahoniehouten kabinet met zijkasten. Uitneembaar in vijf delen. Afmeting: 230 x 250 x 70 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Delftse Fayence sierschotel met chinoiserie decor. Afmeting: ø 39 cm. In goede staat.
Vier diverse antieke kaarskandelaren. Circa 1860 - 1900. Afmeting: H 29 - 36 cm. In goede staat.
Twee maal antiek Delfts Fayence. Circa 1930. Eén maal knobbelvaas. Eén maal octogonale vaas, randschade. Afmeting: 26 - 42 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse bronzen weegschaal met messing maten + antieke bronzen sluitgewichten set, geijkt en met Franse lelie. Afmeting: 7 - 15 cm. In goede staat.
Antiek verguld messing met porselein papegaai lampje. Circa 1900. Twee bloemen beschadigd. Afmeting: H 29 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Rozenburg Den Haag knobbelvaas met floraal decor. Circa 1910. Decor Indisch. Schilder G. Model nr.: 469. Chips bovenrand. Afmeting: 33,5 x ø 15 cm. In redelijke staat.
Lot antieke naai-necessaires. Onder andere: Been, hoorn en parelmoer. Aantal: 7. Afmeting: 2 - 8 cm. In redelijk/goede staat.
Cassette met verzameling defecte zakhorloges + onderdelen. Afmeting: 29 x 22 x 6 cm. In redelijke staat.
Lot zilver met 6 lepels en 6 vorken, 925/000, model Hollands Glad, MT.: Onduidelijk, Utrecht jl.: t:1878. Eén vork is afwijkend MT.: G.H. Bouscholte, 's Gravenhage jl.:G:1816. 21,5 cm. ca 930 gram. In...
Twee oude Chinees porseleinen dekselpotten. Eén maal draken decor. Eén maal Familie Rose decor, perziken, vleermuizen. Afmeting: 25 - 26 cm. In goede staat.
Lot Chinese porseleinen Familie Rose kop en schotels. Drie-delig. Bodemmerk. Enkele minimale chips. Afmeting: 9,5 - 10,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Spaanse? porseleinen tafellamp met cherubijnkoppen. Onduidelijk gemerkt. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 50 x ø 25 cm. In goede staat.