Hans Truien, 1980. 1928 - 2005. Expressionistisch figuratieve voorstelling met bloemen et cetera. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 65 cm. In goede staat.
Henk Schuring, 1956. 1928 - 1984 Enschede. Abstracte compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Lot van achttien diverse 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Cargo borden met symbolen, onbeschilderd, kraanvogels en tekens. Enkele met haarscheur. Afmeting: ø 22 - 28 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten Louis Seize Drents kabinet met volle zuilen. Circa 1800. Afmeting: 265 x 200 x 55 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Hollandse eikenhouten Barok porselein kabinet met zijkanten van glas, bronzen beslag en klauwpoten. Afmeting: 235 x 170 x 65 cm. In goede staat.
Bruine lederen Chesterfield 3-zits bank met koperen nagels. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 75 x 185 x 95 cm. In goede staat.
Antieke Franse Jugendstil Emille Gallé bijzettafel. Wortelnoten met florale intarsia. Opklapbaar blad met vakverdeling. Gesigneerd. Beschadigingen. Afmeting: 43 x 56 x 34 cm. In redelijk/goede staat.
Bruin-lederen bank, ook wel kasteelbank genaamd. Met opklapbare zijkanten, hoeken met messing knoppen. Afmeting: B 200 x H 80 x D 90 cm. In zeer goede staat.
17e - 18e Eeuwse antieke Chinees porseleinen vaas met landschap en tekst. Haarlijnen. Afmeting: H 28,3 cm. In redelijke staat.
Twee grote koperen windhonden. Tweede helft 20e eeuw. H 82 cm. In goede staat.
Wim Bos. 1906 - 1977. Rotterdams' havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.
Collier van bloedkoralen met geelgouden streeksluiting, 585/000. Collier met 4 rijen bloedkoraal, tonmodel ø 5,5mm, voorzien van grote geelgouden streeksluiting in de vorm van een knoop met filigrain ...
Collier van bloedkoralen met geelgouden sluiting, 585/000. Collier met 3 rijen fraaie bloedkoralen, ø 6x6mm, bevestigd aan een ronde gouden streeksluiting, ø 32 mm, met een geschulpte rand en opgesol...
Geelgouden armband, 585/000, met bloedkoralen. Armband met 7 ovale schakels met bloedkoralen rozetten. Breedte 14 mm, Lengte 19,5cm. ca 24 gram. In zeer goede staat
Prachtige zilveren tafelkandelaar, 925/000, 4 armig, geplaatst op een vierkante voet versierd met gegraveerde guirlandes met bloemen en strikken. Voorzien van 4 gekrulde armen met lichten met parelbew...
Veertien 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met florale decor + bodemmerk. Eén bord gekramt. Vijf borden minimale chips. Acht borden randglazuur schades. Afmeting: ø 21,7 cm. In redel...
18e Eeuwse Hollandse eikenhouten Barok vitrine-opzetkast met klauwpoten. Ongerestaureerd. Afmeting: 210 x 140 x 45 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Hollandse eikenhouten pastoorskast met één lade, afneembare kop en deuren. Met bronzen beslag. Afmeting: 215 x 180 x 58 cm. In goede staat.
Jan Holtrop. 1917 - 1995. Hollands heidegezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 35 cm. In goede staat.
Geelgouden horloge, 585/000, met ronde kast ø 34mm, voorzien van een fixoflex band met gouden bewerkte schakels. Merk Cordella, mechanisch. Glas is wat beschadigd.
Vroege 18e eeuwse houtgestoken vergulde Barok putti. Afmeting: H 56 cm. In goede originele staat.
Zilveren dienblad, 835/000, ovaal gecontourneerd model met een randbewerking. MT.: Wilhelm Binder, Schwabisch Gmund. 44x35cm. ca 913 gram. In goede staat
17e - 18e Eeuwse grote Duitse Hanau Fayence sierschotel met hert decor. Lichte randschades + haarlijn. Afmeting: ø 38,7 cm. In redelijk/goede staat.
Louis Seize-stijl gepolychromeerd slaapkamer ameublement. Bestaande uit bankje, twee stoelen en bijzettafel met albasten blad. Tweede helft 20e eeuw. Afmetingen: 84 x 88 x 46 cm. / 90 x 35 x 46 cm. / ...
Zes maal karikatuur werken. Jachttaferelen. Onder andere: Eén maal lithografie Harry Eliott, 1882 - 1959. Eén maal onduidelijk gesigneerd, titel Fermeture (Frankrijk), ingekleurde ets. Vier maal gouac...
Grote koffer vol Oosterse/Indonesische handwerk kleden, onder andere parelmoer etc. 20e Eeuw. Diverse maten. Afmeting: 25 x 45 x 55 cm. In goede staat.
W. v.d. Burgh. Circa 1930. Russisch paardengespan in volle draf. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.
Gouden ring, 585/000, met diamant. Diamonde Royal ring, met in het midden een gladomzetting met een briljant geslepen diamant, 0,40 ct, met aan weerskanten 2 briljant geslepen diamanten, totaal 0,36 c...
Klein antiek eikenhouten Drents Louis Seize kabinet met volle zuilen en messing beslag. Circa 1780 - 1800. Afmeting: 225 x 170 x 57 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse vergulde kaarskandelaren met Griekse vrouwen en bloemen. Ongereinigd. Afmeting: 53 cm. In goede staat.
Grote antieke porseleinen Meissen papegaai. Takken en staart gerestaureerd, tak blad af. Circa 1940. Afmeting: H 33,3 cm. In redelijke staat.
Oude Chinese vaas met witte craquele glazuur en bodemmerk. Afmeting: 21 x ø 11 cm. In goede staat.
Gregor von Bochmann. 1918. 1850 - 1930. Duitse School. Herders met paarden bij drenkplaats. Gouache op papier. Afmeting: H 18 x B 12 cm. In goede staat.
Twee prachtige grote 19e eeuwse Imari porseleinen dekselvazen met florale/tuin en goud decor. Eén vaas haarscheur. Afmeting: H 45 cm. In redelijk/goede staat.
Bronzen stier. Pierre Chenet. Franse School. Met gietstempels op buik. 20e Eeuw. Afmeting: 21 x 37 x 11 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands wortelnoten Louis Quinze bureau, dubbelgebogen, met klauwpoten en bronzen beslag. Oudere restauratie. Afmeting: 112 x 125 x 60 cm. In goede staat.
18e Eeuws Zuid Duits beschilderd Barok bed met florale decors, Maria en vogels. Afmeting: 170 x 150 x 210 cm. In goede staat.
Mooi Frans damessecretaire met in het midden een klapdeurtje met spiegel en lade. 20e Eeuw. Notenhout gefineerd. Ingelegd met motieven en voorzien van leerinleg. Met messing beslag. Afmeting: 89 x 61 ...
Klein antiek eikenhouten Drents Louis Seize kabinet met verguld messing beslag. Circa 1800. Mooie patina. In zeer goede staat. Afmeting: 230 x 165 x 55 cm.
Louis Seize marmeren lyra pendule met verguld brons. Eén ornament mist. Achtdaags-uurwerk, touwtjesslinger. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse albasten schommel-pendule (schaukler) Echappement Brevette. Circa 1870. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Hendrik Wilhelm Paradys. 1894 - Buitenhavenweg Schiedam met figuren. Pastel op papier. Afmeting: H 42 x B 61 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1850. Biedermeier. Prinses met hofdame op balkon. Scheurtje rechts bovenin. Olieverf op linnen. Afmeting: 87 x 105 cm. In redelijk/goede staat.
Eikenhouten Zuid-Hollands Louis Quinze kabinet met getoogde deuren en bronzen beslag. Circa 1760. Afmeting: 232 x 170 x 64 cm. In goede staat.
Groot antiek Duits eikenhouten Neo Renaissance schrijfbureau met ranken, leeuwenkoppen en klauwpoten. Drie lades. Circa 1920. Afmeting: 81 x 87 x 184 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit vertico met zuilen, snijwerk en hekwerk. Circa 1890. Afmeting: 113 x 110 x 44 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws bronzen beeld. Arc de Triompfe. Afmeting: 30 x 36 x 25 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse ijzeren geldkist met drie sluitkleppen voor drie sloten. Met geklonken binnenkant. Originele patina. Afmeting: 33 x 53 x 29 cm. In goede staat.